Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:05:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 141247 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 22, 2012, 10:51:45 »

Вярвай че ще издържиш.Колкото и тъпо да звъчи има много по-страшни неща.А и човека е странно животно, издръжливо.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 22, 2012, 10:53:24 »

Веси , колкото и тъжно да звучи ,но пък е истина - нямаш избор ,мила .Стискай зъби и вярвай ,че ще се справиш.Няма начин ,трябва да се движим само напред .Стискам палци всичко да мине по най-лекият за теб начин
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 22, 2012, 10:56:31 »

Благодаря на всички! Не можете да си представите каква подкрепа са думите ви и как се разплаквам всеки път когато ви чета! Макар и непознати за мен, да знаете че благодаря от сърце! Много ми помагате!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 22, 2012, 13:17:12 »

Познати или не, важното е да се подкрепяме smile Трудно е, но ще мине, ВЯРВАЙ smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 22, 2012, 19:54:55 »

СА 125 е 14,1, което поне навежда на мисълта, че кистата не е ендометриозна. Сега ще чакаме цикъла да видим дали ще се спука.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 22, 2012, 22:27:32 »

Веси,не знам дали мога да ти бъда полезна ,не се отчайвай,мисли позитивно,знам ,че  трудно ,аз откакто се помня съм с поликистоза,лекувах ,липса на овулация,нисък прогестрон и чакам бебе,но в нито един момент не съм мислила ,че няма да стане,така,ч установи проблема това е първата стъпка и от тук нататък  борба и само напред.Голяма прегръдка!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #21 -: юни 23, 2012, 18:01:50 »

Весе,влизам само да ти кажа,че аз съм с 2 аборта в 5 и 6 месец,Инсулинова резистентност,поликистозни яйчници,но не спирам да вярвам и съм убедена ,че един ден и ние ще бъдем щастливи мами с бебчета в ръце,вярвай и ти,не се връщай в стари спомени,макар,че няма как,не мисли за лошото,гледай само напред и пристъпвай смело,много силни прегръдки,мила give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 23, 2012, 19:25:49 »

Благодаря, момичета. Ако този път се окажат наред нещата след цикъла, почваме интензивно бебеправене. Няма какво да чакам повече...
Активен
Rusalka
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #23 -: юни 25, 2012, 21:04:11 »

Привет на всички!Аз също съм нова във форума...Желая успех на всички бебеправещи...Ние със съпруга ми също отскоро започнахме да бебеправим...Но още е твърде рано да чакам резултати...няма и месец :danceg:но иначе нямам търпение да почуствам мъничето в мен... yahoo baby_girl
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 28, 2012, 12:02:43 »

Весе, стискам палци да се спука и всичко да се размине smile

Иначе и аз съм тук пак с вас  cray
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #25 -: юли 02, 2012, 11:56:53 »

Здравейте,  give_rose

И аз се записвам в темата, с голям интерес ще я следя. Ние също плануваме мн скоро да започнем с опитите за бебе. Искам само да отида на преглед и да си направя нужните изследвания, сега изчаквам цикъла и си записвам час. Нямам оплаквания, но ми е притеснено  pardon за което мн си се дразня, че започвам да си мисля кви ли не работи и само си създавам стрес. Момичета при вас имало ли е такива помисли дали вс е ок. Вече чух коментари за кво да ходя на лекар, като нямам оплаквания.   nea  Вие правили ли сте преглед и изследвания преди да започнете с опитите?

Веси, знам че е лесно да се каже, но горе главата с помощта и подкрепата на мъжът ти вс ще е неред.  girl_wink  Стискам палци.  good  Good luck
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 02, 2012, 11:59:23 »

Един профилактичен преглед никога не вреди.Ние българите щот не ходим навреме на лекра и после се вайкаме, че имаме големи проблеми.Превенция му е майката, ама глупавите сме ние.

Аз лично не съм се притеснявала в началото, дори имах толкова работа, че не го мислех, стреса и шаша дойде след 6-тия месец неуспешни опити.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 02, 2012, 12:03:06 »

Хубаво е да отидеш на профилактичен. Преди да започнете с опитите е хубаво да се пусне секрет и да се направи една цитонамазка  , особено ако не си правила скоро. Добре е да се огледат и яйчниците с ехограф.
Няма за какво да се тревожиш, просто сигурност и спокойствие!
Благодаря за подкрепата, но при мен нещата не са толкова лесни...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 02, 2012, 14:35:12 »

Здравей Ради, добре дошла в темата. И аз ще подкрепя казаното за профилактичния преглед - според мен, това си е част от правилното планиране.
Веси, не се отчайвай, ще прозвучи много клиширано,сигурно, но позитивната нагласа само ще ти помогне по пътя към обебването  give_rose Пожелавам ти успех, всичко ще се нареди по най-добрия начин, само спокойно.  Тук има много момичета, които имат проблем и работят за бебче отдавна, искрено се възхищавам на позитивизма и търпението им.  give_rose give_rose @}->--Може би те ще ти бъдат по-полезни и с инфо, и с подкрепа, но имаш и моята  give_rose
Аз се прибрах вече в БГ, тази седмица ми предстои преглед и изследвания. Вероятно ще се пазим още поне 2-3 месеца, хем за наше спокойствие, хем ще използвам да поспортувам и намаля още теглото си, знам,че ще ми е от полза по-късно.
Слава Богу овладяхме кръвоизлива минали месец и сега трябва да чакам да дойде нормален цикъл, само да наблюдавам колко е обилен и има ли отново съсиреци. Ще пиша като минат прегледите тази седмица, ще бъда благодарна за едни стиснати палци ... heart
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #29 -: юли 02, 2012, 14:50:24 »

Аз за профилактичния преглед не съм се и замисляла дали да правя, за мен си беше ясно и без бебеправене , че си трябва на 10000%, за да съм спокойна, че вс е ОК. Стискам палци  good beb4eto_na_me4o и успех на всички вас скоро да се похвалим с  PREGQ
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines