Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:00:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 61684 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2012, 09:30:09 »

С малко закъснение честита темичка и от мен милааа...още малко остана и ще дойде големият ден  Сватбаааа weddingday
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 19, 2012, 09:37:59 »

Записвам се и аз Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2012, 10:28:21 »

Nebulka, тези халки са невероятни! Направо се влюбих в тях!!! Eeager Предполагам обаче, че само в чуждите сайтове ги има .. не съм видяла някъде по магазините да се предлагат. А с гравирането как стои въпроса?
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #18 -: юни 19, 2012, 10:52:50 »

Волфрамови пръстени има и в няколко български сайта, но твърде ниската им цена може да означава примес на кобалт, който може при някои хора да раздразни кожата (но не е задължително). Поръчваме го от британския ибей, защото ще дойде преди сватбата. Гравирането е сложно, заради твърдостта на метала. С лазер подлежи на гравиране, но резултатът може да не е много добър. Това не е кой знае какъв проблем в нашия случай. Този метал е толкова красив, когато е полиран гланцирано, че и аз се замислих за такъв пръстен. Но сигурно няма да си купувам за мен, защото харесвам топлия жълт цвят на златото, пък и вече имам злато. Две халки не ми трябват, пък и с нашия бюджет от 1000 лв...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2012, 11:32:16 »

Аз изобщо не видях какви са им цените - сигурно аз нещо недовиждам crazy Но определено много се заинтригувах, а доколкото видях, можеш да си поръчаш мостри на избрания модел, за да видиш как ще ти стои и най-важното дали си уцелил размера biggrin Аз никога нищо не съм си поръчвала от такива сайтове, та малко ми е Х как точно се случва цялата магия GROAN Иначе много ми харесва тази: http://www.weddingrings-direct.com/show_product/TNG-2502/78/1//942/ и тази: http://www.weddingrings-direct.com/show_product/TNG-2503/78/1//942/  и още много други blum
Момента с гравирането обаче ще се окаже проблем при нас май .. защото ние си държим на нещо определено, а то може да се направи само ръчно ...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2012, 12:07:10 »

Волтфрамовите холки са много яки...ние се колебаехме между тях и титаниеви. Лошото е че от ибей бяха със странна номерация и моя номер не го уцелиха. Но се смеем с мъжа, че като забременея ще ми става!
Иначе nebulka ...пожелавам ти да имаш сватбата, която си си представяла!
Аз много исках морска сватба, но бюджета е ограничен а гостите много и си остана в Пловдив. Но след 10 години може да си направим церемония на плажа! Вие пък може след 10 да се ожените в София  blum
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #21 -: юни 19, 2012, 13:19:00 »

Хаха, това предложение си го бива! smile Нямаше да ми хрумне. Ами то след десет години, че и по-малко за 20-годишнината от началото на връзката, може да направим и голямо тържество - тогава сигурно ще имаме повече възможности, ще е пълно с деца и купонът ще е на шест. smile

Пънк, халката, която не ти става, като на снимката ли е?

Лунна светлина, ако държите на гравирането, изберете злато или сребро, твърдите метали ще ви създадат ядове. В България не са популярни такива пръстени и не знам кой може да ги гравира.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 19, 2012, 13:28:31 »

Да същата!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #23 -: юни 19, 2012, 15:28:43 »

Яко! Сега остава само да забременееш.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 19, 2012, 15:32:37 »

Има време! но мерси за пожеланието!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 19, 2012, 16:03:29 »

Хехе добра причина, за да ти бъде халката по мярка blum banana А иначе за гравирането много държим да, защото написаното значи много за нас и май ще минем на вариант да си изберем модел от тези волфрамовите и да ги направим от бяло злато girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 19, 2012, 22:30:22 »

Честита темичка и от мен smile лека подготовка и незабравима сватба желая, ще следа с интерес подготовката smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #27 -: юни 19, 2012, 22:41:42 »

Благодаря Еме, и на всички, за вниманието! Приключихме въпроса с халките - той си поръча неговата волфрамова от ибей, аз моята в Diddo. След два дни отиваме на море и като се върнем след десет дни, и двете ще са готови/пристигнали. Много ще са различни, но това хич не ме вълнува. Утре приключваме и медицинските - взимам резултатите от васермана и отиваме на белодробен. Ще ходим да обличаме младоженеца - панталон и риза само (с навити ръкави, плажна сватба). В петък ще ходим в ритуалната да си платим таксата и да оставим документите и край! нищо повече не ме интересува! Само вълните, пясъка и слънцето. smile Искам напълно да изключа, че много ми дойде тия дни. То да беше само сватбата, добре, но всички знаете - никога не е само сватбата. smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #28 -: юни 20, 2012, 12:18:28 »

Честита темичка и от мен!  goody Много са интересни халките. Колко приблизително струват?
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 20, 2012, 13:05:23 »

Небулка, пожелавам ти ползотворни и приятни последни дни като госпожица! lol
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines