Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:11:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 169501 пъти)
 
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #60 -: юли 05, 2013, 23:20:45 »

Mulan, колкото по-дълго чакано е предложението толкова по-вълнуващо е то!! И аз ти пожелавам да е скоро  smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #61 -: юли 06, 2013, 08:27:07 »

Благодаря ви много ,момичета! give_rose
Аз продължавам да си чакам вълнуващия момент,а на вас ви пожелавам едни неповторими и изключителни, предстоящи сватби weddingday
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #62 -: юли 10, 2013, 19:37:43 »

Ох, момичета, четейки новите истории се заредих с нова доза сълзи от щастие и романтични настроения! Това ми е една от любимите теми за прочит тук  heart

Mulan, все си мисля, че когато спреш да го очакваш този момент, той сам ще ти се случи, поне при мен дойде изневиделица въпреки, че беше предстазуем като се замисля...Пожелавам ти го скоро и изненадващо!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 11, 2013, 10:12:51 »

Момичета ,понякога направо ви завиждам pardon Получили сте толкова прекрасни предложения ,че ми се иска вече и моят момент да дойде ,само дето милото много се ослушва,та да видим до кога beating
100% момента ще дойде, пожелавам ти да е романтично и незабравимо!
Почти всички мъже са много туткави и несигурни за тази стъпка. Винаги можеш да подшушнеш на приятел да подхване деликатно темата, като го накара да помисли в тази посока Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #64 -: юли 11, 2013, 10:27:48 »

така е Lilly smile аз на моето момче не да бях подшушвала направо го накарах да го направи, но той е такъв инат ме държа на нокти цяла година, беше ми казал че ще стане през 2012 и познайте как всеки път когато имаше някъкво събиране или празници аз се надявах smile. и накрая не издържах и октомври миналата година му казах вече ми писна да чакам и той каза че ще е този месец, и какво направи преложи ми почти последния ден на октомври пак ме държа на нокти, и честно казано въпреки че знаех че ще е в този месец бях изненадана от него smile та и на тях не им е лесно понякога все пак предполагам че си е доста труден момент и за тях smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 11, 2013, 23:52:22 »

Доколкото съм чувала от мои приятели, много им е трудно да го зададат този въпрос. Въпреки, че са били сигурни, доста са се препотявали докато го изрекат. А и като си спомня на мъжа ми колко му беше трудно  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 12, 2013, 08:32:14 »

Благодаря ви много ,момичета! give_rose
Аз продължавам да си чакам вълнуващия момент,а на вас ви пожелавам едни неповторими и изключителни, предстоящи сватби weddingday
Моят мъж е взел решението 2 години преди да ми предложи и му е коствало цели 2 години, за да се престраши  crazy
1 година е избирал пръстена  Girl_hide
Така, че дай му време and Кeep Calm  Girl_hide
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #67 -: юли 12, 2013, 09:43:16 »

Ооо...разбира се,че ще му дам време,колкото му е необходимо.Никога не съм го притискала ,за каквото и да било и съм го оставяла да взема решения,когато се чувства готов smile Просто сме заедно от 7 години и вече започнах да си мисля за тази сериозна крачка за в бъдеще pardon
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 12, 2013, 10:23:58 »

На моя пъзльо му отне 8  beating
Накрая се отказах и реших, че няма да очаквам пръстен, а просто ще направим ремонти, ще живеем заедно, тип на семейни начала. Ето тогава дойде изненадата Wink
Оказа се, че го държал няколко месеца и се чудел как и кога. След толкова години ?!? То голямо притеснение, голямо мислене, голямо нещо  crazy
Явно психическата бариера е страшно нещо, особено в днешното несигурно време. Щом се обичате и вече доста добре се познавате, 100% ще си получиш изненадата. Все пак твоя човек знае за какво мечтаеш  good
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 12, 2013, 10:40:23 »

Mulan и на моя мъж му отне 8 години докато се реши. Добре че наши приятели се сгодиха че да се реши и той.Така през 2 седмици имаше годеж smile Имай търпение, всичко с времето си give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #70 -: юли 12, 2013, 10:45:49 »

Наистина малко мъже се заемат хладнокръвно с тази задача. Аз очаквах пръстен и по-рано, но не съм го мислила толкова, обичам изненадите и не се мъча да отгатвам предварително smile
И при нас е било ходене напред назад по бижутерите, мерене, чудене...почивката за рожденния ми ден на екзотично място от една страна го е улеснила, иначе не знам какъв сценарий щеше да измисли  Girl_hide
Две-три седмици преди това отношенията ни се бяха влошили, често си се сдърпвахме, за капак и почивката за малко да пропадне...но каквото е имало да става си става и никой не може да го спре heart На мен и през ум не ми мина какво ми подготвя, а той човека имал сериозен стрес Wink
След предложението нещата се движат само напред и нагоре и сега когато остават по-малко от 2 месеца, се усещам дори по-обичана и обгрижвана от всякога...пожелавам това чувство на всички бъдещи булки heart
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 15, 2013, 09:28:26 »

Момичета като чета вашите истории ми става мн хубаво и отново се връщам към момента на моето предложение.Въпреки,че очаквах и бяхме говорили за годеж и т.н не вярвах,че ще стане толкова скоро и по такъв начин.Но каквото и да е било предложението на всяка една от нас то си остава уникално   smile
Активен
elvenpath
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #72 -: август 06, 2013, 09:24:45 »

На моя до първото изричане на думата "нашата сватба" му отне месец и половина. Но пък аз въздействах, сигурно нямаше да му хрумне, ако не ме беше видял в булчинска рокля за една фотосесия. Тогава се уговорихме да е през октомври 2013 (беше април 2012). После направихме бебе през юли. В края на август хванах букета на една сватба. lol На 6ти септември отидохме в Банско, той от 3 дни ме врънкаше - вземи си хубава рокля, нещо по-официално, ще излезем на хубава вечеря, ама аз тъпата въобще не зацепих  blush Та в Банско, той си облече официалното сако, издокара се, аз си викам какво пък толкова се докаросва  crazy и метнах една тениска и дънки biggrin Седнахме в едно много приятно заведенийце с гледка към планината, той изведнъж стана много сериозен, обясни ми как много ме обича, не можел да си представи живота без мен. Но понеже това ми го казва често, аз нещо хич не се впечатлих biggrin Пък и все пак - бебе чакаме, редно си е така да говори biggrin Но като извади от джоба кутийката и аз  shok Попита ме, аз викнах "да,да!" и даже сама си сложих пръстена от нетърпение  blush
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 06, 2013, 09:29:04 »

браво, на коя дата е през октовмри ? готова ли си с повечето неща?
Активен
elvenpath
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #74 -: август 06, 2013, 09:37:46 »

Март ще е, поотложихме, защото не мога да се организирам с бебето, че си го гледам сама.  Но март се запознахме, та ще е 2 дни преди втората ни годишнина  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines