Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168849 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 18, 2012, 07:45:18 »

Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #1 -: юли 19, 2012, 09:56:03 »

Ами да се запиша първа, освен. smile С табелка за входна врата. Нямаше пръстен, а табелка с надпис "сем.Димитрови". Беше оригинално, но докато разбера, че е сериозно предложението, а не някакъв пробен въпрос от типа "би ли искала един ден", ми отне няколко часа, в които се чудех защо е толкова вдъхновен и ентусиазиран мъжът ми. След това се оказа, че съм казала "да" без да знам всъщност.
Активен
tonince
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #2 -: август 04, 2012, 14:56:57 »

Здравейте момичета,нова съм тук,но реших и аз да разкажа за иненадата от милото Wink
На 22.07.2012 беше рождения му ден(30годишнина),тогава трябваше да запознаем и родители :)Измежду притесненията за многото гости,родителите и всичко останало забравих за рожденника,докато в един момент не се появи с микрофон в ръка и не ме извика да изпея нещо на гостите(аз съм музикално инвалидчеееее) и изпаднах в ужас shok shok O_OИмаше няколко минути "пей"-"няма да пея",след поредния опит да ме накара да пея,падна на колене и ме попита дали ще се омъжа за него,за да може следващите 50,60,70год. да ме наиучи да пея......... Oh my ... последва едно шашнато ДАаааааааа,а след това ми се губят малко моменти smilesmile crazy
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 03, 2012, 11:16:49 »

Въпреки, че се случи преди около месец, аз все още много се вълнувам и преразказвам историята със същото вълнение  heart Случи се на рождения ми ден, сестра ми ме извика при нея под някакъв предлог и въпреки, че много се противях, все пак отидох. Когато се върнах вкъщи, на входната врата на блока имаше бележка "Честит рожден ден, следвай ме" и по цялото стълбище до последния етаж имаше малки бележки с мили послания. На последния етаж ме чакаше ТОЙ  heart и ме заведе на покрива, където беше направил маса от комина, със свещи и вечеря. Беше невероятно, но аз през цялото време мислех, че е просто подарък за рождения ден. Когато решихме да слизаме, защото бях поканила приятели вкъщи, той коленичи, извади пръстена и ми предложи  heart. Беше невероятно, вълнуващо и неочаквано smile
Ще си позволя да сложа снимка на масата-комин, която снимах, когато мислех че е подарък за рождения ден, след това просто не можех да мисля smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 04, 2012, 09:07:04 »

Въпреки, че се случи преди около месец, аз все още много се вълнувам и преразказвам историята със същото вълнение  heart Случи се на рождения ми ден, сестра ми ме извика при нея под някакъв предлог и въпреки, че много се противях, все пак отидох. Когато се върнах вкъщи, на входната врата на блока имаше бележка "Честит рожден ден, следвай ме" и по цялото стълбище до последния етаж имаше малки бележки с мили послания. На последния етаж ме чакаше ТОЙ  heart и ме заведе на покрива, където беше направил маса от комина, със свещи и вечеря. Беше невероятно, но аз през цялото време мислех, че е просто подарък за рождения ден. Когато решихме да слизаме, защото бях поканила приятели вкъщи, той коленичи, извади пръстена и ми предложи  heart. Беше невероятно, вълнуващо и неочаквано smile
Ще си позволя да сложа снимка на масата-комин, която снимах, когато мислех че е подарък за рождения ден, след това просто не можех да мисля smile



ЧЕСТИТО smile Много интересно и историята си заслужава да бъде доста време разказвана успех и много много да се обичате smile
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #5 -: октомври 06, 2012, 11:10:11 »

Моето предложение дойде в облаците. Предложението беше в самолета на път към Италия. Имах леки очаквания, че това ще се случи, защото той ми е подмятал няколко пъти, но не очаквах да е точно сега и във въздуха. За лош късмет почти през цялото време имаше турбуленция и коланите все трябваше да са закопчани, а милото искал да се понагласи в тоалетната пък и сигурно доста му е треперело вътрешно smile В момента, в който изключваха лампичките за коланите се оформяха дъълги опашки пред тоалетната и това го възпрепятстваше да отиде няколко пъти. Аз се притесних за него, че все не успява и се шегувах с него да не направи някоя беля. Е, той направи беля, сигурно най-голямата му в живота  danceg с което ме кара вече няколко седмици да продължавам да летя в облаците!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 06, 2012, 11:16:59 »

мн романтично  good
Активен
Gabchy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #7 -: ноември 04, 2012, 18:53:42 »

При мен не е чак толкова интересно,но все пак да разкажа и аз smile
Ние сме заедно от дълго време,имаме и дете вече....Като забременях все си мислех,че ще ми предложи,но така и не го направи.Да,ама точно когато най-малко очаквах,той ми предложи.
Беше на годишнината ни,правихме 5 години,откакто сме заедно.Заведе ме на ресторант и по едно време започна да ми се обяснава в любов,което при него се случва веднъж на 2 години biggrin и направо ме остави с отворена уста...Като си тръгнахме ме заведе на едно ужасно красиво място,но и беше голямо приключение,докато стигнем,тъй като трябваше да се катерим по едни скали в тъмницата....Но там е разкошно,виждаш целия град,всичко свети в тъмното-разкош!И там падна на колене и ми предложи.
Това е в общи линии,не е толкова романтично,но за мен това е един от най-красивите моменти в живота ми. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #8 -: ноември 22, 2012, 16:52:43 »

Защо пък да не е...супер оригинално е било smile
Моя мъж пък ми предложи в леглото biggrin Аз заспивах, а той беше легнал по корем и ми обясняваше колко ме обича. Аз с полуотворени очи му казах, че искам винаги да е последното нещо, което виждам преди да заспа и в следващия миг имаше кутийка пред носа ми biggrin
Каза, че ако ме бил извел на ресторант съм щяла да се усетя и беше прав pleasantry Така че пак успя да ме изненада blum А той е много по-изненадите и винаги успява  smile После като го питаха дали ми е паднал на колене, все казваше че направо е припаднал biggrin Е, на другия ден падна с празна кутийка...не му се размина blum blum blum
« Последна редакция: ноември 22, 2012, 16:56:22 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 28, 2012, 11:16:28 »

Здравейте! Чета и следя форума от много време с надеждата един ден и аз да усетя тръпката от момента, в който любимият ти човек поиска да прекарате живота си заедно като семейство. И ето че ми си случи!
Вчера отидохме да си вземем билети за театър и след това той настоя да хапнем в любимият ни ресторант. Говорихме си и към края на обяда той каза "И сега е време за най-важният въпрос....", а аз непредполагах, че някога ще рева от щастие!
Може да не е било най-оригиналното предложение, но за мен беше най-хубавият момент в живота ми!
 
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #10 -: декември 12, 2012, 12:23:42 »

Здравейте и от мен smile


Скоро се сгодихме, буквално преди дни. Моето предложение беше в Париж. С прекрасна гледка към всички възможни красиви места в този град. Същата вечер имахме годишнина. Валеше лек дъжд, а градът светеше с коледните си украси. Той падна на коляно и ми поднесе прекрасния годежен пръстен, който седи на моята ръка в момента. Очаквах да се случи някога, но не и сега. Разплаках се от вълнение, разбира се.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 04, 2013, 15:37:53 »

Заедно сме от години и имаме бебче. Преди 5 месеца след като приспахме малката, ММ излезе от стаята за малко и после ме извика в стаята на сестра му (тя живее с нас). Там ми запалил свещи, налял ми от любимата биричка (кърмя и друго не смея да пийвам), намалил осветлението и ми направи предложение-,,ъъ аз такова ... Искаш ли да се оженим някъде?" Още не сме сигурни кога ще стане това-иска ми се да е на много приятно и красиво място с максимум 25-30 души.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #12 -: януари 04, 2013, 15:40:20 »

Супер Bravo Ще си имате шаферче собствено производство yahoo Така си е най-добре blum
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 29, 2013, 13:26:16 »

Като се сетя за моето предложение (те бяха 2  heart ) и ми става толкова мило. С бъдещия ми съпруг сме заедно от 5 години и все си казвахме, че някой ден трябва да се оженим, но никога нищо конкретно. Аз съм луда по пиците и има една пицария в която много обичам да ходим. Та една вечер мойто мило решава след работа да ме води на пица. Отидохме хапнахме и навън взе че заваля, ама дъжд все едно по филмите някой захаросан момент гледаш. Тръгваме си ние и навън дъжд да се удави човек. Колата паркирана на "хънда-мънда"   blum и аз така се изнервих. Стигаме пред колата и той седи и ми се хили и си рови в чантата все едно не може да си намери ключовете, а мен направо ми идваше да закрещя. Тогава, той коленичи в дъжда  shok и ми каза, че съм жената на живота му, иска да го сподели с мен и дали искам да се омъжа за него и гледам една кутийка пред мен с огромен пръстен  heart  heart  heart Беше толкова романтично под дъжда, аз хем се смеех, хем плачех, но ще бъде спомен, който ще запазя за цял живот. Винаги съм си мечтаела за този момент, но никога не съм вярвала, че ще бъде толкова истинско  heart heart heart Единственото неприятно беше, че пръстена е семейна реликва и майка му ми каза, че той го бил взел и сигурно ще ми предлага. Аз очкавах, даже в пицарията цяла вечер си мислех, че сигурно ей сега ще ми предложи, ама той не, бил го планирал предварително. Добре че целият май месец беше доста дъждовен, та не ми се наложи да чакам за предложение докато завали сняг  beating И понеже той остана много разочарован, че съм предполагала, снощи без наистина да предполагам каквото и да било, влезе при мен в банята, взе пръстена от ръката ми коленичи и отново ме попита искам ли да се омъжа за него  heart Абе душичка златна heart Олеее колко много писах, то цял роман стана  danceg
Активен
Petjofi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #14 -: февруари 06, 2013, 16:37:33 »

Привет момичета  smile
Аз днес се регистрирах и да споделя моето предложение за брак. Моят приятел ми предложи на 16.11.2012г. на концерта на "Аз обичам 90-те" пред 7000 човека heart. Загубих ума и дума просто не знаех къде се намирам. Въпреки, че отстрани ми каза, че съм изглеждала спокойна, но само аз си знам как се чувствах в този прекрасен момент. Почувствах се желана и обичана. Водещ на концерта беше Камен Воденичаров, който в разгара на купона спря музиката и на екрана се показа едно огромно сърце в което пишеше: "Ще се омъжиш ли за мен" Аз започнах да се въртя на масата коя ли е щастливката и след има няма 2-3 минути разбрах , че съм аз. И реагирах по същия начин както тази емотиконката  Girl_hide Изправихме се и двамата, а залата избухна в викове и ръкопляскане след като ни каза Камен имената. Милото извади от джоба на панталона си кутийка извади пръстена и я метна на съседната маса до нас, където една развълнувана мадама я грабна в ръка и взе да я оглежда и да се радва сякаш го прие като знак и я показа на приятеля си до нея.  Wink След което моят приятел клекна на колене и ми зададе въпроса: "Ти си най-прекрасната жена на света, ще те обичам вечно и те моля да бъдеш майка на нашите деца. Ще се омъжиш ли за мен?" Аз разбира се казах: "Да" Публиката извика мощно "Горчивоооо......" И последваха много много целувки  heart
Някои неща ми се губят загубих ума и дума. Милото се вълнуваше страшно много, защото гласът му трепереше. И това е общо взето. А да щях да забравя милото така беше организирал всичко, че аз нищо не подозирах, но все пак това е идеята да бъде изненада.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines