Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:46:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 62223 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #30 -: юни 20, 2012, 14:03:19 »

Благодаря, dixie!
Зайче, неговата излиза 70-80 лв с шипинга, а моята 100-120 лв за изработката, аз дадох необходимия грамаж злато.

Зайче, заекът на аватара ти е най-невероятният заек, който съм виждала, с този цват, а и този поглед! Твой ли си е?

Облякохме младоженеца. Както тръгнахме за светло панталонче и ризка, а купихме черен костюм със синя  риза. Много е красив! За първи път го виждам в костюм, не че си е мой (е, и за това, де), но е най-хубавият!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 20, 2012, 14:14:50 »

 give_rose give_rose Честита темичка и от мен.Само хубави емоции ти пожелавам.И да имаш една невероятна сватба,за която си си мечтала give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #32 -: юни 20, 2012, 14:31:23 »

 tease Булка  tease зайчето е от аватарчетата на форума  tease Обачи ние си имаме същото  danceg само ушите му са клепнали  Rabit Rabit Rabit може да ти го пратиме да ти погостува ден-два  sarcastic
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #33 -: юни 20, 2012, 15:47:37 »

Зайче, аз имам много добре възпитана млада свиня (морска) Wink тъкмо ще си правят компания.

Гери, много ти благодаря! И на теб ти пожелавам същото. Сватбата от ей така си стана съвсем официална и младоженъцът се развълнува даже!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 20, 2012, 15:59:28 »

 give_rose Благодаря ти smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 20, 2012, 17:13:42 »

Честита темичка. Пожелавам ти успешна подготовка. give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 20, 2012, 20:59:15 »

Изпуснала съм малко, но сега вече се записвам и ще наваксам  good
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #37 -: юни 21, 2012, 13:44:10 »

Нищо не си изпуснала, купонът тепърва предстои. smile Вчера като си видях младоженеца облечен и пак се влюбих (за не знам кой път).

Някак си егоцентрично си мислех, че някои неща ще ме подминат. Но нищо не ме подмина,  толкова много задачи покрая тази сватба, от сутрин до вечер тичане ден след ден, чувствам се стресирана, искам да затворя очи и всичко да е зад гърба ми. В същото време почувствах сватбената тръпка - дрехите ни станаха неочаквано много официални, поканихме повече гости и те ще дойдат. Мисля, че ще стане хубава малка сватбичка.

Тази вечер пътуваме за морето, утре да си представим документите в ритуалната зала, ще намерим ресторант в Стария Несебър и после се отдавам цяла седмица на релакс.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 21, 2012, 13:56:05 »

Nebulka пожелавам ви едно приятно и леко пътувани и съм сигурна, че ще откриете невероятни ресторанти...а и самият град сам по себе си е уникален  give_rose
« Последна редакция: юни 21, 2012, 14:19:28 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 21, 2012, 13:58:28 »

Миналата година докато бяхме на почивка там/несебър/, покрай нас мина една двойка младоженци с кумовете. Май това бяха всички сватбари, ама така благородно им завидях!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #40 -: юни 21, 2012, 14:04:55 »

Ей Булкааа как ти завиждам за морето  Sunshine Swiming Boat fish  swim
Ще избягаш от heat в София...
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #41 -: юни 21, 2012, 14:13:46 »

Пожелавам ви и на вас да намажете от морската прохлада! Такива главоболия имахме с нашите медицински, епопея на измъчените мога да напиша, че в тоя момент лежа на леглото, около мен е разхвърлян целия багаж за пътуването, а нямам сили вече да стана да свърша няколкото последни задачи, лежа си и сама си завиждам, че ще ходя на море и дотук.

Пънк-момиче, тази идея да направим след десет години тържество в София, така ми влезе под кожата, че да ти кажа, най-сериозно възнамерявам да я реализирам. Само да сме живи и здрави след десет години. Това ще бъде чудесен подарък за нас и близките ни. Най-хубавото е, че няма да съм булка и всичко ще е по-просто. Човек ако не живее така, че да си осъществява мечтите, все едно е полу-умрял. Вие защо не идете с няколко приятели на морето за няколко дни и да си спретнете импровизирана или не церемония и купон на плажа? Дрехите ги имате, сватбеното настроение - също.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 21, 2012, 14:18:13 »

Ще купуваме жилище и всеки лев е насочен натам. Така че даже и почивка за 3-4 дена едва ли ще си позволим. Пък и е прекалено рано след сватбата да правим втора!  smile
Пък да ти кажа и аз за плажна сватба виждам булчинския тоалет по неглеже и мисля, че роклята ми няма да е особенно подходяща за там.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 21, 2012, 22:13:39 »

Лек път и от мен и да си намерите вашият ресторант.Ще чакаме включване  postman
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #44 -: юни 21, 2012, 22:48:53 »

Записвам се с леко закъснение, за което се извинявам. Небулка,  прочетох набързо постовете ти и ще си позволя да копирам , нещата които много ме впечатлиха:
1. "на моренцето ще се женим"
2. "влюбена съм в роклята си"
3. "Вчера като си видях младоженеца облечен и пак се влюбих (за не знам кой път)."
4. "дрехите ни станаха неочаквано много официални, поканихме повече гости и те ще дойдат."

Ще бъде страхотно, много добре сте го планували. Поздравления и ти пожелавам  мноооооого положителни емоции и покрай подготовката и на самия ден. Ще бъде горещо, слънчево и солено "ГОРЧИВО"
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines