Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173454 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 30, 2012, 07:46:57 »

да, защото се чудех да не станат гадни  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #361 -: август 30, 2012, 10:43:59 »

_Ezra_ нашата сватба беше в неделя и взехме питките на деня от Стефани. Имаше човек, който да отговаря за тях, да ги вземе и носи после и всичко си беше ОК. Балони има в Джъмбо, изчистени, шарени, каквито искаш smile
petiasimeonova2 много пъти съм пазарувала от ебей и съм много доволна, така че не се притеснявах smile А за самия продавач си има начини да разбереш до колко е коректен. Аз направо писах на хора, които са купували от него и те бяха много доволни....също като мен в последствие good
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #362 -: август 30, 2012, 22:30:09 »

Скоро ще започваме с подготовката и днес си направих ориентировъчен списък на гостите - 132 души Oh my .... Не очаквах да са толкова, но родата ми е голяма. Мисля, че ще ми е по-трудничко, най-вече с ресторанта.  crazy
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #363 -: август 31, 2012, 09:55:31 »

днес в сайт за колективно пазаруване видях, че предлагат цялоста организация и координатор на сватба със срок до 01.06.2013. Ако някой се интересува да се порови в нета. Извинявам се, ако съм Offtopic Не съм чувала нищо за фирмата, но може да се проучи. Нашата сватба е след 1 седмица и не мога да се възполвам..
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #364 -: август 31, 2012, 11:35:15 »

Момичета, някой ще ми даде ли адресът на Вики? Не мога да си спомня как се водеше.  blush
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #365 -: август 31, 2012, 17:16:43 »

Момичета на някой налагало ли му се е да наема някакъв вид офис техника - за проектор за прожектиране става въпрос, имам нужда от информация? Благодаря Ви предварително.
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #366 -: септември 01, 2012, 15:48:59 »

Здравейте, момичета!
Пиша Ви вече официално, като Госпожа smile Преди седмица мина и нашата сватба smile
Бих искала да благодаря на всички Ви за помощта, която оказвате във форума.
А как мина деня... За нас самите страхотно smile Разбира се, се намери кой да поразвали нещата, но да кажем, че не обърнахме голямо внимание. Та... Огромни благодарности на:
Рокля - Сватбен бутик "Алба" (преместиха се на мястото на "Краевекспрес" до "Лучиано" в центъра). От там взехме и всички малки нещица, като кошничка, жартиер, шампанско, свещи, украси за чаши, шампанско и свещи, украса за кола. Обожавам всичко, което те направиха за нас smile
Костюм - Andrew's. - невероятно обслужване от страна на персонала.
Торта - "Амбелино" - беше вкусна и добре направена smile
Чаши - Сватбен салон "Ванила"
DJ Willy - съобрази се с всичко, което поискахме smile
Фото и видео Anni video - очакваме резултатите, не сме си получили още снимките и видеото, но с тях беше изключително забавно smile
Гайда и акордеон за извеждане - Мони Монев - изпрати 2 момчета, справиха се много добре, всичко мина по график - за времето говоря.
Венчавката беше в "Св. Атанасий" - отец Теодор, трябваше да ни венчае отец Дончо, но бил извън града. Но ритуала беше хубав, на мен лично ми хареса, а й там се чувствах най-спокойна smile
Тържеството ни беше в Хотел "Белвю" - доста бавен сервиз, но мина някак си. Храната беше вкусна. Счупиха ми сватбената чаша, сега малко ме е яд, но тогава се усмихнах и казах: "Нищо, ще пием от една", така и стана smile

Пожелавам на всички бъдещи булки прекрасни изживявания на светбените им дни! Сложете си "розовите" очила и с усмивка напред! smile
 give_rose give_rose give_rose
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #367 -: септември 01, 2012, 20:03:02 »

girlinblue182  - Честито! Да сте дъъъъълги, дълги години заедно, да се разбирате и обичате!
Коя беше Вашата дата? А в хотел Белвю само сервиза ли не ти допадна, защото съм чувала само добри отзиви за там? Колко души беше сватбата? Благодаря предварително:) Аз сега правя списък на всички добри отзиви и след седмица започвам да Ви тормозя и питам. Аз съм кума другата седмица, след като набера от първа ръка впечатления, ще споделя:)
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #368 -: септември 02, 2012, 16:17:30 »

Благодаря, petiasimeonova2 smile
В Белвю ми хареса храната, бяха любезни, направиха ни добра цена за стаите, понеже имахме доста гости с нощувки.
Не ми допадна бавния сервиз, това, че ни удържаха 1 час овъртайм за изнасяне на дървени маси и столове навън, при условие, че сами ни го предложиха и когато им звъннах допълнително за доуточняване, тогава ми съобщиха, че ще трябва да заплатим преместването на мебелите, което ми се стори малко некоректно. А накрая ни взеха и овъртайм за времето, през което си прибираха масите... Може и така да е, но трябва ли да плащаш и за отсервиране, при условие, че няма гости по масите? Не съм запозната много и не го направих на въпрос при заплащането.
Отделно, не искам да бъда дребнава, но на сутринта видях, че е останала повече от половин питка, те казаха да им занесем 2, за да има за всички гости, а не я бяха сервирали по масите, понеже не останало време в бързината... Два часа хората стояха на по една салата... кога са бързали не разбрах smile
Когато си прибирахме нещата, които бяха останали след сватбата, прибираме си и букетите... и когато попитах за няколко букета дали са наши, ми казаха, че не са, а в последствие на снимките видях, че са подарък от гостите. Не знам на тях за какво са им, но както и да е.
Изключвам и това, че ми счупиха чашата, понеже сервитьорката се почесваше през цялото време и загуби контрол над подноса. smile
За украсата, обясних какво искам на една от дамите, но явно друг е украсявал и нямаше нищо общо с това, което поръчах...
За моя радост, не позволих на нищо от това да развали празника ни smile
И все пак... Персонала наистина е любезен, храната вкусна и цените им са наистина нормални, като се има в предвид, че ние бяхме по време на сезона - 25.08.
Сватбата на брат ми също беше там, при тях сервиза не беше бавен, а мисля, че няма смяна на персонала.
Смятам, че нещата са индивидуални smile
Каквото и да изберете, винаги ще има плюсове и минуси, важното е да не им отдавате голямо значение smile
Късмет с избора smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #369 -: септември 03, 2012, 09:44:10 »

girlinblue182 честито!!! Щастлив семеен живот и винаги много да се обичате smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: септември 03, 2012, 09:53:17 »

girlinblue182 честито!!! Щастлив семеен живот и винаги много да се обичате smile
честито и от мен, евала че си толкова земен човек и си успяла да не си развалиш празника независимо малките проблеми  give_rose и ние сме с този дж и нямам търпение  smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #371 -: септември 03, 2012, 11:27:22 »

girlinblue182 - е, това е абсурдно с масите и овъртайма! Защо не ви взеха пари и за времето, в което ще измият и подсушат?  beating beating beating
И се възползват от това, че хората са в еуфория и в добро настроение и на такива неща махат с ръка.
Аз също не бих си развалила празника, но на следващия ден не бих им спестила недоволството и разочарованието си.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #372 -: септември 03, 2012, 12:01:21 »

Аз също не бих си развалила празника, но на следващия ден не бих им спестила недоволството и разочарованието си.
Определено и аз smile На мнение съм, че в БГ много неща се разминават, защото хората са свикнали другия да си трае. Така, че аз на общоприетото възприемане на нещата съм винаги обратното и винаги казвам какво мисля. В случая бих направила "културен скандал" така да се изразя blum, на следващия ден  pardon Но определено нямаше да ги оставя да се размине smile
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: септември 04, 2012, 19:15:26 »

Здравейте, момичета!
Честито на всички, които вече са отпразнували своя сватбен ден, пожелавам щастие, любов и разбирателство да ви съпътстват в съвместния ви живот  give_rose
И нашата сватба отмина, малко ми е тъжно, защото целия ден беше като един миг, но прекрасен и неповторим  danceg
С две ръце препоръчвам ДЖ Дидо, който осигури танци и веселие на нас и нашите гости, хотел Романс за вкусната храна и коректното отношение, цех за торти Дъга, защото тортата освен красива, беше и вкусна, Красимир Ламбов и Деян Стоев, затова, че не ни оставиха намира и ни наснимаха във всякакви пози и кадри  Bravo Разбира се и агенция Акцент, защото букета и украсата бяха по-хубави дори от моите очаквания. 
Веселихме се много, краката не ме държаха от танци, не мислех за нищо, само се усмихвах и веселих! Пожелавам го на всички бъдещи булки. Бъдете спокойни и се насладете на СВОЯ ден smile
Благодаря за всички съвети и споделения опит и ако мога и аз да помогна с нещо, само пишете smile
Качвам и една засега любителска снимка от нашия празник smile


* 564585_4503923676984_389217852_n.jpg (58.12 KB, 720x960 - видяно 315 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 04, 2012, 19:54:45 »

честито, много сте хубави
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines