Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:09:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168872 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 23, 2016, 16:13:37 »

r_rusevaa, добре дошла във форума!

Ехе, много бързо се е решил твоят мъж на такава голяма крачка, браво! Било е много вълнуващо  Girl_hide

Пожелавам ви и занапред много любов и семейно щастие!

Определихте ли вече дата за сватбата?
Активен
r_rusevaa
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #226 -: юни 23, 2016, 17:28:34 »

Благодаря!
Да, всичко стана много бързо. Ние от първия ден живеем заедно и не сме разделяли lol))
Датата ни е 15 октомври 2016 и ми е някаква лудница с цялото това приготовление.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #227 -: юни 23, 2016, 17:48:22 »

Да ни е честита още една форумска булка  danceg Тъкмо си мислех, че тазгодишните булки сме рядък вид  tease
Шегата настрана  girl_wink Честито! Много да се обичате и да организирате вашият ден с много любов  heart
Активен
r_rusevaa
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #228 -: юни 23, 2016, 18:17:00 »

Благодаря! Да ти се връща smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #229 -: юни 24, 2016, 09:33:12 »

Хихи честито  give_rose Много добре го е измислил тоя твоя мъж без нищо да подозираш  heart Успешни приготовления smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 24, 2016, 10:03:28 »

Честито и от мен!  Bravo
Хайде, започвай да се вихриш с подготовката.  smile Успех!
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #231 -: юли 03, 2016, 14:48:13 »

Предложение получих преди година и половина, а от почти година сме женени. Макар, че не беше никак романтично, предложението беше уникално с това, че дойде много бързо, а и неочаквано. Един ден на отиване към центъра на града, возейки се в авотбуса, моят мъж изведнъж млъкна и се замисли дълбоко. Вече не помня за какво сме говорили, но стана толкова сериозен, че не посмях да наруша тишината и просто зареях поглед през прозореца. След доста минути ме погледна и каза: "Не мога повече така, не искам да си губим времето, какво ще кажеш да се сгодим?" Ето, значи, за какво било това мълчание! Дойде ми изневиделица... познавахме се от по-малко от месец. Но и аз усещах "огън от любов", пеперуди в стомаха,  чувствах се като във филм, принцът на белия кон най-сетне беше дошъл и т.н.  girl_wink С една дума, любов! И затова не се замислих много. След няколко месеца беше и сватбата. Сама си избрах годежния пръстен, сребърен с цирконий, но както всички се досещат, за мен няма по-красив, нищо, че е наистина скромен.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 04, 2016, 15:53:15 »

Честито smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 07, 2016, 15:49:41 »

vondito, честито и от мен! Много смело, така бързо да се решите! Пожалвам ви и занапред да сте така спонтанни и щастливи заедно  smile
Активен
gabi7o0o3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #234 -: юли 19, 2016, 13:44:39 »

Беше през октомври 2015г., бях на работа няколко дена подред и на 31-ви бях 1ва смяна до 15:00, при което той трябваше да дойде да ме вземе.
Цял ден ме забаламосваше нещо по телефона, че имал някаква работа, обаче аз нищо не подозирах, само се бяхме уговорили да ходим на вечерно кино от 9 вечерта до 2-3 през ноща имаше прожекция в кината.
И така като свърших работа дойде да си ме вземе, а аз с едно никакво настроение уморена, гладна, а милото идва с един букет цветя и аз си викам на акъла и тази година на годишнината ни се разминах само с един букет и още повече ми се скапа настроението  smell
Прибрахме се вкъщи и аз направо се забих в кухнята да ям тъй като умирах от глад, а той отиде някъде по стаите и след малко се върна аз с гръб към него  и по едно време идва и ме гушка и минава отсртани до мен и сложи кутииката пред мен съответно ме попита и аз запецнах за някакви секунди, отговорих му с заветното ДА, след което се осетих, че съм гладна и продължих  lol , а той милия започна да си мисли, че не ме бил изненадал, но не беше така просто аз не съм толкова романтична винаги той е бил романтичния във връзката ни.  give_rose
И така сега на 26.08.16г. ни очаква сватба  yahoo
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #235 -: юли 25, 2016, 16:15:30 »

Много вълнуваща тема. Беше ми много интересно да прочета историите и пожелавам на всички много любов и щастие!  give_rose
Активен
hortenzia_92
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #236 -: август 31, 2016, 10:42:41 »

Случи се една вечер бяхме двамата на море.Седяхме на плажа със запален огън и по някое време ми направи предложение за брак smile Беше вълнуващо и то много.Специален ден за мен.  heart
Активен
sourcherry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #237 -: септември 06, 2016, 00:31:05 »

Предложение получих на сватбата на братовчедка му.. Разбира се беше говорил с нея да хвърли букета към мен, а тя съответно беше казала на всички да не го хващат.... crazy ии така хвърли го, но много над мен..дори над всички и като падна на земята седят и го гледат...никой не го взима ohah вдигна го едно малко момиченце и така този ритуал завърши. Седнахме и го гледам, че се върти, гледа насам-натам..място не си намира...след 10-15 минути булката го покани на танц, а мен - младоженеца  Dance2 Изведнъж има смяха на партньорите и той с микрофона и азз  :О си помислих, че както е пийнал ще говори глупости и си викам..хайде да сядам  ohah  funnytooth Но само както каза моля за внимание ии като падна на колене  Girl_hide аз естествено много се засрамих, като се сетих, че всички ни гледат и няколко пъти казах да ама много тихичко..  blush Майка му каза, че едва когато сме се целунали е разбрала отговора 
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 07, 2016, 09:37:56 »

sourcherry, честито! Било е много романтично, постарал се е твоят годеник да те изненада и му се е получило  smile
Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #239 -: септември 11, 2016, 10:36:45 »

Предложението за брак дойде по възможно най-лежерния начин. И преди с него сме си говорили, че не си падаме по показността, т.е. да ми предложи брак в ресторант пред още 50 души не е яко. Той винаги е казвал, че това е интимен момент между двама души. И така една вечер вечеряме най-спокойно и после сядаме на дивана да гледаме " Двама мъже и половина" (бяхме си изтеглили всички сезони). Той ме пита: Искаш ли нещо сладко за десерт? И когато отговорих утвърдително, той ми донесе яйце от Киндер сюрприз. По принцип винаги първо отварям играчката, а след това изяждам яйцето, но този път реших да е обратното. А той милият доста дълго чака  blum Изядох яйцето и докато се опитвам да отворя кутийката, в която е скрита играчката си мисля: Дано да е такава, която се сглобява, че напоследък ги правят цели играчки и не е забавно..  danceg Отварям, а вътре - пръстен! Толкова се стъписах, че метнах цялата кутийка на дивана и почнах да викам: Какво е това?!  shok Оказа се, че през цялото време докато ям яйцето и отварям кутийката той ме е снимал с телефона, но не бях разбрала smile Естествено се разплаках и дори не го изчаках да клекне и да зададе въпроса.
После разбрах, че предната вечер със сестра му са разглобили яйцето и са направили всичко. Беше се получило супер добре, не заподозрях да е отваряно яйцето. Даже са успели с първото яйце и второто, което е било резерва, са го изяли са награда.  yahoo

Беше много изненадващо и това е била целта му.  Bravo

« Последна редакция: септември 11, 2016, 10:43:17 от Boryana123 » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines