Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

август 04, 2024, 20:51:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 160284 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 20, 2012, 22:36:04 »

Готови и вече раздадени  blum
Първата от ляво на дясно е кутията за поканите на родителите и кумовете,втората е покана за родителите,номер 3 покана за кумовете и последната е за гостите  danceg


* P2010013.JPG (30.59 KB, 312x234 - видяно 3193 пъти.)
« Последна редакция: юли 20, 2012, 22:38:30 от Iztre6tqlka » Активен
venetabaeva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 21, 2012, 01:07:00 »

Здравейте и аз се вписвам в темата.. blum Аз реших да си направя сама поканите (имам си и принтер,с хубава хартия от Слънчоглед и ще ги докарам smile)като реших ,че всичко около сватбата ще е кремаво и с розови рози...малко загатнато винтидж стил в украсата,пак с фенери и рози.А поканите...реших да са такива защото обожавам снимки и спомени..Моля Ви дайте мнения ,че мама ме погледна странно като ги видя  blush  crazy В галерията със снимки.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/venetabaeva/?action=gallery
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 21, 2012, 07:28:58 »

Изтрещялка, страхотни са ти поканите!!! Аз рядко се прехласвам по хартиени, но твоите са много хубави  give_rose
Вени, относно дизайна е въпрос на вкус - щом на теб ти харесват, направи си ги така.  good Само според мен текстът е блед и се слива с фона. На мен би ми било трудно да го прочета така  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 21, 2012, 14:37:52 »

аз мисля че текстът трябва да е от бялата страна на листа, а розите - от другата. за да не се слива.
панделка ще има ли ?
Активен
venetabaeva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 21, 2012, 15:36:01 »

 Bravo   Мери irishka ,Ох че е хубаво така някой да ти даде стимул(мъж ми е на морето) още повече може да ти се развърти фантазията  pleasantry Иначе и аз си мислех да потъмня текста малко(бях решила да си е розов независимо колко се вижда  crazy ),ще я оправя тези дни  yahoo . Иначе, emmmmmy аз си исках бледи рози да има навсякъде,защото и украсата и всичко ще е с такива(планирам  по масите да купя едни големи фенери от Jumbo,в които вътре да сложим декоративни розови рози и т.н.)може би трябва още малко да ги изсветля и да потъмня текста и ще е  good ...Искам и да ви се похваля с текста(който не можете да прочетете  pardon ) ,чудех какво да е ,не исках тривиални стихчета и се сетих за "Малкия принц"...по точно срещата му с лисицата на която обяснява как е видял че има и други рози ,които са същите като неговата и се разочаровал,а лисицата му обяснява че това няма значение...ОХ чакайте ще го копирам  huhhuh.gif
"Малкият принц отиде да види пак розите.
- Вие въобще не приличате на моята роза и още не сте нищо - каза им той. - Никой не ви е опитомил и вие не сте опитомили никого. Сега сте такива, каквато бе моята лисица. Беше само лисица, подобна на сто хиляди други. Но я направих моя приятелка и сега е единствена на света.
И розите много се смутиха.
- Хубави сте, но сте празни - продължи малкият принц. - За вас не може да се умре. Разбира се, случаен минувач би помислил, че моята роза прилича на вас. Но тя сама е много по-важна от вас всичките, защото тъкмо нея поливах. Защото тъкмо нея поставях под стъклен похлупак. Защото тъкмо нея пазех с параван. Защото тъкмо върху нея убих гъсениците (освен две-три, за пеперуди). Защото тъкмо нея слушах да се оплаква, да се хвали и дори понякога да мълчи. Защото е моята роза.

И се върна при лисицата.
- Сбогом... - каза той.
- Сбогом - каза лисицата. - Ето моята тайна. Много е проста: истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.
- Същественото е невидимо за очите - повтори малкият принц, за да го запомни.
- Времето, което си изгубил за твоята роза, я прави толкова важна.
- Времето, което съм изгубил за моята роза... - каза малкият принц, за да го запомни.
- Хората са забравили тази истина - рече лисицата. - Но ти не трябва да я забравяш. Ти ставаш отговорен завинаги за това, което си опитомил. Ти си отговорен за твоята роза...
- Аз съм отговорен за моята роза... - повтори малкият принц, за да го запомни."
Мойто е малко поорязано и добавяни др абзци от книжката  blush
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 21, 2012, 16:43:12 »

Изтрещялка, страхотни са ти поканите!!! Аз рядко се прехласвам по хартиени, но твоите са много хубави   give_rose

Благодаря,irishka.Поръчах си ги онлайн и честно казано не очаквах толкова добър резултат  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 21, 2012, 20:02:58 »

Iztre6tqlka , супер покани!
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #82 -: юли 26, 2012, 13:19:35 »

Момичета, харесахме си покани като пъзел. smile Притеснява ме, обаче, че хартията е тънка. Знаете ли място къде може да се направят с по-дебела хартия. Реално за самия печат едва ли е проблем. По-скоро нарязването. http://www.cardbg.com/products/product/1044
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: юли 26, 2012, 15:11:09 »

Alla, в повечето фотостудиа правят пъзели от снимки. Провери и в големите копирни центрове. Предполагам, че там може да нарежат поканата във формички.

Venetabaeva, поздравления за страхотната идея  good Много е оригинално и различно от всичко останало, което съм виждала!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 26, 2012, 15:18:04 »

alla  от  картона  зависи и печата.т.е,ако  го правиш  в  някое  фото или копи  студио би  трябвало  да  нямат проблем с  картона  и  печата.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #85 -: юли 26, 2012, 18:02:19 »

Да, аз се сетих за доста места където си правят пъзели със снимка като подарък. Цената на един такъв, обаче, започва от 15лв. Което идва доста. Ще поразгледам още сайтове, дано намеря нещо по на сметка. Аз реално не искам да е чак като пъзел, но не и да е като визитка. pardon
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #86 -: юли 26, 2012, 18:36:50 »

Момичета, харесахме си покани като пъзел. smile Притеснява ме, обаче, че хартията е тънка. Знаете ли място къде може да се направят с по-дебела хартия. Реално за самия печат едва ли е проблем. По-скоро нарязването. http://www.cardbg.com/products/product/1044
Alla, ако си от София иди на място, може и да я имат поканата и да я видиш на живо Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: юли 27, 2012, 09:14:56 »

Другият ти вариант е поканата да има очертания като пъзел, без да е рязана на парчета  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 27, 2012, 09:52:19 »

А случайно може да има вариант ти да си занесеш картона и да ти го напечатат на него? И може да е по- дебел??? Може би просто трябва да се попита
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #89 -: юли 27, 2012, 11:59:13 »

MagicalWhisper, кутията ти е пълна. Не мога да ти огроворя.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines