Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:12:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173398 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 12, 2012, 08:08:21 »

Ами просто я попитайте жената.Според мен тя би предпочела да се прибере.Все пак няма друг ангажимент към сватбата.Като цяло аз не съм виждала водеща да остава.Остават на сватбата видео,фотограф и представител на агенция ако имате договорка да присъства на сватбата.Ако нямате договорка със сватбената агенция да присъства цяла вечер с вас те също предпочитат да не остават.
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #136 -: юли 12, 2012, 09:15:25 »

gucci, мерси  give_rose Да, най-добре да я питаме. Просто по време на срещата ни не се сетихме и после малко неудобно ми се стори да й звънна само за това. За сега имаме време и при следваща среща директно ще я питам, да не го мисля после  smile
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #137 -: юли 12, 2012, 11:02:07 »

Нашата водеща не ритуала ще си ходи защото след нас има друга сватба, но иначе не мисля, че искаше да остава. Сватбената агентка също каза, че ще пийне нещо и ще си ходи да почива, че от сутринта ще е на крак да подготвя нещата.
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #138 -: юли 12, 2012, 14:11:08 »

Момичета, бях на пробен грим при Вики от Make up pro и да кажа, че не съм очарована.  sad Имах десет тона фдт по лицето, толкова много, че имах чувството, че ще се пропукам по някое време. Очите и контурът на лицето бяха хубави, но тенът.... Нямам какво да прикривам по кожата си, искам естествено излъчване! Ясно ми е, че трябва да е издържлив гримът, но няма да се чувствам красива с толкова много "кит".   nea Моля ви, препоръчайте ми друг гримьор!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 12, 2012, 14:14:32 »

Момичета, бях на пробен грим при Вики от Make up pro и да кажа, че не съм очарована.  sad Имах десет тона фдт по лицето, толкова много, че имах чувството, че ще се пропукам по някое време. Очите и контурът на лицето бяха хубави, но тенът.... Нямам какво да прикривам по кожата си, искам естествено излъчване! Ясно ми е, че трябва да е издържлив гримът, но няма да се чувствам красива с толкова много "кит".   nea Моля ви, препоръчайте ми друг гримьор!
Маруся
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #140 -: юли 12, 2012, 14:44:19 »

Момичета знаете ли как се казва тази песен "Сутрин рано в неделя писнала гайда писана, в село идват сватбари..."? Много ми харесва и искам да ни е първото хоро, ама не знам как се казва  sad
Активен
iravl
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #141 -: юли 12, 2012, 14:55:23 »

Здравейте момичета,

Нашата сватба отмина, може ли някой да ми препоръча добро химическо чистене във Варна за почистване на булченската ми рокля? Роклята е дантелена, с мъниста и камъчета по нея, със шлейф, който сега е в сивата гама....булото е 2 метра от морбидо тюл с перлички по него, също обрало доста прахоляк.....имам горчив опит с повредени от химическо дрехи, затова моля за съвет smile
Активен
slavinasss
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


« Отговор #142 -: юли 12, 2012, 15:03:06 »

Iravl,
според мен се обърни най-добре към булченския бутик, от който си я купила да ти препоръчат. Винаги след шиене или корекции роклята минава химическо чистене, и със сигурност в бутика ще ти препоръчат най-доброто място за твоята рокля.
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #143 -: юли 12, 2012, 16:41:47 »

Момичета дойдоха ми калите yahoo Прекрасни са, дори по-хубави отколкото очаквах danceg Тия китайчета ги обожавам yahoo yahoo yahoo
Ezra  не мен пък твоя ми е прекалено светъл blush Иначе имаше и някаква прическа в галерията и ти стоеше идеално, мисля че това си ти girl_wink
Какви кали и от къде ги поръча?  blush извинявайте, но скоро не съм ви чела и съм ви изпуснала.
gucci  , може ли контктите на Маруся?  give_rose
« Последна редакция: юли 12, 2012, 16:48:17 от EJ » Активен
sirenia
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #144 -: юли 12, 2012, 18:47:30 »

Здравейте момичета, искам да ми препоръчате добра сватбена агенция. Трябва ми основно за украса на ресторанта и църквата, както и за изработване на тейбъл карти. Във връзка с това искам да ви споделя  изключителното разочарование, което преживях днес. Принципно си бях харесала сватбена къща - Наталина, допадна ми това, което видях в сайта им. Та миналата седмица реших да си запазя час, звъннах, уговорихме се...всичко точно. Отивам днес в 13:00 часа.....и няма никой!!! Звъня на въпросната госпожа, която по телефона почна да ми се обяснява и да ми се извинява, че видиш ли била забравила за срещата ни...не си била записала??!!! Честно да ви кажа..и аз цяла седмица не съм си повтаряла часа и датата на срещата ни, но пък за това надраснах на един лист, кога, къде и в колко - нормално нали? Както и да е...стана ми неприятно, но реших че се случва...и в крайна сметка си уговорихме малко по-късен час...16:00 щяла да ме чака, кафето от нея...тинтири-минтири. Та отивам в 16:00..и познайте..отново няма никой!!! Реших, че ще почакам..чаках..чаках..стана 16:15...телефона ми звънна....вдигам аз..и със супер учуден глас Наталина ми вика..."остава ли ни уговорката за 16:00"....е викам..как да не остава, аз съм долу и ви чакам....звънях на звънеца на агенцията неколкократно, но никой не ми отвори...при което усетих някакво смущение у нея, след което измърмори, че ей сега слизала да ме вземе....иииииии така и никой не слезе да ме вземе до 16:30..при което й звъннах два пъти...не ми вдигна телефона..теглих й една майна и си тръгнах. След това звъня, но аз реших, че за нея ще е по-добре да не й вдигна точно в този момент. Бива, бива да те правят на малоумен, но това мина всички граници. Ей на това ми викам...да искаш да дадеш на някой едни 1000 лв. и той сам да се прецака.  bad blush
Та..ей такива ми ти работи  покрай нашата сватба:P
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 12, 2012, 20:09:40 »

Какви кали и от къде ги поръча?  blush извинявайте, но скоро не съм ви чела и съм ви изпуснала.
gucci  , може ли контктите на Маруся?  give_rose
имам само фейсбука и къэдето съм гледала снимки как гримира една приятелка за кума
https://www.facebook.com/marusq.g.ivanova/photos
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #146 -: юли 12, 2012, 21:28:44 »

sirena Пратих ти на лични номера на Маруся, който се появяваше някъде по-напред в темите
Активен
iravl
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #147 -: юли 13, 2012, 07:32:15 »

slavinasss,

роклята е купена от София, не мога да отида до там за да я дам на химическо, затова питам за добро тук във Варна smile
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 13, 2012, 08:55:18 »

Sirenia, съжалявам, че така неприятно се е получило с тази дама. Тъй като и аз съм на етап срещи с агенции, вече се срещнах с дамата от "Звезден празник". Беше много любезна, отдели ни доста време, въпреки че се наложи да ме изчака до към 19 часа заради работното ми време. Днес ще се видя с момичетата от Акцент, а след това с Декорела и мисля да приключвам и да решавам. Като цяло аз имам малък бюджет за украсата и затова искам да видя няколко оферти и да избера нещо изгодно, но и все пак да бъде прилично украсено smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 15, 2012, 11:21:16 »

sirenia, и аз имах подобни неприятни преживявание със същата жена.. След неколкократни пропаднали уговорки, в които аз бях вързана, да чакам, да звъня и тн. Накрая приятелят ми толкова се ядоса,че ми забрани изобщо да й звъня...  Отностно фирми за декорации във Варна може да погледнеш тези:

https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-Element-Wedding-Planner/204365069669407

http://www.accentdecorations.net/

https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%91%D0%B8%D0%B6%D1%83-%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/130391440344929

Аз съм се спряла на акцент, като от всички които запитвах ми дадоха едни от най-хубавите цени и ми отделиха страхотно внимане Wink) Желая ти успех в избора! lol
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines