Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 07:48:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 158183 пъти)
 
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #240 -: декември 18, 2012, 01:04:03 »

Здравеите момичета, аз също мисля да си правя поканите защото не харесах нищо от готовите пък и от финансова гледан точка ми се струва по разумно, защото ще трябва да вадя покани на два езика а ако не и три, ще имам гости от чужбина така че ще е нужно малко повече индивидуалност в поканите. Вие как разрешавате проблема с гостите от чужбина?

А ето какво си харесах и хем  като идея е много лесно за изработване без излишен труд и изрязване, формички и т.н. това е идея за не толкова сръчни булки  good

Мисля да си изработя дизайна сама, във формат А4 и да го дам да ми го принтират в някоя печатница на хубав картон. След това само се прегъват и се слага панделката. Изненадата ще доиде когато отворят поканата сега съм в процес на обмисляне на дизайна отвътре.

Дори днес направих две пробни покани само с панделките за да видя как стоят, намерих си подобни като тези от снимката но по тънки и повече ми харесва как стоят като са по тънки. Панделките ще са в  два цвята, мисля да подаря цикламените на приятелките, защото ще имам поне 20 тина такива покани а останалите в туркуазено синио. Като направя снимки ще покажа.


* DSC_0324.NEF_resize-228x228.jpg (9.08 KB, 228x228 - видяно 2680 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 18, 2012, 08:25:28 »

Моята първоначална идея също беше да си ги правя сама и то като тези, които си показала. Но ме спря това, че няма да мога да ги прегъна хубаво. В крайна сметка ще ми ги прави една художничка (още си разработвам модела), която изработва различни сватбени нещица. Януари смятам да ги поръчвам.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #242 -: декември 18, 2012, 10:13:56 »

Момичета, а защо не помолите печатницата, която ще ги печати, да направи сгъвките? Те разполагат със специални машини за тази цел и едва ли ще оскъпи много поканата.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #243 -: декември 18, 2012, 10:44:15 »

Аз прегъвах поканите с линия и се получиха доста равни сгъвки. После ме боляха ръцете, защото картона е доста плътен, но стана много хубаво smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #244 -: декември 18, 2012, 15:15:55 »

И аз с линия прегъвах тейбълките, но това което Josephine® каза е доста добра идея good
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #245 -: декември 18, 2012, 22:24:52 »

Да добри идеи давате, ще попитам в печатницата направо да ми ги прегънат, ще ми спестят доста работа.

Мариелка, за художничката ми стана интересно защото много харесвам нарисувани покани или те няма да са такива. Ето примери, в България може да не се хареса много но мен лично ми изглеждат суперски.


* gorgeous-watercolor-wedding-finds-romantic-invitations__full.jpeg (48.38 KB, 712x472 - видяно 204 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 19, 2012, 20:17:14 »

Trapchinki, не знам още дали ще има рисувани мотиви по поканите. След празниците ще уговорим нещата. Чудя се дали поканите за родителите и кумовете да са различни.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 22, 2012, 16:34:28 »

Ето и аз да ви се похваля с труд и творчеството  danceg Това са поканите за кумовете. С тях и виното ще им съобщим, че сме ги избрали  yahoo От вътрешната страна е принтирана снимка с едни бели цветя (като са фон, съвсем леко се виждат) и от дясната страна е текста.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 22, 2012, 19:54:21 »

Браво, Деси, харесват ми- много са арт Bravo
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #249 -: януари 14, 2013, 10:06:51 »

Момичета, някоя от вас правила ли е специална покана за малка шаферка? Като дизайн съм решила нейната да е като на всички останали, все пак вече е на 12 и няма нужда да е прекалено детска или кукленска, но текста много ме затруднява. Става дума за малката ми сестричка и ми се иска да е нещо наистина специално... Ако някоя може да помогне с идея, ще съм много благодарна give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 14, 2013, 13:52:47 »

аз все още попивам страниците от старите теми и се ровя за идеи, та харесах нещо, което не мис е струва толкова трудно за изпълнение
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 14, 2013, 15:34:54 »

Права  си  не е  сложна,но имаш ли  машинка  за  изрязване и  релеф,както и щанци  за  цветето?
Питам  защото  за  изработката им ще  са  ти необходими  тези неща,ако искаш  да  ги  направиш  така.Използвани  са  освен  панделка и  дантела,2  вида  шаблон  за  рязане,печат и папк а за  релеф.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 14, 2013, 15:39:24 »

не може ли да се намери от някъде готово подобно цвете? не смятам, че трябва да е същото, а релефната хартия не  може ли да се замени с релефен тапет?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 14, 2013, 15:45:03 »

Тапета  няма съата  сртуктура  като  картона.
Крафтърски цветета  има,около  2,50-4 лв  за пакетче около  10-на  бройки.Или може някой  да  ти изработи,за да  са  ти  еднакви.
Другия  орнамент  не съм виждала  да  се продава,но пак може някой да  ти  го изработи..

Май те  разочаровах  тотално:((
Не  бих искала да  звуча  грубо,но  поканата а си личи  че е  ръчна  изработка и  едва ли ще  изглежда по  същия  начин.По-скоро  трябва да  се пробва и да  се  види как  ще изглежда.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 14, 2013, 18:24:13 »

изобщо не си ме разочаровала, защото тотална идея нямам ... все още не съм казала това е! smile благодара за отговора
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines