Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:13:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 169757 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 07, 2013, 10:56:04 »

честитооо на още едно ново семейство smile Бъдете много щастливи smile Имаш много романтичен мъж  cray
Така като гледам от вашите разкази, май ние, които чакаме толкова много този въпрос и пръстен, винаги намираме начин да объркаме предложението на мъжете ни  funnytooth funnytooth
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #91 -: януари 01, 2014, 12:08:04 »

Ние започнахме разговорите още от лятото.Той само ми повтаряше,че ми е харесал пръстен и дори дата,на която да ми предложи...Обаче времето си минаваше и аз по едно време превъртях,че само ме лъже и му казах,че ако продължава да ме баламосва,ще си замина (не че ще го направя наистина,но въпросът е принципен pardon).И общо взето му казах да прескочим частта с предложение и пръстен и направо да започваме организацията funnytooth
Може да ви се стори глупаво,но на мен пръстени не ми трябват.Ние сме от много време заедно и сватбата е просто следващата стъпка.Аз съм щастлива,че той хареса всичките ми идеи и ми даде зелена светлина.Дори в друг град ще случи всичко,за да бъда аз щастлива.Та един пръстен ще го прежаля lol
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #92 -: февруари 02, 2014, 16:20:05 »

ха ха ха, явно репликата "няма ли да си погледнеш пръстена" не е само при мен blum
Моето предложение за брак беше на 2-ри Юли, именно тогава празнуваме и годишнина от нашата връзка. Празнуване грубо казано, просто палехме колата и ходехме на почивки само двамата...ммм превъзходно. И тъкмо правех планове, къде ще пътуваме за 2-ри и разбирам, че не можем да заминем поради ред причини от негова страна. До някъде го разбирах, но му бях много ядосана и захвърлих всичко...казах му, че ако той измисли нещо за празника ни съм за, но аз няма да се занимавам с организация. Дойде деня, събуждам се и гледам сама съм в леглото, стана ми странно и му звъннах, но разбира се набързо ме замота, че купувал закуски (а той ходил да взема пръстена от магазина). Докато пиехме кафето решихме да се поразходим до Калиакра. До този момент всеки е ходил, но никога заедно и бързо се навихме. Денят беше страхотен, навсякъде ни гледаха слънчогледи...станаха страхотни снимки с тях  girl_wink Спряхме на паркинга пред самата крепост и до тук нищо подозрително. Беше взел с себе си камера и от момента, в който влязохме той започна да снима, което за мен си беше съвсем нормално. Майтапехме се, смяхме се и стигнахме до заведението, което е почти до терасата и изведнъж той нещо се стресна и каза "оф още малко, още малко"...аз се опитах да го успокоя, че няма страшно, нищо че е високо да не се притеснява. Отидохме на терасата, най-крайната точка, бяхме съвсем сами, беше поставил камерата на един камък, без да се усетя и изведнъж ме дръпна и ми честити празника. Но репликата му "Днес е много специален ден и за още едно нещо"...направо ми се подкосиха краката. Извади кутийка с пръстен и коленичи пред мен...направо бях на седмото небе и не можех да спра сълзите си cray  heart, следваха целувки, прегръдки, мили пожелания, снимки и в този момент се чу един женски глас. Женичката от параклисчето малко над терасата, искаше да ни снима...явно е чула какво става и беше спряла други туристи да слизат при нас докато не приключим. Беше вълшебен момент и за двама ни с много емоция. След това се поразходихме до плаж "Болата" и отидохме да се почерпим на мидената ферма, също много красиво място. Може би на някого може да му се стори прекалено банално, нооо за нас това беше един незабравим ден heart heart heart
Активен
seducente
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #93 -: февруари 04, 2014, 22:43:03 »

Здравейте, дами lol) Да се включа и аз при вас smile. Аз от както се помня си мечтая и си представям сватбения ми ден  Girl_hide и само чаках бъдещия ми мъж да ми предложи брак. И 2013 бяхме на о-в Закинтос ( прекрасно място ) и когато отидохме в града за сувенири ме издебна и от някой от магазините ми купи пръстен без изобщо да разбера. На главната улица ми предложи, но понеже е ръб (  pardon ) не е падал на колене, а само ми каза " Я си дай пръстчето" и докато се усетя ми нахлузи пръстена. Викам : "алооо, що не ме питаш,аз може и да не искам ?" - "Няма не искам"  biggrin  и така общо взето smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #94 -: февруари 26, 2014, 23:37:41 »

Здравейте и от мен. Тази тема много ми допада. Годежите на всяка двойка са толкова различни и вълнуващи. Това е един незабравим момент за всеки, независимо как е станало.
 С годеника ми живеем заедно от повече от 3 години. Бяхме на почивка в Париж, която трябваше да е подарък за рождения ми ден, но се оказа, че той има скрити планове. blum Цялата почивка беше невероятна. Предложи ми на върха на Айфеловата кула  heart Може да Ви се струва клише, но според мен е класика.  danceg И има защо. Париж е прекрасен. Бяхме на най-високата тераса, той стоеше зад мен и ме беше прегърнал. Радвахме се на гледката. Той ме попита дали го обичам и след като му казах "разбира се, че те обичам" той каза "А би ли се омъжила за мен?". Ако трябва да съм честна, подозирах, че ще ми предложи, но в онзи момент... не мога да опиша емоцията, сърцето ми спря  give_rose heart
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 01, 2014, 16:16:37 »

Страхотни предложения smile Според мен клишета няма, всеки изпитва тръпката която не е изпитвал до сега, и дай боже повече да не изпитва  blum
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #96 -: март 07, 2014, 19:44:58 »

Дойде време и аз да се разпиша в тази емоционална тема.

Моето предложение за брак дойде не само неочаквано, но и малко стресиращо, поне за мен. Да ви разкажа да се посмеете и вие с мен. Така ние с моят сладурко се сгодихме на 7 февруари, а мен на 4-ти ми оперираха непоникнал мъдрец. 2 часа операция и мъки, на следващия ден бях двойна. С една дума - кошмар. И така на заветната дата 7-ми ние имахме уговорка да ходим на едно парти, организирано от фирмата на моето момче.
 Е, момичета, честно ви казвам не съм се чувствала по-некомфортно. Тъкмо бях започнала и да посинявам от цялата процедура, а болката не отминава. Но, нали съм обещала - отиваме. Аз синя и подута, цяла вечер се прикривам и гледам да не се набивам на очи много, много. По едно време към 11 вечерта му казвам, че ще изляза на въздух, а той - "Не, къде ще ходиш? Сега ще дойде оркестър, а и ние ще говорим. Искам да си до мен". И аз останах. Така той се качи на сцената и благодари на всички, че са дошли. После каза:"А, сега искам да помоля при мен да дойде един много специален човек" и ме извика. И така пред всички и под звуците на този прословут оркестър падна на колене и ме попита дали искам да стана негова жена. Незнам дали ми вярвате, но в онзи момент не можех да реагирам. Все едно не се случваше на мен. Както вече се досещате казах "ДА", и от там насетне всичко ми е като в един прекрасен сън.
 
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #97 -: март 07, 2014, 20:13:46 »

Страхотно предложение, явно много те е изненадал.  twohearts

П.С. gerinceto_gm не мога да ти върна отговор на л.с., пише че нямаш място в кутията.  Offtopic
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #98 -: март 07, 2014, 22:16:16 »

Shaiya, вече мисля, че е свободна кутията
Активен
LofYou
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Щастливка


« Отговор #99 -: април 02, 2014, 09:26:48 »

Аз получих моето предложение на морето, където се и започнахме. Една вечер след дълго обикаляне се прибрахме в хотела и седнахме на терасата да хапнем по нещо сладко и познайте докато си хапвам аз еклера ми се повтаря само една "Внимавай, яж малки хапки, внимавай" и аз естествено се досетих, че нещата не са много чисти. И така чак на края на еклера, след като 3 пъти се бях опитала да откажа да го доизям се натъкнах на пръстена. Имаше падане на колене и мили думи, но не помня нищо само знам че казах ДА. А той милия е имал съвсем друг план, да ми предложи на плажа, но не е издържал напрежението и просто е избързал.  pleasantry
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 13, 2014, 17:18:59 »

да си разкажа и аз smile нашето не е романтично ,но все пак ....
Изписаха ме от болница за пореден път,той ме чакаше.Аз бях много умислена за изследвания и т.н и изведнъж го попитах /несъзнателно и непланувано/ ..."искаш ли да се оженим", а той каза "ами да".
В тоя момент ми стана много смешно защото не говорех сериозно ,засмях се и му казах "ти пък,все едно те попитах дали ще дойдеш с мен до магазина" funnytooth funnytooth funnytooth тогава той каза " не бе,айде верно да се оженим"  и от следващия ден почнахме да се стягаме за сватба.
Ние сме заедно от 7 години и живеем заедно от 3.
Малко съжалявам че нямам романтично предложение като по филмите,но знам че ако не бях го направила още щяхме да си живеем така.
Той е много щастлив и твърди ,че щял да ми предложи "все някога ". weddingday
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #101 -: юли 06, 2014, 12:15:32 »

Здравейте и от мен,
нов съм във форума, но виждам, че не съм единствения мъж.
Както повечето мъже и аз стоя пред дилемата: Как да предложа?
За разлика от някой, имам няколко идеи и много ще се радвам, ако може да ми дадете съвет кой вариант да избера.
Малко предистория:
С приятелкта ми сме заедно вече три години, решил съм се на голямата стъпка, имам и пръстен. Остава само да и предложа. След около месец ще ходим на почивка на едно райско място - Гран Канариа и мисля да и предложа там. Сега ще ви кажа какви са вариантите ми и ще се радвам на мнения и съвети кой вариант да избера.
1.Стандартното предложение в хубав ресторант - естествено на брега на морето и може би при залез. Търси се подходящ ресторант още.
2.Разходка с подводница и предложение на самата подводница - но няма да сме сами на нея.
3.Водолазно гмуркане и предложение на дъното на морето - това ще се получи да сме сами, само инструктора ще е с нас.
4.Плуване с опитомени тюлени. Като първо ще имаме възможност да поиграем с тях, да си направим снимки и по някое време едното тюленче може да донесе кутийката с пръстена (правено е вече там и ми потвърдиха, че е възможно). На мен лично това ми е фаворита, но и другите са изкушаващи.
 Цената няма значение за избора, не че съм много богат и не ми пука за парите ми, а просто са на приблизително една цена и номер 2 и 3 и 4. Единствено ресторантчето би било там малко по-изгодно, но е най-скучният вариант. Помагайте дами smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #102 -: юли 06, 2014, 14:37:09 »

Здравей Niki1982, браво за смелостта  Bravo Всичко зависи от това как приятелката ти ще приеме предложението и дали няма да се притесни много Wink Например, ако сте в ресторант ще е по-романтично, но е стандартно. Ако тя е настроена за приключения и може да споделите емоцията с другите, то тогава действай смело и давай по вторият вариант. Според мен по време на гмуркането няма как, защото как ще й се обясниш ще може ли да говориш или когато сте на повърхността ще го направиш. Плуването с тюлени ще е забавно и пак ще има публика  smile  Пожелавам ти успех  girl_wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 06, 2014, 21:23:15 »

Niki1982, аз съм за номер 4! Давай смело и успех!  good
Един съвет - много внимавай как и къде криеш пръстена! Аз бях на косъм да намеря моят буквално часове преди да ми бъде подарен Wink
« Последна редакция: юли 06, 2014, 21:24:59 от mina_ » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 06, 2014, 22:07:22 »

Ние не можем да те посъветваме, защото не познаваме приятелката ти, а това е нейният миг.  Направи за нея това,  което ще и подскаже колко добре я познаваш е ще си спомня цял живот с усмивка.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines