Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:19:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173417 пъти)
 
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #420 -: септември 28, 2012, 06:11:15 »

 _Ezra_  , поздравления, неверотни сте!  Bravo Изгллеждаш прекрасно, красива, нежна... думите не стигат  butterfly
 Имам и едно въпросче, мн ми харесаха цветенцата за закичване, гривнички са нали, от къди ги поръча или купи?
Желая усмихнат петък на всички! smile Good luck
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #421 -: септември 29, 2012, 01:13:57 »

Някой може ли да ми каже, къде във Варна има магазин за платове? Никога не ми се е налагало да търся и си блъскам главата от известно време в опити да се сетя, ноооооооооооооо безуспешно crazy
Трябва ми сатен за роклите на шаферките, изчетох много теми, свързани с тях. Как мислите, трябва ли ние да им шием роклите? Може би да, щом ще изисквам да са поне в един цвят.......А това не е  малък разход за плат и шев  nea Докато се ровичках из нета попаднах на това http://www.youtube.com/watch?v=c9mhUe2_DEM, хахаха бая се посмях.

И още нещо да питам - казаха ми, че имало булченски магазин някъде зад църкавата Св. Атанасий, бих много скъпарски, но предлагали рокли и под наем. Някой ходил ли е там и какъв е адреса?
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #422 -: септември 29, 2012, 08:03:59 »

petiasimeonova2   За магазин за платове, се сещам един, в който има безброй  good, зад ВИНС - точно до пощенския клон. smile Дано съм била полезна.  girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: септември 29, 2012, 10:33:12 »

Имам и едно въпросче, мн ми харесаха цветенцата за закичване, гривнички са нали, от къди ги поръча или купи?
живата роза на младоженеца е от Флорис Варна заедно с букета си я поръчах
а тези които са като гривнички и за закичване на гостите (само на близките взех) са от http://workshopfantasy.com/ т.е жената, която държи този онлайн магазин ми ги направи  give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 29, 2012, 19:45:20 »

Сещам се за 3 магазина за платове, двата са на червения площад, единият е под младежкия дом, на следващата пресечка, май, вторият е отсреща, гледа към градинката на реда след кафетата и един магазин за мебели или тапети, нещо за обзавеждане. Третият е на Пискюлиев от страната срещу пазара.

За шаферските рокли - няма твърди правила, не е задължително вие да ги платите, може да се договорите с момичетата и за тях да не е проблем те да си ги поемат. Сатенът, (обикновен, но доста приличен на вид) е 15 - 20 лева метъра на 1.50 ширина, колко ще отиде за рокля до коляното. А и шевът не е задължително да е много скъп. Освен това, може да се договорите заедно да купите плата, а всяка да си ушие модел, който на нея и отива и да си плати шева. Варианти много и нищо не е задължително. Важното е ти да не го приемаш така, защото разваля удоволствието от подготовката  smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #425 -: октомври 01, 2012, 00:31:17 »

pebbles,  tweety87  - много ви благодаря, тази седмица ще пообиколя и ще докладвам:)

pebbles - Подготовката ми доставя огромно удоволствие, но когато всичко е свързано с големи суми и е малко плашещо:)




Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 01, 2012, 09:32:38 »

petiasimeonova2, кога е вашето събитие?
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #427 -: октомври 01, 2012, 23:36:30 »

През август, но не съм капарирала нищо още:), само идеите са в главата ми
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 02, 2012, 09:57:43 »

И нашата беше август, а започнахме с капарирането края на февруари, началото на март, така че имате време да изберете най-удачното място за вашето събитие good Good luck
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #429 -: октомври 02, 2012, 12:45:35 »

:)Охххххххххххх, честно казано малко ме успокояваш, защото доколкото разбрах повечето капарират 7-8-9 месеца по-рано.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 03, 2012, 10:28:58 »

Всъщност, по мои наблюдения от няколко години, подготовките за сватбите 2013 ще започнат с началото на годината. И тези, които са април, и тези, които са септември, така че, това много по-ранното капариране се получава при по-късните дати. Има си някаква цикличност, напълно подсъзнателна, младоженците са решили да се женят тази година и се задействат с началото й. И докато си изберат нещата за капариране, то станало февруари - март. И ние някъде там капарирахме ресторант при сватба в началото на юни.
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #431 -: октомври 12, 2012, 14:26:28 »

Момичета имам нужда от помоща ви... Смятам, че дойде време да стартирам с подготовката, предвид това, че се оказва доста желана дата.... След лек разчет на нещата реших, че преди всичко трябва да си поканим кумове... и хоп ето го и първия проблем (а още не съм започнала sad  mega_chok  )  Много искаме кумовете ни да са от града в който живеем и да са семейство или поне двойка, това се оказава малко проблемче предвид факта, че сме първите от компанията, които се решеха да се вземт  blum Имаме идея да поканин един колега на милото със съпругата му, проблема е че аз не ги познавам и двамата, а милото познава само мъжа... Как смятата, че ще се възприеме от тяхна старана...?   найстина искам да са готини хора, с които да се свържем.... много ми тъжно... помагайте...
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #432 -: октомври 12, 2012, 16:27:12 »

Кумове могат да бъдат и роднини,ако не съумеете да намерите други.
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #433 -: октомври 12, 2012, 21:58:59 »

Здравейте, дами!
Отдавна не съм се вкючвала, но днес ми се случи нещо, което не мога да не споделя.
На сватбата избрахме Мони Монев за извеждането на булката, момчетата, които изпрати се справиха много добре. Самият г-н Монев също беше много любезен. Но на втората ни среща с него, за доуточняване на детайлите, аз бях сама, понеже мъжът ми бе на работа. Когато тръгвах ми подметна колко съм била хубава и каква хубава булка съм щяла да бъда, да съм му занесяла моя снимка и разни такива. Не обърнах внимание, понеже всички булки са хубави и навярно на всички дами казва това.
Но днес, месец и половина след сватбата ни, ми звъни от непознат номер и ме пита как е била сватбата, не съм се обадила. Казах, че е минала добре, момчетата, които е изпратил са се представили чудесно и така. Той: "Кога ще дойдеш в "Каролината" (там свирели)?", Аз: "Когато мъжът ми намери време", Той: "Е, ако той не може, ела ти", Аз: "Ние, ако дойдем, ще сме двамата", Той: "Аз ще дойда да те взема"  Oh my ... ... Отрязах го.. Накрая: "Обади се като минаваш наблизо да пием кафе." ...  crazy
Аз ли не съм в час, или май господина прекалява...
Булки, имайте едно наум, професионалист е, върши си работата перфектно и коректно, но не се срещайте вие с него, даже пращайте мъжете си... Аз лично днес много се разочаровах от това обаждане. Не смятам, че е редно да звъниш на омъжена жена с предложението "аз ще те взема, ти ела", при условие, че сме го потърсили като професионалист на сватбата ни...
Извинете ме, ако съм дотегнала! sad
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 13, 2012, 06:57:57 »

мн неприятно, аз като теб също мисля че е прекалил, на мен също щеше да ми стане тъпо и криво от такива подмятания ...
те всъщност са от оркестър ли?

туити, кога е датата? спокойно за кумовете, пъво винаги има някакви проблемчета до сватбата, но пък нещата се нареждат, за кумове може и да откаже някой но си имайте резервен вариант, не е задълж. да успеете от първия път, при нас ни отказаха 3-4 пъти (поради уважителни причини де, не им се сърдя), но в крайна сметка имаме най-яките кумове  yahoo и всичко мина по мед и масло! въпреки че са и с две малки дечица, важното е да не се ядосваш и панираш покрай сватбените задачки!  good give_rose
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines