Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:13:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173588 пъти)
 
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #255 -: август 03, 2012, 09:10:33 »

_Ezra_  точно за Кристина става въпрос. Щом и на хладно е ставало още повече ми светва аварийната лампичка  cray
Ти на кой се спря на Вики ли?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 03, 2012, 09:22:52 »

не, не искам Вики - като гледам снимките - мн изкуствено ми стои и не ми допада
оставам си на Кристина  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #257 -: август 03, 2012, 09:41:14 »

casky, къде ще поръчвате тортата? Как са цените в Дилайта на тортите?
Тортата ще я поръчваме в Аксаково. Не споменах нищо, защото повечето се силят по "известни имена" smile Поръчвали сме торти там и са страхотни (много по-добре от Дилайт на вкус, изгледа по принцип всеки добър сладкар може да го докара). В Дилайт торта 80 парчета е 125 лв., а тук ще ни излезе към 90 лв. Много харесахме един модел в Дилайт, но тези са по-вкусни, а и се опитахме да обясним какво точно е представлявал (нямаме снимка). Правят я по снимка каквато искаш, общо взето всичко може да се направи както си го представяш и до колкото е възможно. Виждала съм техни сватбени торти и наистина са невероятни, дано и нашата е сред тях smile Доставят я на деня, дори в неделя (а нашата е в неделя). Доставката е 15 лв. smile
Ходихме и в "Неделя", изобщо не съм очарована. Имат строго определени модели и парчета и корекции не търпят. На нас 80 парчета ни предложиха само една торта, което е пълен абсурд NO Иначе струваше 300лв., а всички 70 парчета бяха 200, откъде изкараха тия 100лв разлика за 10 парчета не можах да разбера...
Щях да забравя да спомена, че тортата за кръстницата могат да я направят подобна на сватбената - вземат последния етаж, нашата ще е така.
За годежа тортата ни беше от тях, с крем брюле smile


* 1-100_6718.jpg (73.13 KB, 164x123 - видяно 4435 пъти.)
« Последна редакция: август 03, 2012, 09:56:47 от casky » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 03, 2012, 09:59:05 »

Тортата ще я поръчваме в Аксаково. Не споменах нищо, защото повечето се силят по "известни имена" smile Поръчвали сме торти там и са страхотни (много по-добре от Дилайт на вкус, изгледа по принцип всеки добър сладкар може да го докара). В Дилайт торта 80 парчета е 125 лв., а тук ще ни излезе към 90 лв. Много харесахме един модел в Дилайт, но тези са по-вкусни, а и се опитахме да обясним какво точно е представлявал (нямаме снимка). Правят я по снимка каквато искаш, общо взето всичко може да се направи както си го представяш и до колкото е възможно. Виждала съм техни сватбени торти и наистина са невероятни, дано и нашата е сред тях smile Доставят я на деня, дори в неделя (а нашата е в неделя). Доставката е 15 лв. smile
Ходихме и в "Неделя", изобщо не съм очарована. Имат строго определени модели и парчета и корекции не търпят. На нас 80 парчета ни предложиха само една торта, което е пълен абсурд NO Иначе струваше 300лв., а всички 70 парчета бяха 200, откъде изкараха тия 100лв разлика за 10 парчета не можах да разбера...
Щях да забравя да спомена, че тортата за кръстницата могат да я направят подобна на сватбената - вземат последния етаж, нашата ще е така.
За годежа тортата ни беше от тях, с крем брюле smile
Тортите на Аксаково са много хубави -няма да съжаляваш.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 03, 2012, 10:20:04 »

и мен мн ми ги похвалиха и мисля да идем с милото  give_rose хич не се тревожи, че не са известни  good
на вас кога ви е датата и колко по-рано се поръчва?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #260 -: август 03, 2012, 10:31:35 »

и мен мн ми ги похвалиха и мисля да идем с милото  give_rose хич не се тревожи, че не са известни  good
на вас кога ви е датата и колко по-рано се поръчва?

Ама ние изобщо не се тревожим smile Аз имам една теория за това и до сега не ме е лъгала smile На 19 август, поръчва се около 10 дена по-рано, ние подранихме, но искахме всичко да е ок. Все още не сме избрали абсолютно точно какво ще е, в понеделник ще отидем да доуточним smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 03, 2012, 11:06:25 »

Момичета, да ви върна малко за грима - моя съвет е това, което ви притеснява, задължително да го споделите с гримьорката, ако ще и в деня на сватбата като ви гримира, за да знае и да вземе съответните мерки. Според мен не бива да имате притеснения за грима в деня на сватбата и затова трябва да се погрижи гримьорката. zp_70, аз като си правих пробен, тя ми каза да отида малко преди обяд да ме гримира, за да може да видя как ще ми стои грима цял ден и в най-големите жеги. Издържа цял ден и цяла вечер без проблем! Миналата година бях на грим при Маруся, тази година съм си запазила час при Вики. И миналата година го направих, и тази пак ще го направя - казах какво ме притеснява и си казах, че ще стоя да ме прави, докато се харесам smile
А за тия торти - споделете името на сладкарницата Girl_hide Тоя месец имаме доста поводи, може да поръчаме торти от тях, щом толкова много доволни има girl_wink
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #262 -: август 03, 2012, 11:41:14 »

 good И аз искам да помоля за името и координатите за торите в Аксаково.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #263 -: август 03, 2012, 12:28:24 »

Цеха мисля, че се казва Изгрев. В Аксаково има два по принцип. Телефона на сладкарката е 0894364699, Катерина Костадинова. Можете да отидете и да видите какво ще ви предложи, много е отзивчива и поне няма да ви вдигне нервите Wink Ние сме от Аксаково, така че ако съм свободна мога да покажа къде се намира ако има желаещи smile
Тук има някоя друга снимка
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.104115236313120.2524.100001439318273&type=3
Също тяхна, сватбената торта на кръстниците ни:


* 2-IMG_1095.jpg (60.94 KB, 301x452 - видяно 479 пъти.)
« Последна редакция: август 03, 2012, 13:05:08 от casky » Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #264 -: август 03, 2012, 13:54:06 »

Някой да е пазарувал on line от магазин Maniac или да знае къде във Варна мога да открия смокинг на тази фирма? Много изгодни неща има в техният сайт, но за съжаление са чак в Асеновград и не ми се ходи до там. Иначе в магазините, които са отбелязани в сайта им за Варна продават някой техни неща но нямат смокинги. Някой да е купувал изобщо от някъде? Ние намерихме само на едно място и цената беше около 500 лв., а в Маниак са 220 лв.
Активен
Lalena
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #265 -: август 03, 2012, 14:08:07 »

Ама ние изобщо не се тревожим smile Аз имам една теория за това и до сега не ме е лъгала smile На 19 август, поръчва се около 10 дена по-рано, ние подранихме, но искахме всичко да е ок. Все още не сме избрали абсолютно точно какво ще е, в понеделник ще отидем да доуточним smile

Casky, и нашата сватба е на 19-ти smile исках да ти благодаря за контактите на Надя от Варна, която прави наистина превъзходни неща. Тя ще майстори нашите меденки за гостите.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 03, 2012, 15:18:24 »

Аз имах предвид Финиди за торти от Аксаково.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #267 -: август 03, 2012, 15:32:06 »

Аз имах предвид Финиди за торти от Аксаково.
Спорен е въпроса кои са по-добри smile Ние сме изключително доволни от тези и пак се спряхме на тях smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #268 -: август 03, 2012, 15:33:55 »

Casky, и нашата сватба е на 19-ти smile исках да ти благодаря за контактите на Надя от Варна, която прави наистина превъзходни неща. Тя ще майстори нашите меденки за гостите.
Радвам се, че съм помогнала smile И тя не е от "известните", но е гений good А за сватбата - явно можем да се засечем smile smile smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #269 -: август 03, 2012, 15:39:36 »

Можете ли да ми кажете цената на парче торта от Аксаково, защото булката на чиято сватба съм кума са говорили с Ламоре и е 3,50 лв.  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Каква е тази цена, малееееееееееее?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines