Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:28:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173434 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 14, 2012, 07:38:58 »

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #1 -: юни 14, 2012, 08:12:14 »

girlinblue182  и моите са толкова Wink Shiping-а ти е 1 лира, пише Postage: 1GBT. Общо идва малко над 6лв., но ще чакаш доста предупреждавам - 20 работни дни са ти почти месец smile
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #2 -: юни 14, 2012, 08:14:18 »

Момичета прясна информация медицински Варна 36 лв на човек и включва всичко
http://www.dkc4varna.com/contacts.php
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #3 -: юни 14, 2012, 08:30:18 »

А какво точно включва? Много мразя болници и това медицинско ме притеснява определено. Ходили се реално на някакви прегледи?
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #4 -: юни 14, 2012, 08:37:16 »

днес ще ходим и ще кажа как е , но казаха че това вкл всичко по телефона и няма да обикаляме хеи и т.н
« Последна редакция: юни 14, 2012, 08:55:41 от vania_20 » Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 14, 2012, 08:49:57 »

Добро утро, момичета smile
Обещаното инфо от грима вчера:
Момичето е младо, от скоро се занимава с грим, но според мен има умения. Тя искаше да ме направи в по-светли тонове, но аз настоях за опушен грим. На едното око с черно и сиво, на другото с тъмно лилаво. Хареса ми, особено с лилавото, НО с течение на вечерта и взирайки се постоянно в огледалото, реших че май е тъмничко за сватбен грим, затова определено реших да отида пак, да ме гримира в по-светли тонове и да преценя.
Продуктите, които ползва са смесени, в смисъл не само от една марка или не само скъпи, а има и по евтина козметика и по-професионална.
Основата, която ми сложи и как изглежда кожата ми хареса, не ми допадна избора на гланц и спирала...но ще го коментираме другия път с нея.
Относно устойчивостта, нарочно стоях до късно с грима, попи малко, но като цяло беше доста добре нанесен. Успокоих се, че сякаш ще устои в самия ден. Естествено червилото ще се подновява, няма как smile
В крайна сметка ще отида още веднъж, за по-светли нюанси. Качих две снимчици, кажете си мнението, апарата ми не е професионален, но все пак си личи грима (не обръщайте внимание на косата) и по принцип съм с бретон и така ще е и на сватбата, на снимките е вдигнат, да се види грима smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #6 -: юни 14, 2012, 09:00:22 »

Seagirl на мен ми харесва Bravo Мисля, че по-светлото повече ми допада, но не мога да преценя напълно като не виждам и двете така crazy Моя грим също ще го прави не толкова известна гримьорка - моя позната. Гримира кръстницата на нейната сватба и се беше справила страхотно Bravo Ще съм в лилави тонове, но не знам кога ще ходя на пробен грим. Между другото в края на месеца ще ходя на прическа при друга позната  blum, ще кача снимки. Ако някой има желание да не дава маса пари може да погледне какво прави smile
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #7 -: юни 14, 2012, 09:03:17 »

Аз се срещнах с Вики страхотна е и като човек и като професионалист lol))
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 14, 2012, 09:29:37 »

Момичета сестра ми май ще се жени  yahoo

Та майка ми чула, че не било добре да са в една година двете сватби, аз й казвам, че това са глупости, но вие чували ли сте такива суеверия?

За панделките - 2 места, там където си направих моите чаши и шампанско Ахава, на ул. Иван Аксаков 34, една пресечка от ляво като отиваш от Червения към Чаталджа, след онази парфюмерия със зелената дограма (то вече не е парфюмерия там) Нещата са им страхотни и имат голямо разнообразие от материи и десени, до колкото знам са от Германия основно внос.

Другото е онова магазинче към,  което е в началото на Пискюлиев, където продават копчета и всякакви други шевни дреболийки..
Активен
iravl
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #9 -: юни 14, 2012, 10:01:25 »

vania_20, направихте ли медицинските, живо ме интересува, тъй като точно това ни предстои. Аз звънях в "Надежда", от там ми отговориха, че могат да направят всичко на едно място за 62 лв на човек. Цената, която ти казваш е почти наполовина, така че ако става бързо и лено ще е супер smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 14, 2012, 12:19:26 »

yara,  браво  Bravo моята малка сестра също е сгодена, но май ще планират малка сватба другата година.
аз днес бях на пробен при Кристина Славова и съм доволна, ще сложа снимки в галерията, може би ще сложим в края изк. мигли и се чудя за малко по-силно като тоналност, не обръщайте внимание на обстановката и на прическата  smile (фризьор все още нямам, както и ясна представа за какво искам )

sea girl, на мен ми идва по-тежък грима
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #11 -: юни 14, 2012, 12:41:15 »

Момичета дойдоха ми калите yahoo Прекрасни са, дори по-хубави отколкото очаквах danceg Тия китайчета ги обожавам yahoo yahoo yahoo
Ezra  не мен пък твоя ми е прекалено светъл blush Иначе имаше и някаква прическа в галерията и ти стоеше идеално, мисля че това си ти girl_wink
« Последна редакция: юни 14, 2012, 12:45:11 от casky » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 14, 2012, 13:01:24 »

Sea girl, и аз мисля, че е тежичък...
Ezra, според мен малко трябва да се засили във външния ъгъл на очето, за да придаде дълбочина и да акцентира върху самите ти очи. Иначе тонът на лицето е много добре - равен и стои естествено   give_rose
  Offtopic Правила съм няколко фотосесии и като са ме гримирали, винаги ми се струва,че е супер силно(понеже не нося много грим в ежедневието си), но после на снимки въобще не изглежда така, а дори напротив - доста умерено стои. Имайте го предвид lol   good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 14, 2012, 13:02:54 »

и аз така мисля, благодаря ви, просто като за 1ви път не посмях да е по-силно
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 14, 2012, 14:13:32 »

Езра много ми харесва грима ти.Кристина Славова гримира много хубаво,аз съм се гримирала при нея ,но не за сватба и ми харесва ,че подчертава без да натрапва грима.
Seagirl на мен ми допада и твоя грим макар и по силен не е натрапваш и седи хубаво.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines