Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:17:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 63139 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #165 -: юли 16, 2012, 19:38:21 »

Много романтични снимки!  Bravo И в никакъв случай не е "само подписване", а е вашият специален и (много красив между другото) ден!!!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #166 -: юли 16, 2012, 21:01:41 »

Елизабетче, колкото повече се добирам до снимки, толкова повече рабирам, че си права. smile

Зайче, ми то свидетелството си е вид диплома за завършен етап от живота - края на безгрижното безхаберие! Шегувам се!  Wink

Свекървичке, вече няма нужда да гадаеш, започват да капят снимки оттук оттам и започва да си проличава къде какво било. smile Държавните служители много изпълнителни, и в сенчесто лилаво да им бяхме казали, щяха да го направят! хахах

Пънк, този ресторант е в десния край на Несебър, като се влиза от провлака, там има няколко един до друг с открити тераси, приличат си много, сигурно е някой от тях. Обиколихме целия полуостров, но ресторантите точно там ни харесаха най-много.

Аз ще доразкажа в някакъв момент останалата част от деня, но точно днес съм в жално настроение, защото сватбата остава като гара зад мен, от която все повече се отдалечавам, а не искам. Цветята ми вехнат, гостите си отидоха, ежедневието подмолно измества сватбените емоции и спомени, малко ме е страх да не забравя. Опитвам се да си припомням детайли от деня, за да останат по-дълго в сърцето ми. От друга страна знам, че нищо никога не изчезва напълно, макар някои неща да нямаме достъп до тях. А и че е най-нормалното нещо на света нещата да отминават и не е правилно да се опитваме да ги задържаме. С младоженеца ни се прииска да си направим следсватбена фотосесия, за да си удължим емоцията. Не знам къде (от София сме). Не знам колко ще струва, кой фотограф да търся и намеря... Вие, омъжени вече момичета, как съхрнявате и удължавате сватбената си емоция и спомен?

Баща ми изпрати неговите снимки, ще кача няколко от тях в галерията. smile

И отново ще ви пиша по-късно.

Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #167 -: юли 17, 2012, 11:20:12 »

ДаБулка много сладка сватбичка  give_rose Хареса ми, всичко много премерено и с вкус
Колкото до след сватбената емоция - мен също първо ме обзе тъга , че цялата дандания свърши, после обаче остават хубавите спомени и радостта. Аз смея да твърдя, че изживях сватбата си на макс - сега се радвам на намирането на жилище, а след това и на бебче живот и здраве. Така, че няма място за тъга - оттук те чакат все важни и радостни неща  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #168 -: юли 17, 2012, 11:49:12 »

Това вече е друга работа, вижда се колко сте хубави и млади. Когато Tsutsi преди време казваше, че предпочита любителски снимки ми стана интересно, но май сега и аз съм на това мнение. Толкова нежна, скромна и истинска е снимката ви пред вратата /......142/. Няма нагласени пози, аранжирани погледи и разни други такива. Само едно тихо и спокойно щастие. Не вярвам друга снимка да ме впечатли повече, прекрасни сте. Bravo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #169 -: юли 18, 2012, 12:08:44 »

Tsutsi, Свекървичке, благодаря ви за думите! smile
Снощи се разходихме из Стария Несебър както вечерта на сватбата, когато бях с рокля. Беше сантимент! smile Макар и малко да ми е мъчно, намерих инстинктивно начин да се сбогувам със сватбата. Човек има нужда да се сбогува с разни хора, места, събития понякога. Ето какво измислих, което не е чак толкова странно за мен, защото аз правя такива неща и при други събития.
Намерих ретро картички на Несебър и си купих няколко. Някоя може и да си я надпиша за спомен.
Реших да хербаризирам няколко цветчета от букетите. Тази година за 30-ия си рожден ден хербаризирах няколко кокичета.
Ще напарфюмирам по едно парченце плат или малка кърпа с моя и неговия парфюм и ще ги запечатам в пликчета. Майка ми изпра всичките ни текситлни подаръци с някакъв омекотител и като ми замирише на него, все едно пак е 13-ти. Ще си запазя и този сватбен аромат.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #170 -: юли 18, 2012, 12:17:59 »

Намерих в колата една бележка за паркинг от Стария град от деня на сватбата, както и един касов бон от зареждане на бензин от този ден. Ще си напиша подробно за мен едно разказче, какво се е случило и ще си го прибера заедно с картичките с пожеланията от гостите и няколко сватбени снимки. Накрая ще напъхам всичко това в една специална кутия, заедно с диск или флашка със снимките и видеофайловете и ще ми остане за спомен.

Във форума ме намери едно страхотно девойче, което ще се омъжи на същото място и отново в петък, точно две седмици след мен. Сега съм развълнувана за нейната също толкова малка сватба, която удължава сватбените ми радости. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 18, 2012, 12:49:15 »

Много хубави идеи си намислила за да запазиш деня специален по-дълго. Аз в момента имам само бегли спомени от цялата навалица, но на следващия ден ми беше приятно защото всичко беше минало по план, гостите бяха доволни и редица други неща, които вече бяха минали и няма как да се объркат.
Може би това е хубавото на малките сватби, че няма толкова много неща да се объркат и повече се наслаждаваш на момента! Така че запази го по дълго!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #172 -: юли 18, 2012, 13:15:12 »

Щом това е начин на сбогуване, изпринти си темата тук и я запази и нея в "черната кутия". Можеш да си направиш специална бяла кутия за спомени. Аз събирах всички снимки, разписки, телефони, записки, е- мейли и каквото още можах от сватбата на сина ми в един органайзер. Мислех да им го подаря на първата годишнина, но май не сме от хората, нуждаещи се от точно такъв спомен.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 18, 2012, 13:35:16 »

започна да ме обхваща носталгия.... cray
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #174 -: юли 18, 2012, 16:10:26 »

Страхотни идеи за "споменик" - не се бях сетила, но ще го направя. Засега имам огромна папка на лаптопа с идеи, сметки, мейли и връзки. Вероятно ще набъбне страшно много, тъй като съм в началото, но идеите на ДаБулка са страхотни!!!  Bravo Много одобрявам - след време децата ти ще се радват най-много на въпросната кутия.  girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #175 -: юли 19, 2012, 21:50:46 »

най-накрая ти прочетох разказчето Булчице, прелестна smile
И както предполагах, емоциите са били на макс - не тъжи, че деня е минал....и аз тъжих малко, но за щастие работата ме грабна и бързо се измъкнах от депресивните самоунищожителни настроения....Освен това, вие сте си казали "ДА" на едно много готино място - всяка година на този ден можете да ходите там, да се снимате пак, да водите вашите деца след време smile А следсватбената сесия е един чудесен повод да си облечеш роклята пак smile Аз мислих, мислих и накрая реших, че моята ще я облека на кръщенето на бебка след време smile Пък знае ли се - може и друг повод да и намеря...
За цветята, верно е тъжно като увяхнат - аз доста поплаках за моите, милото се видя в чудо с моите бременни и сантиментални хормони....но пък снимките остават..мен много ме зарежда разглеждането им smile
Толкова сте красиви на снимките, бъдете безмерно щастливи и все по-влюбени  give_rose
Идеята ти за "сватбена кутия" е страхотна - осъществи я smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #176 -: юли 22, 2012, 20:12:25 »

Най-накрая да се разпиша и аз...
Мила и прекрасна, истинска Булчице, извини ме за закъснението на честитката ми, но кръстосвах морета и не можех да пиша.
И така... От цялото си сърце ви желая много щастие и красива любов до дълбоки старини!
Обичайте се, сбъдвайте мечти и покорявайте върхове!! И както казват по-старите от нас - създайте слънчев дом и хубави деца!
Изчетох споделеното от теб на един дъх, разгледах снимките (и нямам търпение за още) - всичко е било прекрасно!!! Ти си била една истинска, романтична, сияйна булка!!
Що се отнася до отминалата емоция и леката тъга,която се появява,мисля че повечето минаваме през това (при мен имаше и сълзи и милият ми съпруг се чудеше какво да ме прави). Но всичко отминава като дъжд и се появява дъгата във формата на прекрасни снимки, видео, споделени впечатления от гостите и разни дребни нещица, които помагат да изживяваме краткия, вълшебен ден и страхотната емоция отново и отново и да съхраним прекрасния спомен завинаги...
Много прегръдки от мен!!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 22, 2012, 20:43:42 »

Макар с малко закъснение искам да ти честитя и да ти кажа, че си една много нежна и красива булка иии ви пожелавам завинаги да останете така усмихнати, щастливи и влюбени като в този прекрасен ден  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #178 -: юли 23, 2012, 11:41:25 »

DaBulka, страхотни снимки, страхотна булка, страхотни цветя - и букета ти, и тези по масичките. Всичко е толкова цветно и весело (дори на една от снимките видях, че и вазичката е цвветна smilesmilesmile )
Пожелавам ви огромно семейно щастие. Запази всички спомени, не за да чувстващ носталния, а за да те карат да се усмихнеш с най-широката усмивка, която имаш, всеки път, когато ги погледнеш.
Мястото на сватбата ви е страхотно - всяка ваша годишнина може да е приказна дори само дори само с една разходка до там.

Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #179 -: юли 24, 2012, 20:56:02 »

Нямаше ме за малко, върнахме се от морето, имах много багаж да оправям. Като влязох и прочетох, ми стана много мило от това, което сте ми писали. Много сърдечни и мили неща! Благодаря ви!  give_rose

Още нямаме снимки от фотографа, поне още седмица, а може би и две. Нямам търпение да ги видя. Ние имахме много шантава фотосесия. Въпреки, че бяхме на морето, морски снимки почти няма. Но пък всички са на фона на несебърската архитектура, а аз години наред си мечтаех за селска сватба в обикновен двор, именно заради каменните дувари и дървените порти. smile Разбира се, на сватбата много много не съм мислила, където ни повлечеше фотографа, натам отивах. Не си довърших разказа от сватбата, но не знам, дали в момента имам дар слово. Въобразявам си, че спомените ми избледняват, но съм сигурна, че не е така, просто ежедневието изисква вниманието ми и сватбените неща остават на заден план. Имах голямо желание като се върна да наредя някои сватбени неща вкъщи, за да удължа емоцията, но засега не е възможно, понеже сме пред ремонт и вместо да подреждам, трябва да... хм, разреждам. smile Вчера накратко разказах на една приятелка как е минала сватбата и докато сама се слушах, реших, че е било ужасно романтично. Обаче въобще не украсявах разказа, така че, май наистина е било много романтиш.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines