Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:22:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 62082 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 31, 2012, 22:50:06 »

Кате, снимките са много хубави и вие сте големи сладури smile Още веднъж да се обичате и подкрепяте много и цял живот и да ви чакат само приятни изненади!
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 05, 2012, 10:44:39 »

Страхотни сте!Прекрасни снимки!! А, ти си супер сладурана!  give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #197 -: август 05, 2012, 14:23:42 »

Привет от мен! Съвсем разредих посещенията във форума. Явно съм толкова заета и натоварена, че нямам сили и за това. Като си спомня колко тичане и ангажименти беше около сватбата и пак успявах! Животът си върви неумолимо с неговите изисквания. В моя напоследък са все неприятни събитията, но няма да ви занимавам с това. Мисля, че по някое време ще успея да ви покажа следсватбените неща, които приготвям и още снимки. Роклята ми продължава да виси на закачалка извън гардероба и да ни пречи, но още се радвам на бялата и красота! Края на другата седмица ще ходим на Охридското езеро за няколко дни, това може да мине като меден месец. smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 07, 2012, 18:09:56 »

Dabulka не се отчайвай, както се казва за всичко си има причина, било то за добро или лошо. smile Направо ме уби с коментара ти за роклята  tease и моята виси вече един месец извън гардероба, ама сърце не ми дава да я прибера някъде да събира прах. Много прятни изживявания в Охрид пожелавам smile give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #199 -: август 07, 2012, 18:13:34 »

Приятно прекарване на Охридското езеро! Ако ти се говори не за сватба, ела в седмичната тема  Wink!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #200 -: август 08, 2012, 21:31:27 »

О, мерси. Ще дойда в седмичната тема, само да дойда във форума въобще. Няма да ходя на езерото, защото не съм добре. Май не съм сама в мойто си тяло вече ИЛИ съм болна, тия дни ще разбера.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #201 -: август 08, 2012, 21:48:59 »

Ей, горе главата!! Ти си толкова позитивен човек,не губи слънчевото си настроение. Дано неприятните неща да са отминали и да влезеш в твоя си ритъм.  girl_wink
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 08, 2012, 21:52:16 »

Стискам палчета да не си самичка в тялото си  Wink.Ще чакаме добри новини,а ти си почивай.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #203 -: август 08, 2012, 21:57:35 »

Ей, мерси, Тони! Не знам защо е прозвучало отчаяно или как, доста съм си добре. От нашата къща си отидоха две души - една животинска и една човешка. Животинската направо ми къса сърцето, но какво да се прави, след себе си остави море от безусловна любов. Човешката ми е роднинска, но се чакаше, а и не ми беше толкова близка, че да се разстроя много. Обаче физически съм в изпитание, защото май почнах (дано само временно тежка) бременност, която ме ограничава. Но дано да е това и всичко да е наред.
« Последна редакция: август 08, 2012, 22:05:46 от DaBulka » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #204 -: август 08, 2012, 22:32:16 »

Ще чакаме бебчовски новини (какво по-хубаво от това)  smile Дано бързо да овладееш неразположенията в началото. Относно загубите около теб, тъжно е, знам какво е, но в един момент, запазваме в сърцето си най-хубавото от спомена за тях и така продължаваме напред...
Сега си почивай и се настройвай за други хубавини, които да споделиш с нас  girl_wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #205 -: август 09, 2012, 08:43:06 »

Съжалявам за загубата ти... морското свинче ли  l_bye_girl
Но пък и хубава новина има  bath
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 09, 2012, 10:31:57 »

Ехеее, ДаБулка, стискам палци за както ти много хубаво се изрази 'да не си сама в тялото си'
Загубите наистина натъжават, но Тони много хубаво го е казала - трябва да запазваме в сърцата си хубавите моменти и спомените give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #207 -: август 12, 2012, 10:59:11 »

Привет отново! Направих си сватбената кутия!  yahoo



Момиченцето, което се омъжи в Несебър след мен - Вероника - ми изпрати една кутия с подаръци и аз използвах кутията (понеже е перфектният размер), за да си я направя сватбена кутия. Не знам докога ще я оставя с този прекрасен шоколадов цвят отвън, някой ден сигурно ще я префасонирам. Прибрах си вътре диска със снимките, едно малко албумче за 50 избрани снимки, което ни подариха на сватбата, картичките, вкл. младоженската и булчинската, които направих за нас си на сватбата, и разни мили дреболии. Дори се вижда един пощенски плик с персонализираната марка на кумовете, които ни изпратиха картичката по-късно по пощата с тяхната марка, и въпреки, че ние им я подарихме, напълно бях забравила и много се изненадах и зарадвах. Имам да добавям някои дребни неща в кутията, но тя вече е готова за моя радост. Ще трябва да се позанимая с албумите за снимки сега. И да не забравя да ви кажа, качих още малко снимки в албума, но то просто да ги намалявам една по една с фотошоп си е смърт. smile

А иначе, май не съм бременна, ами съм малко болна, но ще ми мине като на кутре.  Wink

Тони, Лунно момиче, Зайче, благодаря за хубавите думи!  give_rose Зайче, морското свинче, да! Почваме да свикваме, какво да се прави, живот!  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #208 -: август 12, 2012, 12:42:03 »

А тази книга с обложка на Адам и Ева каква е?
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #209 -: август 12, 2012, 13:10:32 »

Свекървичке, това не е книга, а тефтер. Ръчно правен. Кориците му са дървени. На предната е гравирана с лазер картина на Албрехт Дюрер. Като я пипаш, е релефно. Вътре страниците са с разни картинки. Бях си "поръчала" на съдбата да ми довее специален тефтер, в който да пиша нещо конкретно и съдбата довя това много подходящо. smile

Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines