Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:22:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173521 пъти)
 
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #75 -: юни 26, 2012, 12:21:09 »

Момичета моля споделете мнения относно Милен Леземан? Има ли недоволни булки  Wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 26, 2012, 19:23:05 »

zp, аз по принцип много го харесвам как снима, снимал е доста мои приятелки и нокя не се е оплакала, освен това е страхотен човек и професионалист ! Според мен няма да съжаляваш, ако го ангажираш! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 27, 2012, 07:25:19 »

Аз също съм гледала негови снимки и ми харесват,важноо е на теб да ти харесват и да ти допадат като стил на снимане.
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #78 -: юни 27, 2012, 08:16:57 »

Благодаря за отговорите. Аз също смятам, че прави превъзходни снимки, но все пак исках да помитам и за Вашето мнение  good
Сега друг въпрос харесах си рокля от ателие Диагонал/Ла споса. Сега виждам, че има много подобни модели на Грънчаров и син на повече от половината по-ниска цена, дали това е заради качеството на работа и плата или просто испанските рокли са прекалено скъпи? До колкото виждам в сайта на Грънчаров нямат магазин във Варна. Някой правил ли е подобно сравнение и какво ще кажете за Грънчаров? Днес/утре трябва да поръчвам роклята в Ла споса и затова се чудя сега.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 27, 2012, 08:49:34 »

Доколкото си спомням до миналата година имаха магазин във Варна и дори там се престраших да пробвам първите няколко рокли. Беше един от първите като тръгнеш по улицата за сватбените рокли
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 27, 2012, 10:36:12 »

Грънчаров и син имат магазин във Варна на ул. Кръстю Мирски. Дори пробвах енда рокля там  smile
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #81 -: юни 27, 2012, 10:58:24 »

Благодаря момичета, в сайта им пише само София, Монтана и Русе   smile
Активен
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #82 -: юни 28, 2012, 06:47:17 »

За Милен Леземан имай едно наум, повече от добре снима модели, но да незабравяме, че те знаят как да позират. Относно останалите снимки - е мога да кажа, че снима когато е на кеф, понякога добре, друг път трагедия  diablo Виждала съм семейна фотосесия, на която ако не ми бяха казали, че професионален фотограф я е заснемал, щях да си помисля, че някое дете си е щракало  crazy
Активен
iravl
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #83 -: юни 28, 2012, 08:23:16 »

За Милен Леземан и аз споделям горното мнение - трябва да имаш късмет да е на кеф, тогава резултата е супер. Имам приятели, които обаче са доста разочаровани от резултата, да не говорим, че им е предал нещата 4 месеца след сватбата, а по договор е 40 дни. За мен това е много непрофесионално поведение - да се постараеш за едни, когато си на кеф, а за други не. Подозирам, че моите приятели не са единствените недоволни, защото когато проучвах фотографите за нашата сватба, от няколко сватбени агенции ми казаха да помисля внимателно дали да наема Леземан, защото имали недоволни булки. Така, че имайте едно на ум.
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #84 -: юни 28, 2012, 13:46:35 »

на ул.К.Мирски не открих Грънчаров и Син - имате ли номер на улицата?

Колкото до Леземан много противоречиви мнения намирам и незнам какво да правя
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 28, 2012, 14:23:44 »

Да не би да са го преместили? scratch one-s head Виж най-отдолу има имейл и телефон за Варна - пробвай да звъннеш:
http://www.wedding-mall.org/?page_id=480
Честно казано много отдавна не съм минавала по тази улица, но си спомням, че беше един от първите като тръгнеш надолу към ритуална
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #86 -: юни 28, 2012, 21:07:14 »

Грънчаров и син беше вторият магазин като тръгнеш от операта надолу по Кр. Мирски. Ходих преди месец.. не ми се стори да затварят, имаше изложени модели и т.н. всичко ми се стори ок... може и да си го подминала..
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #87 -: юни 28, 2012, 21:08:48 »

П.П. Наскоро видях ваучери за украса и рокля от тях, намалени на 50%, което ми се стори странно първоначално...
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #88 -: юни 28, 2012, 22:59:26 »

Точно вторият магазин от операта надолу днес е празен и има майстори в него, но дори по стъклата пишеше друга фирма не Грънчаров, но както и да е. Утре мисля да поръчвам в Ла Споса, отношението им е страхотно. Наистина много си разбират от работата. Дано всичко да е ок.
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #89 -: юли 01, 2012, 08:18:00 »

Тази седмица си поръчах роклята в Ла споса. Малко неприятно впечатление ми направи, че по време на пробите за ушиване ми казаха около 3 седмици до 1-вата проба, а като я поръчах ми казаха около 6 седмици, което значи че довършването на роклята и евентуални корекции и промени след това ще са много на косъм, тък като до самата сватба има около 10 седмици. Надявам се хубавите неща, които знам за тях да се оправдаят иначе направо незнам  cray
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines