Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:58:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anna_karenina - 05.05.2012  (Прочетена 35634 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 10, 2012, 12:05:58 »

Ани страхотен разказ!Всички тръпнем в очакване на снимкитеее!!!
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #121 -: май 16, 2012, 21:22:01 »

Ани, честито! Желая ви най-искрено пълно и безкрайно щастие и любов! Разказът ти е завладяващ и наистина ме пренесе в страхотната атмосфера - трябва да е било наистина великолепно. Сега сигурно още ти е замаяно и имаш куп други неща, но да знаеш, че чакаме снимки!  Wink
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 17, 2012, 08:58:14 »

Страхотен разказ  Bravo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #123 -: юли 04, 2012, 18:51:01 »

моята сватба беше преди 2 месеца, но така и не качих снимки, затова сега ви се отчитам.
Не можах да ги кача в галерията и ще ги сложа тук, много се надявам до няколко дни модератор да ги махне, защото аз губя права за редакция.

Честно казано ми е толкова мъчно, че сватбата мина sad Изпитвам голяма носталгия, така ми се иска пак да има приготовления, емоции, красиви неща, да нен говорим как искам да изживея целия ден отново...Направих си огромен албум с извадени снимки и редовно го гледам, но не е същото, липсва ми емоцията sad Затова радвайте се всички на всеки миг от подготовката и от самия ден!

Млъквам с моята носталгия и тъга и слагам малко снимки:

Една  снимка от разгара на купона, когато се чувствах като звезда (както цял ден де)



една снимка от фотосесията

Още една закачлива снимка от фотосесията:



Тази я качвам, защото се вижда роклята в цял ръст:


и една последна
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 04, 2012, 21:07:21 »

Много нежна и елегантна булка си била  Bravo
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 04, 2012, 23:01:46 »

СТрахотни снимки, прекрасни сте smile give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 05, 2012, 10:45:00 »

anna_karenina, много хубави снимки и вие сте едни сладури страхотни! heart
Нашата първа реакция, когато се събудихме сутринта след сватбата беше: "искаме пак!" yahoo И ето, че сега организираме подготовката за църковния ни брак, който ще се състои на същата дата!!! danceg
Така че винаги може да си намерите причина да облечете отново сватбените облекла wedding
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 05, 2012, 13:09:11 »

Страхотни снимки  good прекрасни сте  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 05, 2012, 13:29:12 »

Страхотним сте! Ти си супер нежна и сладка булка. Честито, бъдете щастливи!
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #129 -: юли 05, 2012, 15:31:30 »

anna_karenina, много хубави снимки и вие сте едни сладури страхотни! heart
Нашата първа реакция, когато се събудихме сутринта след сватбата беше: "искаме пак!" yahoo И ето, че сега организираме подготовката за църковния ни брак, който ще се състои на същата дата!!! danceg
Така че винаги може да си намерите причина да облечете отново сватбените облекла wedding

Да, и ние ще си правим църковен, може би догодина лятото smile
Но моята рокля според мен не става за обличане вече, не я пазих изобщо, по време на танците падаха допълнителните тюлове, настъпваха ме и се чуваше късане, само лекета май няма, понеже не съм доближавала масата  blum

Но за църковен много се чудя дали гостите ще се радват или ще си кажат "охх тия лудите пак се женят". lol ПО принцип всички бяха много ентусиазирани от сватбата и искат още...което е и единият проблем- църковен мислехме в тесен кръг из страната в някой манастир, но пък така няма да има голям купон...ще мислим още Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 05, 2012, 16:05:34 »

Ето, видя ли, че пак ще имате сватба! yahoo
За роклята - занеси я на някой шивач да ти я позакърпи или пък може да я измислите малко по-различна да стане. А може да си вземеш някаква друга рокля Wink
При нас църковния ще бъде във съвсем тесен кръг - само родителите, кумовете и една двойка приятели, които много ни се радваха danceg Иначе няколко странични човека знаят за втората мини сватба и наистина реакцията им беше "Вие сте луди!" crazy Но на нас хич не ни дреме кой какво си мисли - ние си бяхме наумили точно една година след сватбата отново да си облечем аз роклята и той сватбения костюм wedding heart
Купон ще има, естествено - не е важно с колко човека празнувате, а с кого girl_wink
При нас ще е шантава работа, защото сме си организирали фотосесия, а след това ще заведем гостите в някой ресторант да ги почерпим, но най-интересното ще стане, когато дойде моментът да сваля голямата рокля и да си сложа нещо по-удобно - да видим къде ще се случи това! blum Емоции ще има и то големи, усещааам danceg
Активен
svegest
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #131 -: юли 05, 2012, 17:13:57 »

мноооогооооо красиви, супер щастливи на сватбата! и от тук нататък все така да сте!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 06, 2012, 07:31:11 »

Прекрасна си! Много ми харесва прическата ти и роклята (макар че не си падам по този тип русалка, но на теб ти стои уникално)!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #133 -: юли 13, 2012, 16:00:24 »

Ани страхотна рокля, много ми хареса. Направете си църковен брак - голяма емоция smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines