Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:46:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 141334 пъти)
 
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #405 -: ноември 26, 2012, 12:34:24 »

Да това ще направя, още днес
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #406 -: ноември 28, 2012, 13:59:29 »

Josephine с тея неща шега не бива. Аз съм в 13 седмица и все още ме гледат с вагинален ехограв, не знам в 6-та какво ще видите на коремен, едно нищо според мен, което пък ще ти донесе само излишни притеснения. Ако си от София и не ти се чакат направления и т.н., ако искаш ми пиши, ще ти дам координатите на клиниката в която ходех аз преди да се запиша на ЖК, частна е, но имат нова техника и са добри специалисти. Просто снимките, който ми предоставиха след прегледа, аз дето нямам медицинско образование виждах ясно и точно всичко! Това е мое лично мнение, аз попринцип не съм търпелива и се чудя на хората дето чакат. Хайде и чакаме добри новини smile give_rose. И малко извън темата но да споделя, после на ЖК като ме гледаха на вагинален, вече в друга клиника по ЗК, на част от снимките, които ми дадоха нищо не разбирах и различавах!!!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 28, 2012, 15:15:37 »

desirer , аз от днес съм в 7-ма седмица, и като ходя да ме гледат на коремния ще е в края на 7-ма...не знам дали ще се види нещо, но не пречи да се опита. Аз не съм от притеснените, гледам да съм спокойна, да се грижа за себе си и да си чакам кротко да дойде време за следващия преглед, който съм решила да е около 10-15.12 защото не ми се чака до 20ти. Не съм от София, за съжаление и не мога да се възползвам от помощта ти.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 28, 2012, 15:18:12 »

Josephine мила, а защо те гледат с коремен...аз до колкото знам би трябвало да е с вагинален...иначе ти се възхищавам на търпението  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 28, 2012, 15:37:23 »

smile ще го кажа още веднъж smile...можеби не сте прочели но вече го казвам поне за 5ти път в различни теми smile

Цвети, гледа ме с вагинален лекаря който избрах да ме следи когато все още не видя нищо, само ендометриума че бил готов. Сега ще ми направят един коремен, защото на баща ми приятелката е лекар и може да ми уреди безплатен такъв, ако се види нещо да видим....не пречи да се пробвам, щом ми предлага. Иначе на преглед при следящия ме лекар мисля да ходя около10.12 най късно до към 15.12, въпреки че той ми каза за 20.12. На мен ми се струва късно.

Дано не съм досадила на другите с тези постове. smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 28, 2012, 15:40:43 »

И аз завиждам на такова спокойствие и търпение. При мен след като ми закъсня с 15 дни бях сигурна, че съм бременна. Толкова бях спокойна и реших , че няма за къде да бързам. Но уви на 16тия ден прокървих и лекарите просто казаха, че в момента няма бременност. Никой не можа да каже имало ли е или не. Даже по едно време бях решила, че имам проблем със задържането и че нещата ще се случат трудно. За това следващия месец на втория ден си направих уринен тест, а след него кръвен и веднага се обадих на доктора за преглед. Но понеже ударих греда с празниците в началото на септември, та си почаках!
Но според мен Josephine  трябва да ида на специалист да потвърди или да отрече бремеността, а не само да е търпелива!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 28, 2012, 15:47:51 »

Josephine моя грешка мила...сигурна съм, че ще се види около 10.12. щом сега си 6г.с.  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 28, 2012, 16:51:04 »

Пънки той я потвърди, каза че 100% има бременност и ме записа, има си там една папка където си води всички бременни при него. Не знам по кое установи, просто каза че е сигурен.

Цвети, в 7ма г.с. съм smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 28, 2012, 16:58:25 »

Josephine моля те потърси друг доктор.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #414 -: ноември 28, 2012, 17:13:52 »

Аз да се оплача, днес трябваше да съм на гинеколог но след 14 дена закъснение ми дойде , отмених часа за другата седмица мисля че е добре един преглед да си направя все пак такова закъснение не ми се струва нормално  nea
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #415 -: ноември 28, 2012, 17:27:00 »

Josephine моля те потърси друг доктор.
good И аз така мисля. Най-малкото, че за напред ще знаеш до колко можеш да му вярваш smile
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 28, 2012, 17:33:48 »

Аз да ти кажа от опит,когато бях на 4тири седмици отидох и нищо н се виждаше,само удебелена лигавца,тогава гинколожката ,която е една от най-добрите във Валнсия ,ми каза така" Можем само да гадаем  и пдполагаме,когато има удеблна лигавица,ела в 6тата седмица да т видя и да потвърдим" когато отидох в 6тата седмица се видя сак ,но там имах проблем,и в 7мата седмица прикл.брмеността ми,не ти казвам да те плаша, а както ти е казала гучи отивай на специалист,който си разбира от работата и да  си сигуна ,че всичко е ок.
Желая ти успех !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 29, 2012, 09:24:36 »

macituu отиди на лекар и поискай да проверите половите хормони.Закъснението ако е систематично, най-вероятно се дължи на някой хормон.

Момичета оставете Josephine на мира.Всеки сам си решава какво да прави, дадохте и съвети ОК, тя ще прецени какво да прави, не е малка.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 29, 2012, 09:44:27 »

Мерси на всички за отговорите, честно казано попитах и друг доктор, жената каза да изчакам една-две седмици и тогава да отида другаде ако трябва въобще да се ходи. Но то по мои сметки тогава ще дойде време за прегледа и изследванията ми при този доктор. Имам му доверие защото е доказал се специалист, препоръча ми го една приятелка, а се оказа че още 2 други са били при него и да много доволни. Затова гледам да не се филмирам, както каза човека да не се притеснявам и да се пазя да не се разболея сега в началото.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 29, 2012, 10:14:55 »

Josephine извинявай че те питам от кой град си?

Доказал се специалист, не е доктор, който обяснява как в 6-та седмица ембриона е още в тръбата, това го учим по биология в средното и да ти кажа, в 6-та седмица е добре загнездил се в матката.Но нека да е така, както ти казваш.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines