Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:20:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168841 пъти)
 
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #45 -: май 20, 2013, 14:19:33 »

Дълго се получи, но искам да продължа  blum
Не ми е падал на колене и не ме е питал дали ще се омъжа за него и досега го бъзикам за това  yahoo Пръстена се оказа, че не ми става само на средния пръст  girl_wink Аз не нося пръстени, но покрай Нова Година реших да сложа и той явно ме е издебнал и пробвал ама Ха той бил за грешния пръст. Всеки път като си спомня онзи момент на кулата с хубавата гледка и предложението и ми става мило. Още по Нова Година ми бил купил пръстена и чакал удобния момент, не знам къде го е крил и как не съм го намерила толкова време. Получи се невероятно романтично, защото и вечерта след предложението бял резервирала лодка по река Сена и вечеря в ресторант на Шанс Елизе.  heart
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #46 -: май 20, 2013, 16:00:24 »

pocketgirl, много вълнуваща история!
И колко романтично в Париж, на кулата и после на вечеря...звучи като на филм, почти си ви представих! smile  heart
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #47 -: май 25, 2013, 07:38:00 »

pocketgirl, страхотно предложение  heart
Моята мечта беше да получа предложение в Париж, но така се получиха нещата, че тази идея отпадна.
Искам да споделя, че снощи най-неочаквано получих предложение и вече си имам пръстен  girl_in_love
Малко предистория: младоженецът е в чужбина и ще бъде там до 10 дни преди сватбата, 9 ако трябва да съм точна. Мислехме да отскочим до Париж в някой от тези 9 дни, но в последствие решихме, че няма да успеем със всичко ( в тези дни трябва да вземем всичко за него, аз да си стегна багажа, защото след сватбата ще заминаваме заедно и др.). И той ми беше казал, че е измислил къде да ме заведе в Бг smile
Снощи бъдещите кумове ме канят в тях да се видим(като това е нещо, което се случва често и изобщо не се усетих). И както си стояхме всички се изнесоха уж бебето нещо си да видят и кума ми казва да погледна нещо на компютъра Girl_hide
Гледам аз и какво да видя клипче, в което ми предлага  heart 
Те взели предварително пръстена от златаря, при който го бяхме поръчали, уговорили всичко, страхотно ме изненадаха   Love girl
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #48 -: май 30, 2013, 23:24:34 »

Danito, ох колко хубаво! Честито! Доста нестандартно, но пък много прочувствено, кой знае колко дубъла е правил преди да го финализира smile Веднъж записвах пожелание за рожден ден и го презаписвах поне 10 пъти  blush
Приятна подготовка ти пожелавам! smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #49 -: юни 06, 2013, 23:38:37 »

Дани, честито! Много нестандартно предложение. И моят младоженец ще пристигне малко преди сватбата. Ако имаш набелязани магазини и на листче написани всички задачки ще се справите със сигурност. Отново честито и леко организиране на всичко... вчера си получила предложение и веднага днес в сватбения форум  Bravo
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #50 -: юни 07, 2013, 02:24:27 »

Какви хубави истории имате всички!  heart Моят е малко темерут на тая тема, никак не му се удава да е романтичен:) Просто за Коледа ми подари пръстен и толкоз. Нито реч държа, нито нищо:) Е, изясни за какво е пръстенът, но каза: "Еми, то е ясно, ние и без това се бяхме разбрали вече, какво има да се превъзнасяме"... Такъв си е, не му се сърдя, макар че можеше малко въображение да вложи. То, може и аз да съм си виновна, защото по принцип много мразя да ме превръщат в център на внимание и сценарий с падане на колене на публично място би бил изключен, че кой знае как щях да се панирам, но си има и по-дискретни начини:) Карай да върви, аз си го знам, че не е романтичен по природа. Важното е любов да има  heart
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #51 -: юни 26, 2013, 10:54:18 »

лодка по река Сена и вечеря в ресторант на Шанс Елизе.  heart

Такъв е живота, който както се уреди, някои са в автобус, около Провадия и вечеря в Макдоналдс. Сега като се замисля как звучи ми идва да се смея с глас (не искам да излезе, че съм неблагодарна, или че моето предложение не ми е харесало, но твоето звучи тоооооолкова приказно)
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #52 -: юни 26, 2013, 14:11:30 »

Lidsy, може би през моите лудо вл#бени очи изглежда приказно. честно казано, от толкова време го чаках този пръстен, че дори и в макдоландс да бяхме едва ли щеше да ми пука. В крайна сметка важното е че е заявил сериозните си намерения към теб с предложението, а къде и как не е толкова важно!  Wink
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #53 -: юни 29, 2013, 13:18:51 »

Ние пътувахме към Поморие. Приятеля ми спря колата по пътя, правихме си снимки в едно поле, той падна на колене и ми предложи, беше красиво, неочаквано, романтично и различно. Никога не съм предполагала, че на такова място ще получа предложение. И той не го бил планувал там, на момента му хрумнала идеята.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 29, 2013, 15:09:39 »

Здравейте smile Имате страхотни предложения
Моето сладко предложение беше точно на 1.01.2012 smile Празнуваме си ние нова година, чиститим си и чувам как моито мило започва да вика на някой, защо е хвърлил пиратка. След което идва при мен и ми казва "Ела на ванка, защото ме ядосаха (него трудно може да го ядоса някой по принцип)". Излизам от ванка, а ванка вали сняг ситно, след което последва "Мило не ми се излиза студено ми е", но след като толкова беше ядосан... излязах. Седнахме на една крагла бисетка и той и казва, отивам до колата да взема една красива фойеверка, да ти я покажа. Съгласих се да изчакам и запалих цигара и зачаках си аз. Дойте той, зъби я в земята и се помъчи да я запали. След 2 мин му казах че замръзвам и влизам вътре при другите. Докато се обърна да вида къде да си загъся цигарата, милото паднало на колене (2 колене, защотото незнаел на кое да падне) и с прастенчето и ми задава големия въпрос. Аз се усмихнах и го прегарнах. Седяхме 3,4 мин пригарнати и той ми казва "И сега няма ли да кажеш нещо". Докато каза 100 ДА се чува една гайда,която свири Ела се вие, превива и се обръщам на зад и виждам едните ни приятели с шампанско,другите с кутия с бонбони в ръце и 3-тите вървят с момчето което свирише на гайда. Те милите не можели да чакат и решили да излязат и каквото стане. Получи се без да искат и стана както искаха да стане smile Така и не видях каква беше цветната ръкета, защотото милото от претиснение забравил да махне предпазителчето и през цялото време се мъчеше да я запали с пластмасата   tease  tease . Беше много романтично с тази красива бисетка и тоя ситно падащ сняг. И сега след година и нещо се приготвяме бурно за сватбата септември месец smile  heart
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 29, 2013, 16:22:29 »

Здравейте, нека и аз да се включа в темичката tease
Беше декември миналата година.И годеника ми (хихиххи) организираше нещо да се съберем като коледен банкет .Първо смятал с приятелите само, тъй като с неговите колеги сме големи приятели , покани и мен като пред текст че е банкет от фирмата мн добре щяло да се получи и се съгласих. Беше на 15.12 , ходих дори на фризьор викам си "я да се направя малко да направя хем впечатление".А той през целия ден уговарял нещата с колегите си . Та така излизаме вечерта направени и двамата и той и всички на масата цяла вечер "мн си хубава мн сте сладки бля бля " и  той някак супер нежно се държа а аз горката нищо не подозирах blush .После след ресторанта отидохме в дискотеката танци а у едно друго, и изведнъж моя забегна на някъде и аз си викам "иии пак някой приятел иии пак някое момиче видял" (общо взето си си го ревнувах прикрито) Върна се и продължихме да си танцуваме и ме дръпна по едно време пуснаха на BRAYAN ADAMS-ALL FOR LOVE (понеже няма ли друга нежна) и в ухото ми прошепна "не искам да бъдем повече просто гаджета падна на колене и изкара пръстена "ще се омъжиш ли за мен" почнаха да хвърлят конфети да пляскат всички и аз от рев нищо не виждах освен него,  общо взето неочаквано вълнуващо .Още като се сетя се просълзявам.Сега като разказвам на вас няма сигрн да го почувствате като мен но това беше невероятно, точно като по филмите. cray  cray cray
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #56 -: юни 30, 2013, 15:50:05 »

Невероятни предложения.. много се разчувствах  cray Няма как да не са невероятни, когато са неочаквани, романтични, а ние сме влюбени  Girl_hide
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #57 -: юни 30, 2013, 17:18:59 »

Момичета ,понякога направо ви завиждам pardon Получили сте толкова прекрасни предложения ,че ми се иска вече и моят момент да дойде ,само дето милото много се ослушва,та да видим до кога beating
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 30, 2013, 17:48:12 »

И твоя момент ще дойде просто момчето чака най-подходящия-защото мъжете знаят колко е важно за нас:) pardon heart
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #59 -: юли 05, 2013, 20:29:53 »

Mulan и моето предложение беше дълго чакано, но въпреки това бях много изненадана и ще го помня цял живот. Скоро ще прочетем и твоето предложение smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines