Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:18:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 12част  (Прочетена 173464 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 02, 2012, 11:05:11 »

zp_70, спокойно, не се разтройвай Flower Защо не им кажеш, че този срок те притеснява, а и предния път са ти казали много по-кратък срок
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #91 -: юли 02, 2012, 14:10:47 »

Казах им, но казаха, че това е положението. Странно подходиха, честно казано, но се надявам да не се изложат. Роклята не ми трябва 1 месец по-рано да стои вкъщи, но няколко дена преди сватбата ще е нужно да са готови все пак. Разчитам на това, че са реномиран магазин. И друго нещо ми направи впечатление - роклята, която те ще ми ушият събрано от две рокли на ателие Диагонал ще ми струва колкото оригиналната рокля, а първоначално ми казаха, че ще струва по-малко. Както и да е, не искам да изпадам в дребнави разправии, плащам си и наистина искам да си свършат работата. Дано всичко е ок.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 02, 2012, 15:45:23 »

Стискам палци всичко с роклята ти да е наред и да нямаш ядове с тях Good luck А за обещанията - нали знаеш, всички са търговци и те омайват до момента в който дадеш парите, а после се измъкват, че това е положението и ти щеш-нещеш, нямаш друг избор. pardon Естествено не всички са такива smile
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #93 -: юли 02, 2012, 18:04:44 »

Сватбата мина и да дам отчет -  вечерта беше страхотна , танцувахме до 3 ч , след което слязохме на плажа да посрещнем изгрева - незабравима вечер беше

приятелите ми бяха ангажирали феномени Варна да танцуват , толкова се изненадах , бяха страхотни децата , след което приятелите от групата по танци дойдоха и направо се разплаках от щастие , за доброто настроение се погрижи оркестър Младост, за хубавата рокля - бутик Алба, прическа - салон за красота дързост и красота - Деси , грим - Вики , фото Си стидио - Търговище - останаха с нас до края и дойдоха да ни снимат сутринта на плажа , църква Св Атанасий - отец Дончо - страхотен ритуал - всички до тук се справиха по вече от прекрасно , страхотни професионалисти препоръчвам с двете ръце.
Мога само да дам съвет, ако се разпишете през седмицата и имате църко, вен брак , няма нужда от изнесен ритуал . Също така - фотосесия в Ексиновград не си заслужава , застъпват се булки изчаквате се ужас , а и в морската има доста хубави местенца за снимане - аз не съм доволна от Евксиновград. Беше страхотно
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 02, 2012, 20:20:17 »

Честито, vania_20! Звучи страхотно! Желая ви от сърце много, много щастие! Ще очаквам с нетърпение снимки от сватбата ви! smile
Активен
vania_20
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


[email protected]


« Отговор #95 -: юли 02, 2012, 20:35:47 »

Беше невероятна вечер lol))
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #96 -: юли 03, 2012, 07:23:09 »

Момичета, бях на пробен гримц yahoo...По принцип в ежеднвието не се гримирам много и сега като се видях не знаех какво да кажа..  Oh my ..... в огледалото ме гледаше друг човек. За всеки случай бях взела сестра ми за консултанат- по нейни думи съм изглеждала невероятно (какво да ми каже милата, вълнува се повече и от мен), даже можело още малко да се акцентира тук- таме, само дето на мен и така ми се струваше в повече... После като мина известно време, свикнах с грима и аз самата реших, че за големия ден трябва да има малко по-силен грим, не прекалено, само за рамка. То в противен случай няма смисъл да ходя на професионален гримьор и сама мога вкъщи да се гримирам, хората си знаят работата  good..Иначе за фон дьо тена- какво да кажа, не беше като маска в никакъв случай. Тъй като имам смесена кожа ще ползвам допълнително пудра от време на време и естествено малко гланц ..Чудя се за изкуствените мигли, вие какво ще ме посъветвате? Сега бях само с няколко снопчета в ъгъла на около? Опасенията ми са да не стане много "поп-фолк"... nea
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #97 -: юли 03, 2012, 08:19:59 »

pipilotagm кой ти прави грима?

Имам въпрос относно флористите - какво мислите за Флорис с/у Шрек на Чаталджа, някой ползвал ли е услугите им - качество, цени? Можете ли да ми препоръчате добър флорист?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 03, 2012, 08:30:01 »

Флорис правят много красиви и различни неща.Аз съм взимала от тях цветя и съм доволна,но незнам за сватбен букет как се справят.Иначе работят по скъпо.
pipilotagm не мога да дам съвет без да видя снимка на пробния.
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #99 -: юли 03, 2012, 08:58:34 »

gucci кой можеш да ми препоръчаш на хубави цени?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 03, 2012, 09:22:58 »

gucci кой можеш да ми препоръчаш на хубави цени?
Кажи ми горе долу какъв букет искаш.Защото понякога освен добри цени трябва и да могат да го изработят.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 03, 2012, 10:40:02 »

vania_20, да ти честитя и тук! heart Чакаме с нетърпение снимкииии Flower
pipilotagm, аз също чакам снимки да видим пробния грим give_rose
Активен
zp_70
Ентусиаст
**
Публикации: 98


« Отговор #102 -: юли 03, 2012, 14:17:56 »

Трябва ми флорист, който освен сватбеният букет да направи украсата за масите и изнесеният ритуал. Затова ми трябва някой флорист, който просто да разбира от работата си, нямам конкретни изисквания към букет искам той да предлага варианти.
Също така искам да попитам някой поръчвал ли е сватбена торта от Ани Боланд, освен в facebook вече има и сладкарница във Варна с/у х-л Черно море. Някакви отзиви да имате?
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 03, 2012, 14:27:26 »

Аз мога да препоръчам Флорис с двете си ръце.

Правят прекрасни неща и някакси всеки път букетите им дори с еднакви цветя или цветове са някакси различни.

Те правиха украсата за цялата сватба. Моя букет беше прелестен:) и много си го харесах, а за останалите неща макар и с малкия бюджет пак бяха се постарали.
Във фото албума има качени снимки на букета, а тук (не съм много сигурна дали ще се отвори на всички), можете да видите красотите на Иво
http://www.facebook.com/ivailo.ivanov.5891/photos?ref=ts
Активен
iravl
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #104 -: юли 03, 2012, 20:56:14 »

И аз препоръчвам Флорис. Супер отношение, подхождат много индивидуално към всяка сватба и правят страхотни неща! Бях чувала, че работят малко по-скъпо, но цените, които ми дадоха бяха съвсем съпоставими с другите места, на които проверявах. Дори и да е малко по-скъпо за някои отделни неща, смятам, че си заслужава. Поръчах от тях булченския букет, бутониерите и всички цветни аранжировки за ресторанта, в събота ще видя резултата smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines