Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 12, 2024, 21:46:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 158692 пъти)
 
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #285 -: януари 17, 2013, 14:19:12 »

Поръчани са... само текста си писах аз и си го форматирах. Изпратих текста на печатницата, дадох им поканите и вече са готови.
Имат си и луксозно пликче  yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 17, 2013, 14:23:09 »

Чудесно!  Bravo  А кога е сватбата? Питам, защото и мен много ме сърбят ръчичките да ги почвам поканите (мисля да ги правя сама), но моето бъдещо мъжле все ми казва, че е рано  girl_wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 17, 2013, 14:42:32 »

Никога не е  рано,ей сега ще  дойде..

Муцка  какво  си замислила  да  правиш  като покана?
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #288 -: януари 17, 2013, 16:22:28 »

Сватбата е след 3 месеца и 25 дни  tease (виж подписа ми lol)) тоест на 11 Май.Ние вече почти сме си раздали поканите, защото съм писала че чакам и потвърждение до края на март good
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #289 -: януари 17, 2013, 16:32:53 »

Yanitsa86 и аз съм като теб на 11 май. Само, че тъкмо започвам да ги раздавам, че моите сама ги правя и общо взето ги правя и раздавам на порции. Сега се замислих, че не съм написала срок за отговор, пък устно хората забравят, но в крайна сметка ще ги прозвъним накрая ако трябва.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 17, 2013, 16:39:01 »

И според мен никога не е рано за поканите, е стига да не е след 1 година сватбата. Особено за сватби през лятото - тогава хората са масово на почивки, сега и по от рано се планират почивките, а и със закона за планиране на отпуските е малко неприятно /не във всяка фирма можеш да си пуснеш отпуска извън вече утвърдения график/. А да не ти дойде някой на сватбата заради почивка - направо ужас  girl_impossible
Наша сватба е през м. Юни и вече започнах да се занимавам с поканите. До средата на м. Февруари ще са готови - поне така съм го планувала smile
Иначе на почти всички, които ще каним вече сме казали дата, да си направят плановете. Имаме гости и от чужбина - на тях още преди 2 месеца им казах, за да гледат за билети.
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #291 -: януари 17, 2013, 16:42:32 »

illane не се притеснявай, че не си написала срок за потвърждение, те и без това май не го виждат lol) мисля и аз да прозвъня всички за потвържнеие преди да потвърдя бройките на ресторанта и да наредя хората по масите smile А ти в кой град си?

По повод това което е написала ma6ka.. оказа се, че 11 Май всъщност е работен ден... но нашата сватба е вечерна, така че мисля че няма да попречи на гостите smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 17, 2013, 16:51:44 »

Да, наистина е работен ден. Но като са предупредени от рано гостите - едва ли ще има отсъстващи заради това smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 17, 2013, 20:17:16 »

аз направих това, което бях замислила, но скъпия нещо не го хареса като идея - липсвало му нещо, ама не знаел какво sad утре сутрин ще се пробвам да направя хубава снимка да ви покажа smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 17, 2013, 20:28:51 »

Оки  доки.Ще  видим какво му липсва н а милото.Между  другото и  аз бях на това  дередже.Моя  мъж  не  харесваше  как  съм  вързала  панделката и  докато не я направих не  ме остави на  мира:))
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 18, 2013, 09:18:30 »

такаааа
ето това е оригиналната идея

а това е моето произведение

забележките са следните: идеята панделката да се отвръзва и връзва наново не му харесва; липсва й цвят ...

та до тук с моето вдъхновение sad
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 18, 2013, 09:37:14 »

Според мен  панделката  трябва да  е малко по-навътре,а не накрая.Ако  ти  е  трудно  така  връзването ,първо  залепи панделката ,отделно  си направи  джувка и  я лепни  откоро.В  този  вариант,който  си направила  ти,бих  сложила някое  труго камъче за  разкош или  някой  цветен орнаментен печат.Така ми  седи малко постна.Опитай  се  да  я направиш  както оригинала.Като  акцент може д а  използваш  и перлен  картон,той има  блясък.Има  гладки и  релефни.За проба можеш д а намериш  в  Слънчоглед

Хъм,пак не  съм прочела  правилно за  идеята  ти...Сега  разбрах каква  ти е  идеята.Пробвай   и с по-вирока  панделка да  вържеш,и  да  минав а през  средата  на  дантелата и някое  от  горните неща
« Последна редакция: януари 18, 2013, 09:42:01 от bamce » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: януари 18, 2013, 09:42:48 »

Идеята за камъче е супер, бих сложила може би красиво копче. Честно казано бих сменила и картона, той ми изглежда постен.
Ето за такива копчета говоря:
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #298 -: януари 18, 2013, 09:46:09 »

shantall Според мен изглежда добре поканката в предвид идеята за се отвръзва и връзва наново...
Може би както е писала bamce наистина може да поокрасиш малко за разкош smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 18, 2013, 09:53:44 »

И според мен ако смениш картона ще се получат нещата.
Ако използваш перлен картон, даже може да няма нужда от камъчета и други бляскави нещица.
Това, което ми прави впечатление е, че на "оригиналната" дантелата е памучна и картона е обикновен и си пасват нещата, а твоята дантелка е лъскава. Може и заради това да не ти изглежда добре.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines