Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:13:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168838 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 06, 2013, 09:45:32 »

smile супер.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 06, 2013, 20:11:29 »

оооо Много сладко  give_rose ще си имаме още една бъдеща булка. честито smile
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #77 -: август 10, 2013, 01:06:43 »

Моето предложение за брак беше в къщи, с 11 червени рози и отделно 1 бяла роза, защото сме 12 години заедно, беше нежно, мило, въпреки, че знаех, че някой ден ще се случи, не очаквах тогава. Връщайки се от работа късно, беше сложена масата и приготвена вечерята.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 12, 2013, 10:01:34 »

Моето предложение за брак беше в къщи, с 11 червени рози и отделно 1 бяла роза, защото сме 12 години заедно, беше нежно, мило, въпреки, че знаех, че някой ден ще се случи, не очаквах тогава. Връщайки се от работа късно, беше сложена масата и приготвена вечерята.

Много сладко предложение! Честито smile
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #79 -: август 12, 2013, 14:46:16 »

Мерси  Wink
Ние сме си романтични и двамата, нищо, че обстановката беше домашна. Пак имаше някаква магия и беше сантиментално heart
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 12, 2013, 14:57:10 »

 cray много романтично предложение
bulka2014, за коя дата е сватбата?
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 16, 2013, 23:30:05 »

Аз все още чувствам нашата история като изплюта от някоя романтична комедийка smile
Моето момче живее в Щатите от много много години... Случайно обща позната ни запозна септември месец, защото той беше дошъл в България на почивка за две седмици и да не бил скучаел тук, защото не познавал никой... Е... за да не скучае и от първата секунда си паснахме, не млъквахме с часове smile
Аз тогава бях в друга връзка, която в последствие изключително лесно забравих, не съм и вярвала, че ще ми се случи такова прекрасно нещо smile
Края на септември той си замина, а скайп стана най-любимата ми програма. Всеки ден се виждахме, пишехме си постоянно... И не ми се беше случвало повече от ден да не се засечем по някакъв начин... И тогава дойде 23 декември - той не пише. 24 декември - нищичко. Изкара ми акъла! На 24 вечерта, след като се чувствах толкова самотна, че го няма му писах: Ако утре сутринта се събудя до теб - значи дядо Коледа съществува!"
На 25 декември в 10:30 сутринта ми се звънна на вратата... и един маскиран дядо Коледа ме прегърна с най-голямата любов, с която можеше да ме прегърне  heart  Santa
Постоя при мен две седмици и после пак се върна в Америка.
Края на март дойде отново, изкарахме прекрасни два месеца и половина, докато не дойде заветния 9 май smile
Цял ден беше в едно сладко приповдигнато настроение, целуваше ме, прегръщаше ме много повече от по принцип, усетих нещо гнило smile Понеже бях на работа следобяда, писах му смс с предложение да ходим на концерт вечерта, той ми отговори: "Не, имах други планове за вечерта", аз само попитах "Аз включена ли съм в тях" и след отговора "да" вече си имах спокойни няколко часа да си мисля какво може да се случи biggrin
Качихме се на Витоша, където бяхме в последния му ден, когато беше тук септември. На въпроса ми "защо се качваме горе" той отговори "Сестра ми иска снимки", така че аз въоръжена с телефона директно към панорамата отидох, снимах, обърнах се да му покажа, а той застана пред мен с пръстен и просто ми каза "Омъжи се за мен"  heart
След моето романтично "Мхм" съответно го целунах, той ми сложи пръстена и... натам вече са други истории biggrin 

Ама колко се унесох да ви опиша всичко, а? biggrin
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #82 -: август 17, 2013, 12:04:01 »

 cray rujka, не си могла да си пожелаеш по истински "дядо Коледа". Нека цялата ви семейна история бъде така романтична и затрогваща  give_rose
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 17, 2013, 12:21:03 »

 blush Благодаря
Той колкото и да твърди, че изобщо не бил романтичен... все си мисля, че нещо се е заблудило момчето, ама ще го оставя да си вярва  give_rose
Все още имаме спънки с различните континенти, но живот и здраве до края на септември ще мога да си отида при него най-накрая  heart
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 18, 2013, 21:18:59 »

Ружка... много мило ми стана с това за дядо коледа smile Невероятно и романтично предложение си получила:)
И внимавай вече какво си пожелаваш в навечерието на Коледа, стават чудеса  Bravo blum
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 19, 2013, 11:57:33 »

Ами това, което най-много исках се сбъдна миналата Коледа, сега тази може да я карам и по-скромно smile Та нали ще съм си до него  Santa2  yahoo
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #86 -: септември 09, 2013, 15:30:14 »

Предложението, което получих е по-стандартно, но много емоционално и романтично. В любимия ни ресторант отидохме да хапнем. По едно време идва куриер със 101 рози, паднаха ми на колене и видях пръстена си. Беше вълнуващо и пожелавам всяка жена да изпита този момент.
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 11, 2013, 22:07:22 »

Момичета, много романтични предложения! =)

И моят мил ме изненада, въпреки че очаквах едиииин дееееен....... Говорехме си по темата, но имайки предвид колко добре се разбираме и какви планове имаме, бракът за нас беше като... да, ще го направим, но по-натам.
И един ден взе че ме изненада, точно на втората ни годишнина! Даже си мислеше, че съм го хванала, защото (цитирам) "беше се пременила като невяста"... А аз с една бяла рокля, плажна, бели обички, сандали... Ама аз си се бях пременила заради годишнината и идеята, че ще ходим на ресторант, романтика, а-у. Е, така и не стигнахме до ресторанта. На плажа, където се залюбихме, ми предложи. Седнахме да се погушкаме, преди да ходим нагоре и тръгнахме да си говорим любовно. В един момент той като се притесни.... Усетих нещо. И... извади кутийката от джоба. Каза ми, че аз съм неговата сродна душа и половинка и иска да бъде винаги с мен. Аз плаках, разбира се. Разревах се още преди да кажа заветното "ДА". Беше адски романтично, защото хем очаквах (един ден, някога) и хиляди пъти съм си представяла този момент, хем после като ми разказа, как просто един ден го осенило и решил, че няма за какво толкова да го отлагаме, че иска да ме види в бяла рокля и да нося фамилията му... =) И така =)
Интересното е, че по-рано същия ден нещо много усилено се бях размечтала на тая тема. Толкова усилено, че се бях откъснала по едно време от случващото се около мен и си  мислех кой бих поканила, какво бих направила като украса... И няколко часа по-късно БУМ!
Та след като ми предложи хапнахме и после отпразнувахме в любимия ни бар, към който така или иначе се бяхме запътили. Там ни чакаше бъдещият ни кум (който разбра, че ще ни кумува точно там и тогава) и вдигнахме врява до небесата. Той (кумът) знал от самото начало! А аз се чудя защо по-рано на плажа вика на моя: "Айде, отивай да се подготвяш за вечерята"...
Та вдигнахме врява в бара (барманите там и управителите са ни близки приятели и можете да си представите за каква лудница става дума). Шампанско, шотове, разни хора идваха да се снимат с нас, защото единия барман само обикаляше и крещеше, че ще се женим.

Въобще освен романтично, беше и адски диво!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 17, 2013, 14:59:51 »

Po3u, честито! Предложение на плажа, мечта...  heart
Активен
Bebone
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 23, 2013, 22:05:35 »

Привет момичета! lol) Да разкажа и аз: За РД на моят сладък мъж тази година отидохме за няколко дни на екскурзия в Рим. На самия му Рожден Ден трябваше да обикаляме по парковете и фонтаните (музеите и забележителности ги бяхме минали предните дни и си бяхме оставили най-сладкото за накрая). И така, в Парка Боргезе, виждаме едно чудно езерце и той ме пита дали искам да се поразходим с лодка. Аз съответно не съм особено ентусиазирана (сутрин не съм много във форма аз  tease ), но му казвам, че нали е рожденник, ако иска, ще се разхождаме...  girl_impossible Разходихме се с лодката в езерцето (по-късно се оказа, че там е искал, но не е успял, защото бяхме само двамата в лодката и току виж се окажем във водата). После отидохме до една ротондичка и там си седнахме да си починем и гледахме как минават хората с едни готини колела за по 2 и 4-ма човека. Седнала съм си аз, а той изведнъж почва да кръстоства насам натам, а аз се чудя защо не седи като 4 дни постоянно пеша ходим и където видехме пейка и имахме някоя свободна минутка гледахме да се възползваме да поседим.  heart Идва да ме вика да ме снима в центъра на ротондичката, но аз точно дебна да минат тези с колелетата да ги снимам.. Идва пак да ме вика, но аз съм си запалила цигара...  Girl_hide Накрая ме хвана и ме завлече до ротондичката, качи ме на централната колона, падна на колене, извади пръстена и после ми се губят спомените...  heart  heart  heart Беше прекрасно! А за вечерта се оказа, че още от България е направил резервация за едно чудно ресторантче 'That's amore' до Фонтана Треви  Oh my ... danceg И така, четири месеца по-късно, (или другояче казано преди 10тина дни) направихме малко тържество в тесен семеен кръг с подписване и църковен брак в Хисаря на 05.09 (там се запознахме  heart) и по-голяма сватба с много приятели в Арбанаси на 14.09.  danceg Сега сме си истински младоженци girl_wink и още се стъписваме като чуем думата 'съпругата ми' или 'съпругът ми'  pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines