Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 05:37:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 169614 пъти)
 
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #105 -: юли 06, 2014, 23:16:59 »

Здравей, Ники1982!
Много красиви и нестандартни хрумки имаш за предложение за брак! Приятелката ти трябва да бъде много щастлива и да запомни този миг завинаги!  Не я познавам и не знам какъв съвет бих могла да ти дам, защото ти знаеш какво би я впечатлило най-много, твоята интуиция би трябвало да те водят в избора. Явно сте много големи любители на морския свят, за да имаш такъв голям избор от предложения на морска тематика. На мен лично най-ми допада вторият вариант, но, разбира се, ти решаваш.  Харесвам и четвъртият вариант, след него слагам третият и на последно място е първият, не защото не е хубав, а защото ми се вижда най-стандартен.  Ние сме с теб, слушай сърцето си, дерзай и смело напред!  Успех,(в който не се съмнявам)!  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 07, 2014, 12:39:39 »

Ако и аз бях толкова голяма фенка на водата, бих се зарадвала много на 4 вариант! smile
Тъй като не съм - първия ми е фаворит pleasantry, но не в ресторанта, а на плажа, примерно...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 07, 2014, 13:00:29 »

Ники, красиво предложение на плажа след гмуркане звучи много добре. Само да попитам тя плува ли, гмурка ли се, носи ли очила с диоптър (понеже не може да се гмурка с тях и какво ще вижда?) ? Вземи ги и тези подробности предвид  smile
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #108 -: юли 07, 2014, 13:33:29 »

tynicat, с гмуркането няма да има проблеми, тя се е гмуркала вече. Иначе и плува и лещи няма, само първия път я беше страх заради дишането.
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 26, 2014, 00:13:53 »

Моето беше много конфузно - той заминаваше за САЩ на следващата сутрин и беше ясно, че на денят Х ще получа предложение (вече бяхме купили и пръстен, който ме остави сама да избера, защото вярваше, че е добре да си го харесвам). Та цял ден аз чакам той да ми предложи - скитахме по центъра на София, бяхме на сладкарница, на ресторант... нищо. Стана късно и тръгнахме да се прибираме, аз си виким "Ами сигурно утре на терминала ще ми предложи" и тотално затворих страницата.
Бяхме отседнали в Парк Хотел Москва и като си стигнахме, той предложи да се качим в ресторанта, аз отказах - казах му, че сме облечени ужасно, а и беше резервиран за някакво събитие и всички хора бяха облечени като за бал. Той все пак ме накара да се качим (после каза, че искал там да ми предложи) и аз умрях от срам. Почти избягах към стаята. Та.. в крайна сметка ми предложи същата вечер, в стаята ни в Парк Хотел Москва (бяхме на 8-мия етаж и все пак имаше прилична гледка към нощна София), а аз бях супер сконфузна.
Та така... от очакваното предложение към неочакваното в един и същи ден.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #110 -: септември 10, 2014, 13:56:50 »

Здравейте на всички! От доста време чета мненията във форумчето, но най-накрая се осмелих и аз да пиша. Най-накрая получих и аз своето предложение за брак. Беше невероятно. За по-хубаво нямаше как да мечтая.

Човекът, който ми предложи, е писал във форума, под името Ники1982.  pardon Хитро го е измислил, за да не го позная, защото знае, че следя форума. Истинското му име е Иво.

Е нека ви разкажа какво всъщност се случи smile
Бяхме на Канарските острови на почивка. Там той реши да ми направи подарък - плуване с тюленче. Беше невероятно хубаво изживяване.  smile После същия ден ме заведе на едно уникално заведене на брега на морето. Честно да си призная през цялата вечеря беше някак притснен. Аз се чудех какво става, ама не мислих дълго, защотото още бях много развълнувана от плуването с тюленчето (невероятно сладки създания). После поиска да се разходим по самия бряг и тогава...... Там на брега ме попита дали искам да се омъжа за него.  heart heart heart Беше като в приказките. Направо щях да припадна в този момент. В началото си мислех, че е сън.  danceg danceg

Е след кратко мълчание казах "да". Той ми сложи пръстена и да си призная след около 10 минути след това, на път за хотела, осъзнах какво се е случило и макар, че бях на 10см. токчета започнах да скачам.  danceg danceg Мисля че доста приличах на кенгуру, но това не ме интересуваше особено. Добре, че беше вечер и нямаше много хора наоколо да ми се смеят.  Bravo

Ето и клипче с тюленчето:
https://www.facebook.com/video.php?v=10152329168796658&set=vb.700341657&type=2&theater
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 02, 2014, 20:36:06 »

megi1993, добре дошла! Това, което си описала звучи прекрасно и много романтично! Честито! Много се радвам за вас! Желая ви много щастие и лека подготовка на сватбения ви ден!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #112 -: октомври 03, 2014, 07:00:37 »

megi1993, честито!!  Bravo Bravo
Аз си спомням как 'ники' се чудеше как да ти предложи и говореше точно за това пътешествие, като се чудеше как да ти предложи! Ееееее, страхотно, че е дошъл момента! Много се радвам за вас двамата и браво на него за куража и романтичното предложение! lol Говорихте ли вече за дата? Желая ви много красиви и вълнуващи дни до сватбата и след нея  Bravo good give_rose.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #113 -: октомври 03, 2014, 10:34:28 »

Много благодаря, момичета! Наистина беше невероятно и много романтично предложение.  yahoo yahoo

Иначе за точна дата не сме решили. Мислим да е 2016година, за да имаме достатъчно време да организираме всичко. Искаме да е на морето, някъде около Бургас, че мойто мило е от там. Ние живеем в чужбина и  ще трябва от разстояние да правим нещата, за това предпочетох да имаме малко повечко време.

А и освен това да има време да подготвя роднините, че те са на мнение, че съм била още малка за женитба. Само повтарят "Ама ти ще се жениш ли, мислех, че сгодени ще си стоите.", тези думи ме вбесяват и не бих искала да ги чувам на сватбата си.  diablo Честно казано мисля, че те са породени малко и заради братовчедка ми. Тя е по-голяма от мен и не е женена (твърдо против брака е). Сгоди се малко след мен, но са решили сгодени да си стоят, не искат да подписват. Аз приемам тяхното решение, но не искам да ме карат мен да правя като тях. Аз си имам свое мнение, желания и гледни точки. Ама нали знаете - "да не я прежениш". Дано до 2016 успеят да приемат, че ще се жения и сватба ще вдигам и да няма злобни коментари от най-близките ми роднини.

Но може би една моя приятелка е права. Трябва да го приемам с усмивка и да се опитвам да не обръщам много внимание на тези дребнави неща.
Между другото тя, когато чу какво ми повтарят и че много ме дразни, веднага затвори устите на половината като им отговори със следните думи:
"Това изречение звучи като - Ооо, ама ти ще раждаш ли, аз си мислех, че бременна ще стоиш."  Bravo Bravo
 
Активен
Aquarius
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 04, 2014, 14:44:15 »

Аз получих моето предложение в Будапеща. Това беше първата ни екскурзия заедно извън България. Единият от дните отидохме в Тропикариума, в който има тунел под водата. Вървиш си, а около теб плуват акули, скатове, екзотични риби..красота! Именно в този тунел получих предложението си за брак. Беше много вълнуващо преживяване, предвид емоцията, мястото, хората, които ни видяха.. Незабравим спомен!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 05, 2014, 17:25:04 »

megi1993, Aquarius,

Честито  и на двете Ви give_rose и успех с приготовленията, все пак сега започва интересното  yahoo.
Активен
wenzdy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #116 -: октомври 08, 2014, 12:51:30 »

Моето предложение за брак беше отдавна чакано от всички и от мен дори  blum С половинката много сме си говорили на тази тема и двамата много го искахме, но все пак, точния момент си го избира мъжът smile
Бяхме на поредната ни годишнина във Велинград в СПА хотел. Този път бяхме решили да си направим много разпускаща и луксозна почивчица. Беше 6 февруари smile Вечерта решихме да идем в ресторанта на хотела и мъжът ми ми поръча хубаво червено вино... и.... плато със страхотни сиренца. Тази комбинация в обожавам!  blush Та... малко се понапих smile Абе просто ми се позамая малко главичката и много ми стана весело едно такова smile След това се качихме в стаята ни и си направихме страхотна вана с едни бомбички разтворими, които ги взех от любимият ми магазин Lush. Всичко беше много ароматно и много романтично smile Легнахме си на леглото разпускайки и... нали  blush Малко по-късно той се изправи на колене на леглото и ми каза... "Шуши искам да ти кажа нещо, изправи се..." Аз шаш и паника какво е станало сега, и му виждам само лицето, но не видях кутийката в ръчичките му... И след това той каза "Ще се омъжиш ли за мен" - при което останах без ума и дума... казах му ДА и го прегърнах силно и започнах да плача... Това беше един от най-щастливите дни в живота ми... Следващият беше нашата сватба на 6 септември тази година smile Не бих променила нищо от това, което се случи... Беше приказно и много, много скъп за нас спомен smile Естествено след като казахме на родителите ни - всички го очакваха отдавна така или иначе ... и много се зарадваха  yahoo
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 12, 2014, 10:29:12 »

Ето ме и мен в тази тема  blush Получих предложението на седмата ни годишнина, по време на самоорганизирана екскурзия в Румъния, тъй като работата ми е свързана с тази страна и много я обичам. Бяхме пътували цял ден, уморени, настанихме се в първия град от маршрута и отидохме да разгледаме парка, който е третият по големина градски парк в Европа и е доста известен и красив. Макар че си знаех, че по време на екскурзията ще има предложение, не го очаквах точно там. Аз бях ходила в този парк преди години и помнех, че има много красив мост, но нещо не можехме да го намерим. Аз започнах да мрънкам, че ми е студено и се е стъмнило и по-добре да си ходим, но той настоя да го намерим. И така, накрая го намерихме. Аз докато се оглеждах, той коленичи и извади кутийката  blush Каза ми много мили неща, които в момента не мога да преразкажа точно, но разбира се, аз казах да. Сега все още не сме казали на всички, запазихме си тайната докато се приберем, защото искахме да е лично, а не по телефона. Вчера започнахме да казваме на хората и всички много се радват.  Girl_hide Сега ни предстои да организираме сватба  yahoo
Активен
Orange
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #118 -: декември 12, 2014, 22:28:01 »

Здравейте! Най-накрая се престраших да пиша и аз smile  Поздравления на всички за прекрасните предложения! Да са ви живи и здрави половинките и все така да ви радват!
Моето предложение (което ама въобще не очаквах, а обикновено го надушвам, когато е намислил нещо lol дойде миналата седмица на годишнината. Събуди ме сутринта с кафе в леглото smile отивам да си измия зъбите и връщайки се в спалнята, шемета ме гушна и ме попита нещо. Аз докато чуя, все още сънена, рошава и зашаматена, видях кутийката и му се метнах на врата. И понеже нали съм си малко цапната в устата, отговорами беше "ще си помисля' (дърпайки кутията от ръцете му). Така ми се разтупка сърцето! В крайна сметка нямах търпение да се обадя на всичките ми приятели! А най-мило ми стана, когато ми каза, че така току-що станала от сън, рошава и зашаматена, най-си ме харесвал.....
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #119 -: януари 04, 2015, 16:52:24 »

Привет на всички! Нова съм тук, регистрирах се едва онзи ден.
Получих своето предложение преди 10 дни, на Коледа! С приятеля ми сме заедно от почти три години, от две седмици живеем заедно. При нас беше очаквано,защото сме си говорили за семейство и брак доста пъти, и аз си го очаквах. И все пак се изненадах много, че стана тъкмо на Коледа, мислех си, че ще почака още малко. Само, че той си ми е умен и знае, че обожавам Коледа!
Предложи ми по време на разходка сутринта на Коледа в планината, до горско езеро на една беседка. Коленичи, всичко по реда си.Аз видях пръсена и ахнах направо. Беше голям шок, изпаднах в транс някакъв. Казах два пъти да. Толкова ме завладя емоцията, че направо не знам как се случи. После треперих, радвах се.В къщи се бяха събрали всичките ми роднини на коледен обяд и оттам-нататък казахме, наздравици, бабите и лелите се разреваха и така. От много вроме чаках този момент. И сега съм много щастлива!
Чистито на всички и да имате много поводи за радост!
« Последна редакция: януари 04, 2015, 16:54:15 от milady » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines