Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:47:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168839 пъти)
 
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 09, 2013, 18:49:07 »

Petjofi страхотноооо, много романтично предложение  heart Бъдете много щастливи
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 10, 2013, 12:39:46 »

моето предложение го получих на коледа (2009) такмо бяхме на година и 2 месеца връзка, бяхме си 2мата и се бяхме разбрали да оставим подаръците под елхата, когато видях пръстена целият блок разбра, че имам пръстен  Bravo danceg беше такава еуфория, почнахме 5та година и се замислихме и сериозно решихме да си се женим, не само да имаме годеж и така преди дни резервирахме дата и час в гражданското и църквата smile с единия крак съм кажи речи омъжена  pardon girl_wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #17 -: февруари 13, 2013, 02:52:19 »

Моето предложение за брак го получих през изминалото лято и то съвсем неочаквано smile Бях заминала за Англия да прекарам около 2 месеца с брат ми и баща ми, които са там от почти 2 год. и ,ако успея - да си намеря работа. Имах късмет и веднага щом отидох си намерих работа на следващия ден. Мина се 1 седмица и брат ми реши да вземе от работата и да ме заведе към центъра на града, че уж там ни чакали едни наши приятели и хем аз да видя Лондон, да пообиколим заедно. Както и да е, отидохме на р. Темза, с изглед към London Bridge, нощните светлини вече бяха светнали и обстановката беше доста романтична  heart Отидохме уж на уговореното място с нашите приятели. Те наистина бяха там , около 5-6 човека. Единият предложи да ни снима, но в същото време аз забелязах ,че той беше тръгнал да прави видео и не знам откъде изведнъж моята любов изскочи пред мен, застана на колене, подаде ми пръстена и ме попита вълшебния въпрос  heart Аз толкова се развълнувах, че още малко и щях да припадна, и с насълзени от щастие очи едвам изрекох "ДА" , а след това аплодисменти, шампанско, прегръдки, целувки...  Girl_hide Толкова беше мило, той беше дошъл от България, единствено за да ми предложи брак и след няколко дена се върна обратно. Почувствах се като най-специалната жена в света... А наййй-готиното е, че си имаме страхотен спомен от този незабравим ден - видеото , което снимаше нашият приятел. Това беше най-специалният ден в 5 годишната ни връзка  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 13, 2013, 10:57:47 »

Честито, hulcy! Много хубаво предложиние имаш!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #19 -: февруари 13, 2013, 14:13:33 »

Искрено ти благодаря ratatui  girl_wink И силно се надявам и сватбата ни да бъде така незабравима и да мога да споделя само хубави неща с вас  heart
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #20 -: февруари 25, 2013, 10:46:55 »

Ето така:

http://www.youtube.com/watch?v=R0TXcfMiwvE

Сега с интерес следя темите за булчински рокли, тук в Русе има ролки в стил а-ла Буля Велика... Пред зледващите няколко седмици ще обикаляме във Варна и Асеновград, София изключвам като вариант Offtopic
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #21 -: февруари 25, 2013, 13:53:43 »

Ха, честито yahoo Цял фейс видя това, супер яко беше yahoo yahoo yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 25, 2013, 14:27:09 »

Леле страхотно предложение.Аз чак се разплаках от умиление.Бъдете щастливи!
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #23 -: февруари 25, 2013, 16:16:58 »

Благодаря! Сега като си гледам неадекватната реакция и как съм извадила на показ всичките си брекети ей тъй leon, чак ми прималява, ама какво да правиш  angry ... Виждам, че и вашите мъже са се постарали, с основание трябва да се чустваме късметлийки!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #24 -: февруари 25, 2013, 16:49:02 »

Да ти кажа аз като гледах клипчето не забелязах нито брекетите,нито каква физиономия си направила,беше си прекрасна   good  Останах без думи от предложението,което ти направи твоят мъж и дори се просълзих  cray  Честито и от мен ,бъдете много щастливи  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 25, 2013, 16:56:41 »

Гледала съм клипчето във Фб. И много ви се радвах  give_rose Прекрасни сте ! Бъдете все така влюбени и щастливи един с друг  give_rose
Offtopic И никакви брекети не се виждат  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 28, 2013, 21:47:18 »

Като прочетох какви предложения сте получили просто - уау! Аз си мислех, че това го има само по филмите, ама явно просто аз съм го оставила моя любим много лесно да се размине. Преди време му бях казала, че съм чула, че може да се ожениш в посолство и че ми се струва много яка идея. В началото на февруари си купихме билети за Париж и той ми каза: " Е, след като ще ходим там, може да се оженим". Аз обаче, казах, че това не се брои за предложение и така след няколко часа увъртане той ме попита: " Ще се омъжиш ли за мен" smile  И въпреки, че го очаквах си беше много вълнуващо и истинско smile А след като днес си избрах рокля, вече е съвсем на истинско smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 28, 2013, 22:17:13 »

Честито и за предложението, и за роклята! Твоето също е било много вълнуващо!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 06, 2013, 10:34:47 »

Честито за страхотното предложение  Bravo Смея да твърдя, че мъжете напоследък стават супер идейни  yahoo
Сега и аз да се похваля с моето мъжле, което ми предложи по един уникален начин  yahoo Държа да отбележа, че и двамата обожаваме да гледаме футбол  tease а той и да играе   girl_wink
 статия:
http://glory.bg/6868/pozharnikar-ot-burgas-predlozhi-brak-na-lyubimata-si-po-vreme-na-futbolen-mach-snimki/
и клипчето, от което почти нищо не се разбира:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151434317554099&set=vb.623679098&type=3&theater

 yahoo Имам страхотен мъж!!!  yahoo
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #29 -: март 06, 2013, 11:24:52 »

Честито за страхотното предложение  Bravo Смея да твърдя, че мъжете напоследък стават супер идейни  yahoo
Сега и аз да се похваля с моето мъжле, което ми предложи по един уникален начин  yahoo Държа да отбележа, че и двамата обожаваме да гледаме футбол  tease а той и да играе   girl_wink
 статия:
http://glory.bg/6868/pozharnikar-ot-burgas-predlozhi-brak-na-lyubimata-si-po-vreme-na-futbolen-mach-snimki/
и клипчето, от което почти нищо не се разбира:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151434317554099&set=vb.623679098&type=3&theater

 yahoo Имам страхотен мъж!!!  yahoo

Или те стават по-идейни, или ние имаме повече заслуги.  girl_wink Браво на нашите изобретателни, смели мъже, браво и на нас - техните музи. biggrin
« Последна редакция: март 06, 2013, 11:46:08 от Lidsy » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines