Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:55:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Manuella - 08.07.2012 г.  (Прочетена 18066 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 18, 2012, 07:46:39 »

Успокояващо е, когато знам, че тези емоции са нормални и повечето булки преминават през тях  blum
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #31 -: юни 18, 2012, 09:51:29 »

Честита тема със закъснение  blush

За неприятните емоции, не се тормози те са задължителни просто и ние имахме. Не бяха свързани с родители, шафери или кумове, ами със самите нас. Съпруга ми  си секна кръста, после пи някви хапчета да го отпусне, но го заболя мн яко корем от тях, чак не можеше да спи нощно време, а пък аз с хрема  huhhuh.gif С това искам да ти кажа да си се гледате двамата и си правите квото искате и както го искате и се старай да не си слагаш вс на сърцето  good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2012, 21:55:04 »

Честит тема и от мен пожелавам приятна подготовка на оставащите неща и спокоен месец изпълнен само с хубави емоции smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2012, 23:17:32 »

Честита тема smile Всеки има проблеми с родители и близки, важното е, че накрая ще оценят труда ви, ще видиш  give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 02, 2012, 19:03:33 »

Здравейте момичета. Съжалявам, че не съм писала отдавна, но първо имах проблеми на работа и съответно никакво настроение, после пък се вкарах в едни филми, че на сватбата времето ще е лошо и ще вали... сега вече съм отпуска и ми е много готино  danceg danceg danceg
Всеки ден съм по улиците, толкова много задачи, че вече мисля да пия успокоителни pardon
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 02, 2012, 19:10:24 »

Успоредно със сватбата се занимавам и с моминското парти, цял ден обикалях за тоалет, накрая си взех мн яка синя рокля, купих 3 сервиза за кафе с рози и това ще подаря на моите приятелки на партито - по една красива чаша с лично послание за всяка. Кума и кумата не са двойка и изборът на подарък беше по-труден. На кума взехме комплект от 8 чаши за уиски, бутилка и купа за лед - всичко италиански кристал. Кумата ще получи картина по поръчка със спомен от детството - площадката, на която израснахме заедно с нас двете седнали на люлките. Сега се рамкира и художничката ще се заеме с издаването на сертификат, за да може да я изнесе извън граница, понеже тя не живее в България. Сигурна съм, че много ще я зарадвам.
Роклята ми все още не е излязла от шивашкия салон за корекции.... много ми е широка в бюста и всичко ми се вижда, пробвахме с подплънки и т.н. но все ми е широка и сега шивачката ще се мъчи да я стесни някак си...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 02, 2012, 20:05:25 »

Спокойно мила...сигурна съм, че и роклята ще е перфектна...и времето ще бъде слънчево и прекрасно  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 02, 2012, 20:54:38 »

Аз се  насълзих за подаръка на куматати , а тя направо не знам как ще реагира, хубаво е да имаш такива красиви моменти в живота си smile Много добра идея smile Не се притеснявай за другите неща, всичко ще се нареди и ние търчим наляво, надясно и не ни остава време за почивка, само нерви хабим...но всичко е за добре кауза, нали? smile give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 03, 2012, 10:47:25 »

Manuella, чудесни подаръци, особено този на кумата Bravo Bravo Bravo
За роклята не се кахъри - ще стане и ще ти бъде по мярка give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2012, 20:47:37 »

Малко останаааааа,всичко ще бъде прекрасно,ще видиш!Поздраавления за избора ти на подаръци  Bravo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #40 -: юли 07, 2012, 09:43:34 »

Още само ден! Нека бъде най-прекрасният!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 08, 2012, 07:42:41 »

Благодаря на всички за добрите пожелания  smile
Стоя си в нас и си пия кафенце и малко си по плаквам, но от радост  cray
Прическата и грима са ми чак от 11ч. и до тогава ще се мотам самичка, усилила съм си музиката и се кефя на сутришното слънце  danceg danceg danceg
Още не мога да повярвам, че дойде дългоочаквания ден blum
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #42 -: юли 08, 2012, 07:53:51 »

Възползвай се от тези мигове насаме. Като започне лудницата, времето ще отлети много бързо! Бъдете много щастливи днес с твоя любим!  wedding
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 08, 2012, 08:15:16 »

Мануела, пожелавам ти един незабравим ден, изпълнен само с прекрасни емоции!!!
Бъдете много щастливи!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #44 -: юли 08, 2012, 11:21:18 »

Миличка желая ти един приказен и вълшебен сватбен ден, изпълнен с много усмивки, емоции и щура веселба smile Сватбаааа И те чакаме да разказваш и да показваш снимки smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines