Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173614 пъти)
 
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #375 -: септември 04, 2012, 21:44:10 »

Seagirl - Честито и на вас! Много чаровна булка си! Бъдете много щастливи така, както в сватбения ден! Аз ви следя постоянно и се радвам на позитивни коментари и препоръки.
За ДЖ Дидо - само хубави неща съм чувала.
За торти Дъга - можеш ли да ми кажеш повече, защото не са ми познати, нито като цени, нито като вкус.
Аз много държа на видео и фото, защото само това остава като спомен след сватбата. Искам сватбата ми да е по-различна, да не е типична и търся подходящия екип. Какво ще споделиш за Красимир Ламбов и Деян Стоев?

Относно Романс - много ми харесва като стил, но мисля, че няма как да събере 130 души. Това все пак не е окончателна бройка. Вашата сватба колко души беше? Ох, много въпроси май имам, но за толкова неща трябва да се помисли, че главата ми пуши от сега, а после ...... smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: септември 04, 2012, 22:11:05 »

няма да има място за толкова хора в романс
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: септември 05, 2012, 15:29:12 »

След подписването се почерпихме в Бялата къща, идеално, беше спокойно, прохладно, красиво и достатъчно за група от 10-15 човека  smile имаше хубави места за снимки, имаше кана за цветята ми, храната бе мн хубава - ние ядохме супички  heart опитах и от на милото и мн ми хареса, пак бих отишла; Та благодаря за съветите ви  smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #378 -: септември 05, 2012, 21:05:12 »

Seagirl - виждам, че си ми писала на лични, но като го отворя и е празно съобщението.
Това между другото и друг път ми се е случвало. Не знам какво си писала:(sadsad
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 06, 2012, 08:51:50 »

Seagirl - виждам, че си ми писала на лични, но като го отворя и е празно съобщението.
Това между другото и друг път ми се е случвало. Не знам какво си писала:(sadsad

Здравей,
Пак се пробвах, ако и този път няма текст, прати ми е-мейл на лични и ще ти пиша там good
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #380 -: септември 06, 2012, 10:38:02 »

Ezra - права си, звънях в Романс и ми казаха, че за 130 души е абсолютно невъзможно.

Seagirl - оф, много ти благодаря, но нито го получавам, нито мога да ти пратя имейл на лични. Ако можеш тук направо да ми пишеш, ако не - здраве да е:). Ти така или инъче си споменала от кого си доволна, ще се оптитам да проуча и аз:)
Активен
biba_love
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #381 -: септември 07, 2012, 17:09:28 »

Здравейте момичета и моята сватба отмина:)беше на 25 август:)
Специялни благодарности на:
О-р Одесос,страхотен екип,съпругът ми е грък и беше очарован от гръцките им изщпълнения!
Ресторант-Хотел Корал на Дружба-невероятно вкусно беше всичко!
Украса-Бижу-страхотна атмосвера-Аби се беше постарала доста!
Торта-Ламор-красива,много вкусна и лека,едно към едно с това което бях поръчала!!!

С няколко думи,всичко беше чудесно,с някои малки забележки,като например,че майка ми забрави да ни прелее вода пред вкъщи,забравихме шампанското за ресторанта в къщи(добре,че имаше там)кумата ми махна шлейфа след ритуала и го забрави някъде и останах без шлейф за фотосесията и така,но все пак беше приказна сватба!!! danceg smile heart
Активен
faithg
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #382 -: септември 07, 2012, 21:34:03 »

Моята сватба беше на 25.08.2012.
Накратко искам да ви предпазя от лош избор защото нито денят нито парите ви ще се вьрнат след това.

Най-огромно рзочаование имахме с цветята на Геновева Йорданова , булчинският букет за 85лв беше увяхнали рози аранжирани с нещо като чимшир ...аз карах с букет направен от цветята на гостите ми, защотото бих умряла от срам ако трябваше да нося това и да си опропастя снимките.
Украсата за колата ми освен че беше лошо закрепена имаше кафява коричка по края на цветята и трябваше да седи на булчинската маса ...ама друг пьт..останах без цветя и там
Бяхме порьчали и 4 букета рози аранжирани за наши гости, но дойдоха два рози и два с остатьчни подрьчни цветя всякакви увити в прост целофан и отново ми се наложи да умирам от срам когато им ги показвах.

Следващтото ни разочарование дойде с тортата от Еленора Дамянова , на която занесохме снимка с модела който искаме и от нея се искаше само да смени цветовете да сьвпадат с тези на сватбата ни.
Тортата беше сьвсем различна от снимката и не мога да си обясня още как и се е видяла така !?
Иначе гостите ни казаха че е била вкусна , но някаква си вкусна торта можехме да си порьчаме навсякаде за много по-малко пари.

Остава горчив вкус когато те подведат, че могат да направят това което искаш и ти сервират в последният момент техния си вкус и стил и некачествени услуги.
Подбирайте внимателно, защото за вас остава да гледате тези снимки после с неща . които не харесвате и са ви били натрапени.После са пьлни с оправдания , но всичко си остана за моя сметка.

Искам да похваля и онези от които получихме 100 % :
DJ Димитьр Русев
Фото Студио МО
Веси от Естетико за най-готината прическа
Петър Тодоров за колата, превоза и умението му да работи в стресови ситуации.

Оставам на разположение за всичките ви вьпроси около сватбата ни и най - вече услугите които ползвахме.

Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #383 -: септември 08, 2012, 10:17:10 »

Сърдечно Ви благодаря, момичета!
Честито на всички булки, станали официално Госпожи! Бъдете безкрайно щастливи, много обичани, нека само разбирателство цари в домовете Ви и рой дечица да тичат около Вас!  give_rose

Нашата сватба също беше на 25.08, нищо чудно да сме се засякли с някоя от Вас smile smile smile

faithg, съжалявам да прочета, че така са ти развалили празника. Разбирам какво имаш в предвид, когато имаш очаквания и някой е обещал да е точно такова, а накрая излиза съвсем различно.
При мен имаше такова с украсата в ресторанта, защото аз обясних на един човек, съвсем друг я прави и така, но не беше болка за умиране.

За овъртайма, не ми се спореше, макар че сте прави, че можеше и за миене на чинии да патим... хахаха... Бяхме на сватба в началото на Август и там "удариха" младоженците с 1300лв отгоре за алкохол  Oh my ... това вече е безчинство   crazy  

Забравих да отбележа къде ми направиха букета - за 65лв. - букет и бутониера + 10лв. букет за хвърляне - магазин "Уникат". Букета ми беше от малки рози в бледо розово - обожавам го smile Хербаризирах го, дано се запази.

« Последна редакция: септември 08, 2012, 10:31:46 от girlinblue182 » Активен
biba_love
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #384 -: септември 08, 2012, 17:25:52 »

Eхе,ние сме били много булки на 25.08.2012 :bravo:Честито момичета:)Наистина това е ужасно,което ви се е случило,но то няма да се върне.Аз все още не мога да спя,мисля за издънките,които станаха,но стига толкова,няма смисъл,вече всичко мина и няма да се върне,да започнем да си спомняме за хубавите моменти от нашият сватбен ден и ще сме по щастливи!Не съм ли права,мили вече Госпожи?lol)))
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #385 -: септември 08, 2012, 19:17:51 »

biba_love - абсолютно си права! Аз съм на мнение обаче, че за да не злоупотребяват с младоженците, трябва да се плаща при свършена работа, т.е. не предварително, както на повечето места, а след свършената услуга и ако нещо не е според обещанията и очакванията, то да има компенсация поне от към финансова страна. Защото тия хора, които сте изброили не могат ли да разберат, че когато не работят качествено и професионално, то това им носи негативи за тях, а за нас горчив спомен за цял живот. Така, че момичета споделяйте от кого сте доволни и от кого сте разочаровани, поне да помогнете на нас следващите!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: септември 10, 2012, 16:32:33 »

Ехееее, колко е приятно тук! Имаме си вече много минали булки Bravo Честито на всички !!! Желая ви попътен вятър, много щастие, късмет и най- важното - ОБИЧАЙТЕ СЕ! heart heart heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: септември 10, 2012, 20:49:06 »

Да споделя малко мнения
Костюм - Крис  good
Торта - "Амбелино" - беше вкусна, красива и добре направена , много мило обслужване, супер точни!
DJ Willy - точен, весел, готин, доволни сме
Венчавката беше в "Св. Атанасий" - ритуалът беше хубав, приятен и не дълъг, хора ме чуден  good Доволна съм и от жените, които ни взеха капарото 1вия път и 2рия път документите  good
Тържеството ни беше в Хотел "Романс", Дружба - доволни сме, точни са, доволна съм че се съобразиха с желанието ми да няма външен фотограф (въпреки че го имаше в договора), когато се обадих за промяна на кувертите също се съобразиха, браво!  good
Ритуална зала - Варна, само подписване в зала, беше хубаво, малко ни подреждаха като в училище
Грим - Кристина Славова, много съм доволна, сложи ми мигли на снопчета, беше много красиво, направи ме много бързо, но е много сръчна и всички много ме харесаха
Прическа - Жужа от стил Русо  good готина, прическата ми също, пробната не е евтина но пък също беше много яка, все едно като истинската...
Украса ресторант - Бижу, точни, усмихнати и всичко беше както исках, поръчаха ми свещите които исках  heart
цветя за масите - градински център Нолина - добри цени, красиво подредени и свежи цветя  Bravo
Букет, бутониера за милото - Флорис - усмихнати и вежливи, направиха ми много нежен и красив букет, с интересен цвят на розите (златен, зряло грозде...) но работят скъпичко...,
бутониери за близките, гривни за девойките, тейбълки и номерца - Мая от работилница фантазия
етикети за бутилките - http://dia-bg.com/index.php направиха ми ги така както пожелах само за ден  give_rose
Активен
biba_love
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #388 -: септември 11, 2012, 19:34:27 »

petiasimeonova2,разбира се,че е така,аз не казвам да не споделят момичетата,напротив нека да казват,за да внимават бъдещите булки,аз просто исках да кажа,да не го мислят много и да се измъчват както правя аз,защото няма да се върне.... blush
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #389 -: септември 11, 2012, 21:09:44 »

 good good good

Съгласна smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines