Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:32:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Manuella - 08.07.2012 г.  (Прочетена 17980 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #15 -: юни 11, 2012, 20:41:56 »

Честита темичка и от мен! Много положителни емоции през последните дни като госпожица smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 11, 2012, 20:42:38 »

Благодаря за пожеланията!!!
Направих фотосесия на повечето неща, които са в нас за сега. Може да ги разгледате в галерията  smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 11, 2012, 21:05:38 »

Мануелка,страхотни неща smile Кошничката за халките много ми хареса  Bravo
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #18 -: юни 11, 2012, 21:09:03 »

manuella, чашата за църквата е... нямам думи... просто е невероятна!!! Камъчета ли има по нея? Много ми хареса и жартиерът!  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 11, 2012, 21:15:24 »

Чашата всъщност е свещник  funnytooth Така се води,ама минава и за чаша. Има перли и камъчета, много ме радва smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 12, 2012, 07:01:15 »

Честита темичка!!!
Всичко в галерията ти е прекрасно Wink само една кутия с цигари дразни окото,ама пък котката компенсира  DANCE
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 12, 2012, 08:53:38 »

Ихаа,страшно ми харесаха халките и жартиера  Bravo .А Бокала -свещник изглежда някак царствено
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 12, 2012, 08:56:40 »

Записвам се и аз  Bravo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 17, 2012, 08:32:38 »

Да ви се похваля, че вчера след 4 часово обикаляне по магазините и няколко леки спречквания с милото избрахме костюм  danceg Аз го натисках да е със светъл, но уви взехме черен с леки райета, много светло лилава риза и черна вратовръзка с тъмно лилава лента. Купихме и обувките, които не са строго официални, с леко намачкана кожа - черни и мн яки. Когато се прибрахме и облече всичко се просълзих, беше толкова красив и променен  Love
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2012, 09:04:06 »

Имам и за какво да ви се оплача за съжаление. Оказва се, че желанието и организацията ми за сватбата стават повод за майтапчета отстрана на близки хора....Уж на "майтап" ме бъзикат, но прекаляват и много се ядосах и натъжих....викам си за какво и за кого го правя в крайна сметка, вече съм убедена, че абсолютно нищо няма да бъде оценено от гостите и всичките ми усилия и подготовка са били излишни. До колкото се познавам скоро ще избухна и ще им кажа всичко в очите. Т.нар. ми шаферки (двете братовчедки на милото) все още не знаят какви рокли ще шият, а съм им казала от 6-7 месеца....Даже си мисля да им кажа да забравят за това и не искам никакви шаферки. Кумата ми (моята най-добра приятелка от детството) се завърна за едномесечен престой в Б-я от Англия и все още не е намерила време да се видим на саме (без мъжете и др. познати) и да обсъдим толкова вълнуващото МЕ събитие. Аз съм много чувствителна и търпелива, но виждам и се разочаровам от непукизма на близки хора. И сега наистина съжалявам за вложената енергия и усилия за тази сватба. съжалявам, че ви надух главата, но много ми дойде и исках да споделя cray
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #25 -: юни 17, 2012, 09:38:53 »

Мила, не се ядосвай!  give_rose   Flower  give_rose Аз напълно те разбирам и май вече мисля, че подобни неща за съжаление се случват на доста булки. Но в крайна сметка това е ВАШАТА сватба. Не се отказвай да я направиш перфектна, защото някой няма да го оцени. Направи го за вас, все едно само вие ще сте там. А когато видят крайния резултат тези, които пускат бъзици, ще се усетят и може и да се замислят колко енергия сте вложили. Но по-важното е, че вие двамата ще се удовлетворени и няма да съжалявате, че не сте пестили усилия. А накрая ще помните една перфектна сватба, а не неадекватни изказвания или поведение.  Girl_hide
 
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 17, 2012, 09:44:38 »

Знаеш ли, май винаги има такъв момент преди сватбата, ако те успокоява ще ти кажа, че скоро ще ти мине, а сватбата ти ще е нещо невероятно, ще видиш как всички ще го оценят!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 17, 2012, 09:50:16 »

Благодаря за успокоенията, наистина имам нужда от тях и от вашия опит. Туко що поставих въпроса на едната шаферка да забравим за това и да бъдат просто гости без задължения. Тя ме разубеди и се извини за държанието си, не че търсех това, но дано нещата потръгнат.....Голяма съм ревла
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 17, 2012, 11:49:40 »

О, аз също бях стигнала до там да кажа на шаферките си, че няма нужда да са такива като не могат да се разберат за един скапан общ цвят и то без аз да имам претенции  diablo Е точно след 2 дена си бяха избрали цвят и то не кой да е цвят, а съчетание от двата цвята на сватбата... Понякога нервите изпушват, а понякога хората имат нужда да ги стегнеш  huhhuh.gif

Бях се ядосала на нашите родители, че бяха абсолютната незаинтересованост до последно. В последния момент майка ми направи включвания и й дадох няколко задачи, които тя прие на живот и смърт и беше въпрос на чест явно да намери най-уникалната погача и бутилки минерална вода в розово и кафяво, и след като не намери такива бутилки беше буря lol Майката на милото пък в последния момент (разбирайте 12 вечерта преди сватбата), че има промяна на гостите, както в плюс, така и в минус, до последно не беше дала на няколко човека поканите и ние се занимавахме и с това, реши рязко да промени плана с взимането на букета, както и с украсяването на колата... в последния момент! Но имахме най-прекрасната сватба с най-прекрасните родители! Това бяха моментни нерви и изблици точно около месец преди сватбата, а иначе всички участници, довели до нервни положения, са повече от прекрасни приятелки и майки, ама ей на - успяха да ни поизнервят  yahoo

С кумата проблеми не съм имала, но тя е ходещо слънце, не знам как бих могла да имам  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 17, 2012, 13:10:16 »

Честита темичка, Мануела! Желая ти само положителни емоции от тук нататък-спокойно, при всеки ги има тези моменти, но ти пожелавам много вълнуваща сватба  give_rose
Много ми харесват вс.направени неща в галерията  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines