Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 22:48:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 158321 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #165 -: октомври 24, 2012, 10:20:09 »

Скромен съвет- няма значение от къде са поканите, кой ги е направил или как изглеждат-90% от гостите ги хвърлят още в същия ден в боклука. Бъдете практични, момичета

Моите покани си ги правих сама, близките си ги пазят. На другите гости не съм имала възможност да обикалям по къщите, но всички много се радват на ръчно правена покана smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #166 -: октомври 24, 2012, 17:50:39 »

Скромен съвет- няма значение от къде са поканите, кой ги е направил или как изглеждат-90% от гостите ги хвърлят още в същия ден в боклука. Бъдете практични, момичета
Абсолютно не съм съгласна. Никоя покана, която съм получила не съм хвърлила, а наскоро ходихме за букета и си бяха направили кът с нашите неща от сватбата...всички си бяха там дори и тейбълките...на отделна малка масичка Bravo
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 17:53:24 от casky » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 26, 2012, 06:59:16 »

И моите гости си ги пазят  tease Но пък ако  решат да я изхвърлят, това си е тяхно решение и никога няма,да ме откаже  от това да имам красиви и индивидуално ръчно правени покани.
и аз също....остават спомен на гостите, гледам са си наредили поканата и до нея подаръчето от сватбата и ми става едно такова мило smile
И на мен, особено като отида при нашите понеже те си държат поканите отворени, за да се вижда и текста  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 26, 2012, 12:19:21 »

охооо чак отворена, колко хубаво  heart
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #169 -: октомври 26, 2012, 13:32:58 »

А пък аз имам кутия, в която грижливо пазя всички покани от сватбите на приятели. И сега, когато трябваше да решавам някои въпроси като текст и часове, просто отворих и сравних, навяха ми прекрасни спомени!  blum
Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #170 -: ноември 15, 2012, 09:17:05 »

И аз пазя всички покани, защото от личен опит знам с какво желание се избират.  smile Според мен това си е до човека, по сантименталните пазят всичко smile
Активен
teeri
Гост
« Отговор #171 -: ноември 17, 2012, 00:16:17 »

От 2 дни чета само сватбата.бг smile, защото е крайно време да се ориентираме и да започнем да капарираме. Поканите ще си ги правя сама, една приятелка ще помага, защото аз съм по идеите, но не и по изпълнението:). С ваша помощ имам вече идея как да изглеждат. Прочитайки толкова много информация и мнения, попаднах и на идеи за видеопокани. Май в Бг не са много предпочитани, но имам желание да се поразровя и да разбера цени и т.н. Интерсно ми е, имате ли мнение?

И къде във Варна мога да намеря качествени картони за покани?Благодаряяяяяяя
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 17, 2012, 02:34:47 »

И аз си пазя поканите от абсолютно всички сватби на които съм ходила....в нощното шкафче smile Много спомени връщат smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #173 -: ноември 17, 2012, 11:08:13 »


И къде във Варна мога да намеря качествени картони за покани?Благодаряяяяяяя
Зависи какви картони ти трябват. Иначе в Слънчоглед има много, но там са доста скъпи. Наскоро видях в една борса, бяха сигурна наполовина...ама не знам как да ти обясня къде е. Ще пробвам - от Бизнес хотела тръгваш надолу посока гарата. В първата позволена за влизане в ляво завиваш, има един паркинг след като завиеш и той се пада в ляво. Та борсата се пада на 20м в ляво като подминеш този паркинг, по същата улица. Отвън е малко невзрачно и може да я подминеш, затова се оглеждай. Сега като се замисля те имат каталог и ако искаш нещо може и да ти поръчат. Ще се опитам да намеря името smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #174 -: ноември 17, 2012, 11:53:03 »

Книжнина ЕООД, ул. Райко Жинзифов 13 smile
http://www.bgmaps.com/map/varna
Активен
teeri
Гост
« Отговор #175 -: ноември 17, 2012, 12:34:45 »

casky-eeee, хиляди благодарностиии. ТОлкова добре си го обяснила, със сигурност ще отида да погледна, какво предлагат.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 27, 2012, 17:10:03 »

Здравейте, момичета!
Твърдо съм решена да си правя поканите сама, харесала съм си модел, даже го изпробвах и много ми харесва. Единственият проблем в плана е, че не знам как да напечатам текста - не ми се иска да го пиша на ръка. Дали в обикновен ксерокс става, или трябва в печатарска фирма... Вие при ръчно правените покани какво направихте?  Ето и линк към модела  http://www.youtube.com/watch?v=38G1efyReds&feature=relmfu  На моят само има малко модификации - роклята не е просто така ами и направих като дантелени слоеве с една "наръфана" ножичка от Слънчоглед (мислех си че никога няама да ми влезе в употреба smile ) и през кръста и сложих панделка там където свършва дантелата от полата. А поясът на младоженеца също е от сатенена панделка - станаха мн сладурски!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 27, 2012, 17:50:34 »

И аз сама ще ги правя. Първо ще пробвам дали става на принтера, 100 процента няма да имат същото качество като напечатани от специална машина, но мисля, че никой няма да се вглежда чак толкова. Ако картона не върви на принтера, ще ги нося на ксерокс. Мисля, че ще е ок. Но нека наистина, тези които сами вече са направили да споделят опита си give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #178 -: ноември 27, 2012, 17:56:56 »

Нашите сама ги печатах в нас, на оризова хартия. Като ги напечатам само ги изчаквах да изсъхнат, за да не се размазват smile Проблеми нямах smile
Така:


* P6130014-2.jpg (66.4 KB, 463x347 - видяно 239 пъти.)
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 17:59:06 от casky » Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #179 -: ноември 27, 2012, 17:57:38 »

Аз също в момента правя сама поканите и сме решили да напечатаме текста на паус и да го залепим на картона. Единствения проблем е, че все още не мога да намеря лепило, което да лепи достатъчно здраво и да не набръчква хартията. Ако някой може да препоръча, ще съм благодарна  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines