Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:20:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173418 пъти)
 
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #435 -: октомври 14, 2012, 13:12:57 »

_Ezra_ , Благодаря ти за успокоителните думи  Flower  Датата е запланувана за 11 май  danceg
Смята, че трябва да решим проблема с кумуве, , за да започна със записване на дата в обредния дом и църкавата... пуфф дано по скоро го измислим...  Желая успешна седмица на всички !  Good luck Good luck Good luck
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #436 -: октомври 14, 2012, 16:17:33 »

Да, оркестър се водят доколкото разбрах, като изпълнение беше чудесно, но от това последното ми стана твърде неприятно...
Tweety, ние имахме колебание относно кумовете, понеже двойката, която избрахме е с малко бебе, но приеха, за нас бяха най-невероятните smile А запазването на ритуалите беше преди да ги поканим.
Вярвам, че ще намерите най-подходящите за вас smile Късмет!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #437 -: октомври 14, 2012, 17:08:19 »

Здравейте момичета ние вече си имаме дата ресторант и фото, сега съм в търсене на видео и водещ, и имам голяма нужда от помощ: моля ако някой има инфо и опит да сподели кои са най-добрите водещи в града, които говорят и английски и добри видео оператори?
Благодаря ви! give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: октомври 14, 2012, 17:29:44 »

 tweety87, не е задължително да сте се разбрали с кумовете за да запазвате дати и зали. Те никъде не ви питат кои ще са ви кумовете до последно. Имате време, не ме разбирай погрешно, само да знаеш, че редът не е задължителен.
 А дали двойката, която сте намислили е удачна то ще се види, но ако мъжът ти е достатъчно близък с този свой колега едва ли ще има проблем да ги попитате поне.
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #439 -: октомври 15, 2012, 19:24:52 »

Мрявка, браво на тебе! Аз съм още до никъде, много мисля :о)
Кой ресторант, хотел  избрахте?
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #440 -: октомври 16, 2012, 00:30:22 »

tweety87 - така е, има време за кумовете да помислите и да решите. А вие от кой град сте и защо държите кумовете да са от Варна? Ако имате приятели в друг град, винаги може да се наеме апартамент тук от който може да ги вземете или да тръгнат от младоженеца. Вариантите са много.

girlinblue182 - тоя не е нормален! Ц-ц-ц-ц много мила си била с него даже!

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: октомври 17, 2012, 14:31:19 »

girlinblue182, наистина много гадна ситуация, съжалявам за което. Аз никога не съм говорила и срещала с тях - мъжът ми имаше тази грижа и няма как да знам, че може да се случи нещо такова ... Съжалявам още веднъж give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #442 -: октомври 18, 2012, 09:53:46 »

Здравейте момичета,

както казах вече капарирахме ресторанта - Блексирама близо до Балчик.
Фотото засега сме се спрели на Кафотостудио, но сега ми препоръчаха Реджеб Шабанов и малко съм объркана. Кажете някой има ли отзиви за него. Аз видях че той разполага със супер обективи и техника като цяло за фото, но тъй като стила на кафотостудио мн ми харесва, смятам че за фото ще си останем ори тях, но имате ли отзиви за Реджеб Шабанов като видеооператор? Аз все още не намирам видеоопераор, който да ме грабне, клиповете на Красимир Ламбов ми харесаха, но не чак толкова много че да реша на секундата той ще е...

Освен това с Агнецията и водещия също не напредваме коий знае колко.
Имам оферти опт Елемент, Наталина, Пертито и Акцент и трябва да седна да им сравня цените и така ще реша най-вероятно...

И още едно въпросче, вчера бях в Германия да пробвам рокли...и...намерих МОЯТА, но разбира се както винаги се случва тя беше най-скъпата в магазина. Цената й излизаше над двойно от моя бюджет и за съжаление няма да мога да си я позволя, единствения шанс да я имам е да я ушия в България... Затова въпроса ми е моля да ми препоръчате сватбени магазини, които биха се справили перфектно с копирането от снимка на рокля! Трябва ми наистина добра шивачка защото платовете с които ще работи ще са скъпи, а модела труден според мен за изпълнение...

Благодаря мнннн за отговорите ви момичета
Целувки
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #443 -: октомври 18, 2012, 12:29:05 »

Мрявка - кога ти е сватбата, защото по много въпроси имаме май един вкус:)

За бутик, който шие по снимка и аз разпитвам, защото нищо друго не ми допада или е много скъпо. Та харесала съм модел от интернет и искам някой да ми я ушие.

За агенциите - май имаш оферти от познатите във Варна. Мен лично ме впечатляват Елемент и Наталина. Но все още се чудя. Можеш ли да споделиш мнение?
За видеото - аз съм фен на Красимир Ламбов,нещата са му наистина различни и интересни, аз се впечатлих и ще искам скоро среща с него.
За Кастудио - е страхотни са и мисля, че по-готини снимки никой друг не прави.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #444 -: октомври 18, 2012, 12:50:50 »

Аз имах предвид Финиди за торти от Аксаково.
Така...вече имам наблюдения и за Финиди и нямаше как да не споделя smile За рожденния ден на малкия се наложи да поръчаме едната торта от Финиди. Тези, които твърдяха, че са по-добри от другия цех от Аксаково са в голяма грешка! Като вземахме тортата, която беше със спайдърмен, се оказа, че е розова...мисля, че е ясно, че като видях розовата торта за сина ми щях да получа инфаркт... Наложи се да чакаме, за да се направи нова. Качвам снимки и на двете торти - едната от Финиди, едната от  Катя Костадинова. Мисля, че моите коментари по случая са излишни, то всичко се вижда.
П.П количките от едната торта и спайдърмена от другата са играчки, които сме купували, така че ги изключвайте като нещо направено от тях. Щях да забравя да спомена, че тортата от Финиди е с 8лв. по-скъпа от другата, броя на парчетата са еднакви.
Първата е от Финиди:


* PA150004-4.jpg (51.31 KB, 387x290 - видяно 4025 пъти.)
« Последна редакция: октомври 18, 2012, 13:00:06 от casky » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #445 -: октомври 18, 2012, 12:52:25 »

Катя Костадинова:


* PA140003-2.jpg (64.3 KB, 387x290 - видяно 3693 пъти.)
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #446 -: октомври 18, 2012, 14:42:51 »

Здравейте,
Аз все още се чудя между Биляна Гунчева, Елемент(Варна) и Невена Жекова (София) като сватбени агенти. Всеки си има своите плюсове и минуси.
Бих искала да попитам дали някой от вас или ваши познати са работили с Биляна като организатор, а не само като декоратор?
Стила и като аранжор ми харесва много, но все още се чудя дали да и поверим и организацията...

@casky: на мен на вид и двете торти ми харесват. но може би втората е наситина по интересна и впечатляваща за дете на 4 години.
« Последна редакция: октомври 18, 2012, 14:46:41 от phantom_u » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #447 -: октомври 18, 2012, 15:10:21 »

Нашата сватба ще е август месец, по принцип е рано още за резервация на неща, но тъй като организираме отдалече и имам много а учене в университета, ми е  важно нещата да са свършени преди да е приближила сесията. Та затова колкото и странно да изглежда сме платили вече фото, ресторант резервирах дори фризиорката и съм в процес и гримиорката да резервирам crazy. Просто съм човек който мрази да му висят несвършени неща над главата  pleasantry .  С роклята нещата май доста трудно ще станат. Ще направя няколко опита още да намеря втора прекрасна рокля на не така луда цена, да видим дали ще успея.

Водещ, дж и агенция още нямам идея, ако имате моля споделяйте. Водещия трябва да говори и английски и да е организиран, забавен, но в никакав случай лигав.
Замисляме се и за някаква група, но идея си нямам колко би струвало това и дали вобще има групи свирещи поп, денс, джаз във Варна.

За Биляна, пратих мама на среща с нея и с всички останали агенции също и мама беше най възхитена от Биляна, изглеждала така сякаш наистина мн добре си познава сферата на рбаота и била много "развъртяна". Но както се убедих качеството в българия струва пари и елемент, според беглите отгоре отгоре сравнения на офертите са най/скъпи от 4 оферти, които имам. Иначе за украса са ненадминати, техния стил ми харесва най/много.

Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #448 -: октомври 20, 2012, 00:31:40 »

Мрявка - благодаря за това, което сподели. Аз цени все още не знам за агентите, но си мислех, че няма да има кой знае каква разлика, защото всички са имена и се водят добри.

Какво ще кажете за тези рокли? хихихихихи

http://dete.bg/n/najgroznite-svatbeni-rokli.7523.html
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 20, 2012, 11:07:19 »

Здравейте, момичета!
За фото - само да кажа, че според мен не всичко е добра техника, а фотографът трябва да влага творчество и сърце, Кастудио ги влагат със сигурност, ще споделя най-любимата ми тяхна сватбена снимка, въпреки че е трудно за избор:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=486116034740544&set=a.372157932803022.92604.169283093090508&type=3&theater
Много е важно да ви допада стила на фотографа, разгледайте хубаво снимките на всички, за които се чудите, за щастие повечето добри са активни в "качването" на снимки и е по-лесно за избор.
Скоро гледах следното видео във Facebook,  настръхнах, не познавам хора, ползвали техните услуги за видео, но видеата им са повече от добри според мен!:
https://vimeo.com/51518928
За водещ - Тито от Пертито за мен е най-добрият, води на няколко езика мисля, той беше един от ключовите герои за да стане сватбата ни незабравима, не е лигав, добър професионалист е. За украса - сърцето ми е за Елемент smile
За банда на живо - няма да е евтино никак, на човек доколкото знам се плаща, зависи колко хора са, отделно наем на техника, осветление...
Сещам се за една банда, не съм ги слушала на живо, може да попиташ и не знам в желания стил ли са, може да са ти някакъв ориентир:
https://www.facebook.com/pages/La-Migra/120508744636151?fref=ts
Много талантливо момиче е и Пресияна - саксофон и флейта, свири в различни групи, може да попиташ и нея:
https://www.facebook.com/signaturesax
Успех в подготовката!
« Последна редакция: октомври 20, 2012, 11:31:45 от Milataaa » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines