Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 06:18:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 158025 пъти)
 
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 08, 2012, 11:02:30 »

nikoletasss, страхотни покани, толкова професионални Bravo Според мен не е било необходимо да лепиш листче, малко разваля поканата, но пак е хубава  give_rose

И на мен въпросното листче ми бърка малко в здравето. Слагам го, за да прикрия къде е залепена дантелата и панделката от вътрешната страна. Пробвах и други варианти - дантелата и панделката да са до ръба на поканата, но никак не ми хареса, стои наръфано. След това пробвах изцяло да обикалят поканата, и отзад, да се снаждат отпред по средата и там да лепя фльонгата, но така пък поканата ставаше много тежка в горната част, защото дантелата е по плътна, а и не ми хареса как изглежда снадката. И така стигнах до този вариант pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 08, 2012, 19:00:08 »

мен пък ми харесва дори с залепеното листче, определено е  хитро
Активен
vesi86
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #212 -: декември 09, 2012, 11:28:19 »

Здравейте, наистина това което правите е страхотно. Аз искам да споделя моите сватбени покани. Не си ги правих сама, защото хич не ми се отдава творчеството, но са уникални.
Моята сватба беше незабравима, пожелавам го и на вас


* IMG_0741.jpg (51.12 KB, 389x260 - видяно 2930 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #213 -: декември 10, 2012, 10:49:21 »

Тук можете да откриете богат набор от примерни текстове за покани
http://fenix-wedding.alle.bg/pokani/text-shrift/

Разгледах поканите на тази страница. Много приличат на поканите на Виолет, за съжаление доста неизпипани от към детайла в сравнение с нейните.

За справка поканата на Виолет: http://www.violet-bg.com/pokana-romans.htm

и на Феникс:

Активен
vesi86
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #214 -: декември 10, 2012, 11:18:49 »

Да, наистина си приличат, ние бяхме поръчали модел Дона от Феникс и сме много доволни от изпълнението. Ами общо взето има модели, които се предлагат от няколко фирми. Кой където си хареса
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #215 -: декември 10, 2012, 11:55:12 »

Специално този модел е доста лесен за изпълнение - трябва само картон, сатенена лента и перфоратор. Не казвам, че не е красив, но според мен цената е поне 3 пъти по-висока, отколкото ако човек сам си купи материалите и си ги направи...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #216 -: декември 10, 2012, 14:12:39 »

но според мен цената е поне 3 пъти по-висока, отколкото ако човек сам си купи материалите и си ги направи...
Е, то почти винаги е така. За мен освен финансовата страна остава и факта, че това са доста хубави емоции - сама да си правиш нещата heart Сватбата минава за ден, а тези моменти поне са по-дълги и не се забравят girl_wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 10, 2012, 15:20:16 »

Момичета,не  забравяйте ,че  все  пак  в  цената  освен  материали ,се  включват  и  работа  и  разходи.Ако  вие  сами  си ги  правите,спестявате  труда.

Относно  това,че поканите или  по-скоро идеите  за  тях  се припокриват,това  е  така,защото  повечето идеи  са от  интернет,т.е  нещата  се  копират или  дублират.Аз  съм на  мнение,че  рядко  нещата  могат  да  са  точно копие на нещо.
Така  че  всичко е  въпрос  на  вкус.Все  пак всички търсим и  най-изгодното.
относно  това,че  емоцията  е  голяма,голяма е наистина,но  повярвайте ми ние  като  булки им обръщаме много повече  внимание,отколкото  всички останали
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #218 -: декември 10, 2012, 15:24:02 »

Специално този модел е доста лесен за изпълнение - трябва само картон, сатенена лента и перфоратор. Не казвам, че не е красив, но според мен цената е поне 3 пъти по-висока, отколкото ако човек сам си купи материалите и си ги направи...

Крайната цена включва не само материалите, но и времето и труда. Не всички булки имат времето и уменията да си направят поканите сами, съответно срещу спестяване не време и усилия получават покана на цената на материалите + труд. Всеки труд се заплаща, как да се заплати труда се определя от качеството му.

Всеки клиент съответно сам си преценява от какво качество има нужда. И все пак, ако поканите са с малки дефекти, но са ръчно правени от булката е едно, когато са готов продукт някак си е недопустимо панделките дори за рекламната снимка да не са изрязани правилно.

Активен
vesi86
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #219 -: декември 10, 2012, 15:58:59 »

Ами наистина снимките които си извадила от сайта им не са на най-хубавите им покани, но аз съм си поръчвала оттам покани за моята сватба, а също и нашите кумци си поръчаха покани оттам и смея да твърдя че бяха много добри като изпълнение. По отношение на цената наистина ако си ги правиш сам ще излезнат по-евтино, но всеки си преценява дали може да се справи.
Неслучайно има толкова голям избор от фирми, които предлагат покани.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #220 -: декември 10, 2012, 16:24:50 »

Веси, не искам да се заяждам, но цял ден обясняваш колко са прекрасни, а очевидно не са. Какво се крие зад тази упоритост? Дори продавачите на пазара излагат най-хубавите домати отпред. Как да ти повярвам, че това, което е снимано на страницата е  по-некачествено от крайния продукт?

Отново давам примери:

Неравен разрез, стърчащи парченца картон, там където се пъха лентата на картичката:


Оръфан ръб на сгъвката:


Любимата ми "сръфана" панделка:


Връзване тип пет за четири, още по-неравно изрязани панделни с хвърчащи кончета по края, лепилото се вижда под канелената пръчка:


И най-забавно е че сайта в момента се конструира (различно съдържание спрямо сунтринта), ако наистина има материал за по-качествени снимки, тези които аз отбелязвам, очаквам скоро да изчезнат.

Ако наистина си просто доволна булка, благодарим ти за споделянето на сайта и спри да се напъваш да наричаш черното бяло, хората виждат. Ако си феникса от рекламата поработи над това, което съм коментирала (тук все пак е място за взаимопомощ) и запомни - най-хубавите домати отпред smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 10, 2012, 16:35:30 »

Аз като ги гледам тези последните снимки, почвам да си вдигам мнението за собствените си покани и ръчно сделани картички  Blush yea
Поне не ги продавам, та да се излагам пред хората, но краищата на панделките си обгарям определено  randma
Активен
vesi86
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #222 -: декември 10, 2012, 16:47:55 »

Kiwi, уважавам мнението ти, никого в нищо не убеждавам, просто изказвам моите впечатления. съжалявам ако съм направила лоша реклама на фирмата, не целях това, виждам че този форум е за споделяне, и това направих, нито искам да рекламирам някого, нито пък да се заяждам.
Уви от опита ми по форуми забелязвам, че обикновено хората влизат за да се конфронтират, не визирам теб, а цялостната картина.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #223 -: декември 10, 2012, 16:51:40 »

Kiwi, уважавам мнението ти, никого в нищо не убеждавам, просто изказвам моите впечатления. съжалявам ако съм направила лоша реклама на фирмата, не целях това, виждам че този форум е за споделяне, и това направих, нито искам да рекламирам някого, нито пък да се заяждам.
Уви от опита ми по форуми забелязвам, че обикновено хората влизат за да се конфронтират, не визирам теб, а цялостната картина.

Веси, според мен си имала много голям късмет като гледам снимките. Благодаря, че сподели! С това темата за тази фирма точно е изчерпана, нали?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 10, 2012, 16:52:57 »

Здравей vesi86,

Имаш много малък брой мнения и във форума не е прието  да се дават координати на фирми  от потребители ,които не са отдавна тук,Приемаме ,че се прави реклама по некоректен начин.
Ако си коректен потребител ,моля те спри да хвалиш във всяка тема по някого ,а първо попиши посподели някои неща,може и снимки от сватбата и после давай отзиви.
Ако си фирма и искаш реклама те съветвам да се обърнеш към админа,дотогава всички мнения с реклами ще бъдат трити.
С това смятам темата за Феникс приключена

С уважение
Модератор
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines