Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:14:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173449 пъти)
 
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #30 -: юни 18, 2012, 15:31:32 »

Бланки от книжарницата се купуват 4 бр , в ДЦК 4 окръжна болница , 4 кабинета на информация обясняват подробно в кой кабинет да се отиде и какво да се прави не е нещо сложно и ние не знаехме , но там са много любезни smile първо минахме през личния да ни подпечата бланките след това в дцк 4 , говорете с вашата лична лекарка дали да минете първо през нея или първо през болницата , това е 36 лв е цялата услуга на човек . дано да съм била позлезна
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 18, 2012, 15:36:36 »

kristinass изследванията за медицински са за васерман/взимат кръв/,психото-проверяват те дали си регистриран,личен лекар и туберколоза.Тоест вариантите са няколко.
-минаваш по кабинетите и после при личната лекарка за заверка
-отиваш в частта клиника и там за един час всичко е готово само ти взимат кръв.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2012, 15:58:46 »

Kristinass,

Вариантът с ДКЦ 4 е определено много по-евтин, но ако като нас нямате и грам време или няма как да отсъствате от работа, отидете в Надежда.
Нищо освен личните карти не се носи, отивате към 8ч сутринта и за макс 30 мин сте подписали необходимите документи, взели са ви кръв и са ви прегледали и в 9ч вече бях на работа без минутка закъснение.
На другия ден преди работа минахме да вземем подпечатаните документи.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2012, 16:01:23 »

Ние едно време ги правихме в Надежда и освен да ни вземат кръв нищо друго не сме правили и след един час ни казаха да минем.За нас бяха прекрасен вариант ,а и тогава цената беше същата почти като с обикалянето.
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #34 -: юни 19, 2012, 08:13:52 »

Момичета от къде да поръчаме кумско пиле , че си нямам и на идея lol вие ще дарявате ли и родителите ?
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 19, 2012, 08:23:29 »

Ние ще имаме торта за кръсницата и въпросното пиле, но ще го приготви една семейна позната, която е доста сръчна и общо взето винаги за сватби в семейството ни, тя се грижи за пилето  Torte Обаче наскоро чух една приятелка, която говореше, че ще поръчва отнякъде, но не обърнах внимание. Ще я питам и ще ти кажа  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 19, 2012, 08:25:29 »

Много често ресторантите предлагат тази услуга,сватбените агенции също.Те украсяват пиле,пити и т.н.
Активен
kristinass
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 19, 2012, 08:52:57 »

Благодаря момичета, страхотни сте ! Пуснала съм си почивни дни в края на седмицата и ще си ги направим. Wink Всичко е една формалност нали - няма от какво да ни е страх от резултатите. Мен по принцип много ме е страх от лекари и прегледи..  cray напрегнато ми е..
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #38 -: юни 19, 2012, 11:00:38 »

Момичета мислите ли, че е странно при положение, че само ще подписваме в ритуалната зала без ритуали свидетелите да са ни едни, а на самата сватба където ще има изнесен ритуал - театър и самата сватба кумувете да са други, не тези които са били на подписването. Незнам как го обясних но идеята ми е че приятелите които искаме да поканим за кумуве няма да са пристигнали в България за подписването, а ще са тук за самата сватба. Това, че трябва да са женение (или поне било хубаво), че трябва да са кръщавани (заради църковния брак) и т.н. прави избора ни за кумуве много ограничен и това вече силно ме притеснява.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #39 -: юни 19, 2012, 13:31:14 »

, че трябва да са женение (или поне било хубаво), че трябва да са кръщавани (заради църковния брак) и т.н. прави избора ни за кумуве много ограничен и това вече силно ме притеснява.
Кумовете са хора близки и на двамата, идеята е, че ще са част в живота ви и занапред. Това да са женени не е задължително, по-скоро се прави от гледна точка, че ако са женени е по-голям шанса и занапред да са заедно и да няма пречки да се събирате и т.н. За това, че трябва да са кръстени е задължително, не е желателно smile
Според мен е редно да са едни и същи хора, точно по горе изброените причини smile За мен поне кумувете са важна част и ще са ни близки приятели, като това ще е един вид заздравяване на отношенията smile Всъщност и те го разбират по този начин smile
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #40 -: юни 19, 2012, 19:04:35 »

Взех си роклята ураааа страхотна е и всички джунджурийки като книга, свещи , кошничка за халките о и халките взех страхотни са , нямам време за снимки , че няма време и до сватбата за това ще снимам след сватбата и ще помагам на бъдещите булки както вие на мен kiss2
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 20, 2012, 09:06:34 »

Честито, Ваня  Bravo Пожелавам ти една вълшебна сватба smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 20, 2012, 09:46:44 »

предложете фризьор-събирам мнения  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 20, 2012, 09:51:49 »

предложете фризьор-събирам мнения  smile
Буба на ЖП Гарата.
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #44 -: юни 20, 2012, 10:41:06 »

Чувала съм добри отзиви за Кина Кудева
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines