Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:26:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 169461 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 12, 2015, 12:10:54 »

Поздравления момичета  Bravo

Bibio, прекрасно предложение.. Адмирации към приятеля ти.. Направо настръхнах.. Обичам подобен род прояви на романтика.. Така предложението изглежда обмислено, желано... Мъжете рядко подхождат с толкова романтика, прекрасно  give_rose  Много сте сладки, успех в организирането на прекрасна сватба  :yes:Очаквам да те виждам и в другите теми  good Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 12, 2015, 17:40:42 »

Bibio, много сте сладки.  blum Честито! Много хубаво предложение си получила. cray
Пожелавам ви спокойна подготовка и те очаквам в другите теми.  blum
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #182 -: октомври 12, 2015, 22:20:37 »

Честито Bibio!!!! Bravo Bravo Girl_hide
Невероятно предложение smile не е за подценяване този мъж  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #183 -: октомври 13, 2015, 08:54:28 »

Ехе, ама просто чудесно  give_rose Как си подценяваме мъжете, а те какви неща измислят за нас  smile Ето това е най-хубавото в цялата история  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #184 -: октомври 13, 2015, 16:37:40 »

Лелееееееее...разрева ме това предложение, Bibio! Не съм очаквала, че напълно непознати, за които дори не знам историята от прочит, така могат да ме разчувстват. Мноооооооого яко предложение!!!!!! Права е Фери, подценяваните мъже вършат пълни лудории хахаххахх Много много сладко предложение!!!!  heart
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #185 -: октомври 14, 2015, 10:02:54 »

Много Ви благодаря, момичетаааа  give_rose give_rose give_rose Така е, определено се беше подготвил и до колкото вече знам организацията е била около месец. heart heart heart
П.С. благодаря ви за гостоприемството kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #186 -: октомври 14, 2015, 10:44:57 »

За нашият годеж е била 6 месеца   LAUGHTER
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 14, 2015, 10:57:41 »

При мен през май ме изненада с билетите за Рим, а аз организирах просто поредната екскурзия, ми предложи през октомври, като бяхме там.. Та, пак си е добре обмислено. При всички положение е важен крайния ефект.. Прекрасни мъже.. Тоя форум трябва да е популярен и сред несгодените и тн, които си мислят, че мъжете да само изверги, които могат да се бият и няма какпа романтика в тях.. Има и други, мили момичета Wink  Bravo
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #188 -: октомври 27, 2015, 17:01:49 »

bibio,страхотно и много романтично предложение!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 05, 2016, 16:32:32 »

Здравейте, дами! Отдавна чета във форума, но чаках първата си тема да напиша именно тук smile Поздравления на всички за невероятните предложения!

Моят миг дойде на 25 декември  heart Имаме традиция - на Коледа си подаряваме подаръците навън - на една "подаръчна" пейка. И в един голям кашон аз получих... кънки за лед  Girl_sing с обещание, че заедно ще се научим да караме. Това беше един много романтичен и тематичен подарък, защото първата ни среща, преди цели 7 години, беше на пързалката.

Първоначално не забелязах, че на капака на кутията има надпис - "Следва продължение..." Нещо трепна в мен! "Искаш ли да се поразходим?" - предложи той.

Денят беше слънчев, ясен и прохладен, а ние се разхождахме по пътека през гората, припомняйки си как започна всичко. Беше тихо и вълшебно. Беше пролет, в зимната утрин. "Помниш ли, че тук за пръв път се хванахме за ръце?"

Неусетно бяхме стигнали до ресторанта над града. Нямаше никого. Терасата бе примамливо огряна от студеното слънце. Лъчите му нежно галеха притихналата долина. "Искам да ти подаря нещо, но ме е страх..." Не можех да го погледна!! "Ще се омъжиш ли за мен?" Беше паднал на колене и чакаше отговора ми. Първите ми думи бяха - "О, ужас"  pardon

Чувствата нахлуха така изведнъж... разплаках се. Казах ДА!
От тук започва нашето пътешествие към безкрая и отвъд!

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 05, 2016, 17:53:15 »

Bube, честито за романтичното предложение! Пожелавам ви много любов!  smile
Активен
mara_podrobnata
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #191 -: януари 10, 2016, 00:26:28 »

Леле момичета като ви чета направо ви завиждам благородно за романтиката.
Де да беше и моя мъж толкова романтичен.
При нас беше чисто и просто едно логично продължение на 12 годишна връзка. И понеже през ден ни питаха кога ще се женим, един ден си говорихме и аз му споделих, че ми е писнало да ме питат едно и също. Реакцията му беше: "Ами да се оженим тогава" и така след няколко дни ми подари пръстен, а аз казах официално "Да", макар че отдавна и двамата сме знаели, че това все ще се случи.

Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 10, 2016, 11:14:20 »

Здравей mara_podrobnata, няма значение, че твоя приятел не ти е предложил по най-романтичния начин по който си искала,  важното е че все пак го е направил. Имам приятелки които колкото и да казват, че им е време мъжете до тях нищо не правят по въпроса. Има момичета във форума, които и пръстен не са получили даже- не казвам, че пръстена е най-важен, но все пак е някакъв жест, помисли си твоя приятел колко е обикалял за да ти намери най-хубавия пръстен и да те зарадва. Не е важно предложението за брак, важното е да се разбирате, уважавате и обичате след сватбата. Успех с подготовката  blum
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 11, 2016, 22:22:40 »

Здравейте на всички.
И аз да си разкажа моето вълнуващо предложение.
Ние с моето момче живеем заедно, освен това аз съм страшна хиена стане ли дума за надушване на такива работи, така че сами можете да си представите колко му е било трудно да ме изненада smile
Като цяло аз знаех, че ще ми предложи, но не знаех кога точно и как, което прави момента на изненада изключително труден за постигане от страна на моето момче, но той успя въпреки всичко.

Няколко вечери подред прибирайки се вкъщи той ме посрещаше на вратата, както винаги, само че тези пъти с ръце скрити зад гърба, карайки ме да избирам ръка, съответно аз всеки път си мислих, че това е момента (а той нарочно го правил) всеки път изваждаше нещо сладко от ръката - я кит кат, я бонбонче рафаело, и така до заветната вечер в която извади шоколадово яйце Кидер Сюрприз, в която кутиика вътре беше скрит пръстена. Както се казва наистина беше голям сюрприз smile

Благодаря му аз за яйцето и влизам вкъщи и почвам да оправям масата за вечеря. Междувременно забелязвам, че нещата, които бях помолила да свърши през деня, за да ми помогне не бяха свършени, съответно почнах да си го навиквам лекичко ахаха, а той насреща ми се подсмихва само. (кой да знае, че цял ден е минал през малък АД за да организира предложението перфектно smile ) Наредих масата, седнахме да вечеряме, а той не спира да ме пита за яйцето - харесва ми ли, кога ще го ям, да го разклатя дали трака отвътре и те такива работи, а аз дори не зацепвам, аз си стоя сърдито отстрани, че не е свършил работите и си папкам вечерята тихо и кротко smile
Накрая той пак ме пита-"Ти ще ме почерпиш ли от твоето яйце" и тогава вече започнах да го разопаковам. Ама бавничко, а той милото си мислил, че съм се осетила и нарочно го отварям бавно, за да го дразня ахах.. Махам станиола, разполовявам яйцето, давам едната половинка на него и другата почвам да я хапвам и играчката въобще не се сещам да проверя. Той ме гледа очудено и ме пита дали няма да си видя играчката и аз отварям и хоп изненада - пръстена вътре + една сгъната хартийка.
Съответно давах на заето няколко секунди, и той изкарвайки ме от транса ахаха ми каза да разгъна хартийката, която всъщност представлява инструкция за употреба на пръстена (така както има инструкции за сглобяване на играчките в киндер яйцата.) Въпросната инструкция представляваше три малки карикатурни картинки с нас двамата 1-вата как той взима пръстена, 2-рата как го дава на мен, 3-тата картикатура е той със скръстени ръце за молба и пишеше "Кажи ДА!". Съответно ме хвана за ръката коленичи по средата на хола вкъщи, а аз хлипам (разбира се) едно дълго слово удари и накрая ми каза "Ще ми окажеш ли честта да бъдеш моя съпруга" и казах най-голямото да smile Bravo yahoo

После взе да изкарва от шкафовете вкъщи скрито украсено вино, скрит един голям букет smile
Предложението беше на 15.12.2015 smile

А той милия разглобявал яйцето, после стоплял шоколада за да го залепи наново, пък си играл станиола да застопори и затисне, въобще голямо старание smile Bravo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 11, 2016, 23:28:32 »

Новата партида булки се задодоха с гръм и трясък. Честито момичета, адмирации за вашите мъже. Много креативни предложения, очакваме още по-креативни сватби  heart
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines