Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Manuella - 08.07.2012 г.  (Прочетена 18067 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« -: юни 11, 2012, 11:51:27 »

Миличкаа извиняваме се за закъснението на темичкатааааа....пожелавам ти един месец изпълнен с малко тревогии и много трепети в очакване на големият ден...и накрая една сбъдната мечта....твоята сватба  give_rose give_rose give_rose give_rose


* svatba_wowevents (5).jpg (46.55 KB, 428x489 - видяно 256 пъти.)
« Последна редакция: юни 11, 2012, 11:57:31 от cveta_d86 » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 11, 2012, 12:04:18 »

Честита темичка,мила @}->--Много хубави и положителни моменти,по-малко притеснения,лека подготовка и за финал приказна сватба give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 11, 2012, 12:10:34 »

Честита темичкаааааа  danceg .Хзйде малко остана и  Сватбаааа .Как върви организацията?Как,къде,какво,що?Ей страшна любопика съм  blum .
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 11, 2012, 12:15:38 »

Честита темичка и от мен, мила! give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #4 -: юни 11, 2012, 12:23:16 »

Честита темичка give_rose Пожелавам ти месец изпълнен с много приятни емоции и накрая една приказна  Сватбаааа weddingday priest Party time
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 11, 2012, 12:23:28 »

Здравейте, момичета  smile
Много ме зарадвахте с темичката и ви благодаря от сърце за вниманието  give_rose
Подготовката върви много добре, тъй като от миналата година съм започнала с организацията smile
Имам си много красива ролкя още от февруари месец. Оборудвала съм се и със сандали и воал.
Младоженецът не е готов изобщо, тези дни тепърва ще търси костюм, но това не е моя грижа  smile
Сега ми остават разни дреболии и организационните неща.
Очаквам с нетърпение вълшебния ден  yahoo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 11, 2012, 12:30:24 »

Хубаво е че отрано си се заела с подготовката,така последният ти месец като мома ще бъде по-спокоен.А дали мога да те измоля и за някоя снимчица  blush
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 11, 2012, 12:38:38 »

Разбира се, че ще кача снимки. Тази вечер ще обновя галерията, че сега съм на работа  nea
Въпреки ранната ми организация, накрая все нещо се обърква. Пресен пример - за всички мои приятелки поръчах да се изработят гривнички от много красив двуцветен плат във формата на цвете. С шивачката се разбрахме да им сложи бял тънък ластик, обаче.... тя купила светло лилави ластици за коса  crazy Ужас, и сега наново ще ги прави. Много се бях ядосала, но ми мина, но точно тогава си помислих, добре, че не оставих всичко за последния момент  smile
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #8 -: юни 11, 2012, 12:42:52 »

Честита темичка!  give_rose Малко остава и до твоята сватба, радвай се на прекрасна и спокойна подготовка!!!

п.п. шивачката да се взима в ръце, ама ха!  blum
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 11, 2012, 12:47:55 »

Уф,тези шивачки,все нещо неразбрали angry
Важното е,че ти готова,младоженеца е по-лесен Wink
Я разкажи малко повече  като имаш временце за концепцията ,цветовете ,в които ще е сватбата girl_wink
Чакаме с нетърпение снимкииии Bravo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 11, 2012, 12:59:02 »

С удоволствие ще разкажа  girl_wink
Цветовете на сватбата са златисто и тъмно лилаво. Столовете ще бъдат облечени в калъф-екрю и тъмно лилава панделка (тип-органза). Обстановката в ресторанта по принцип е златиста и затова реших да го съчетая с тъмно лилаво. Мъката са ми цветята по масите. Бях решила да има по две гъби с цветя на всяка маса, но сега видях, че агенцията ми предлага много красиви високи петторни свещници с живи цветя по средата. Проблемът е, че ще излезе много по-скъпо и още не знам.....
Ще бъдем с изнесена церемония в лятната градина на ресторанта, като преди това ни разрешиха да сключим църковния брак, което си е голямо удобство за гостите да не се разхождат. След гражданския брак в 18ч. направо влизаме в ресторанта  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 11, 2012, 15:23:13 »

Честита темичка give_rose Пожелавам ти много положителни емоции, през оставащите дни!

Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 11, 2012, 16:20:31 »

И аз чакам с нетърпение да видя какви красотийки сте си взели  tease
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 11, 2012, 18:35:38 »

Честита темичка, Мануела! Избрали сте страхотни цветове за сватбата  Bravo
Според мен и само с цветя ще е красиво.

Пожелавам ти спокойна и лека довършителна работа по организацията smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 11, 2012, 19:21:56 »

Честита тема и от мен!
За декорацията:ти най-добре си знаеш. Наистина и само цветя е прекрасно, но ако ще съжаляваш после и ще се чудиш дали не би било по-хубаво ако беше избрала свещниците - по-добре се спри на тях, ако имаш възможност. Аз съм виждала такива, и знам за какво говориш - наистина е много красиво и величествено...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #15 -: юни 11, 2012, 20:41:56 »

Честита темичка и от мен! Много положителни емоции през последните дни като госпожица smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 11, 2012, 20:42:38 »

Благодаря за пожеланията!!!
Направих фотосесия на повечето неща, които са в нас за сега. Може да ги разгледате в галерията  smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 11, 2012, 21:05:38 »

Мануелка,страхотни неща smile Кошничката за халките много ми хареса  Bravo
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #18 -: юни 11, 2012, 21:09:03 »

manuella, чашата за църквата е... нямам думи... просто е невероятна!!! Камъчета ли има по нея? Много ми хареса и жартиерът!  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 11, 2012, 21:15:24 »

Чашата всъщност е свещник  funnytooth Така се води,ама минава и за чаша. Има перли и камъчета, много ме радва smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 12, 2012, 07:01:15 »

Честита темичка!!!
Всичко в галерията ти е прекрасно Wink само една кутия с цигари дразни окото,ама пък котката компенсира  DANCE
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 12, 2012, 08:53:38 »

Ихаа,страшно ми харесаха халките и жартиера  Bravo .А Бокала -свещник изглежда някак царствено
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 12, 2012, 08:56:40 »

Записвам се и аз  Bravo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 17, 2012, 08:32:38 »

Да ви се похваля, че вчера след 4 часово обикаляне по магазините и няколко леки спречквания с милото избрахме костюм  danceg Аз го натисках да е със светъл, но уви взехме черен с леки райета, много светло лилава риза и черна вратовръзка с тъмно лилава лента. Купихме и обувките, които не са строго официални, с леко намачкана кожа - черни и мн яки. Когато се прибрахме и облече всичко се просълзих, беше толкова красив и променен  Love
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2012, 09:04:06 »

Имам и за какво да ви се оплача за съжаление. Оказва се, че желанието и организацията ми за сватбата стават повод за майтапчета отстрана на близки хора....Уж на "майтап" ме бъзикат, но прекаляват и много се ядосах и натъжих....викам си за какво и за кого го правя в крайна сметка, вече съм убедена, че абсолютно нищо няма да бъде оценено от гостите и всичките ми усилия и подготовка са били излишни. До колкото се познавам скоро ще избухна и ще им кажа всичко в очите. Т.нар. ми шаферки (двете братовчедки на милото) все още не знаят какви рокли ще шият, а съм им казала от 6-7 месеца....Даже си мисля да им кажа да забравят за това и не искам никакви шаферки. Кумата ми (моята най-добра приятелка от детството) се завърна за едномесечен престой в Б-я от Англия и все още не е намерила време да се видим на саме (без мъжете и др. познати) и да обсъдим толкова вълнуващото МЕ събитие. Аз съм много чувствителна и търпелива, но виждам и се разочаровам от непукизма на близки хора. И сега наистина съжалявам за вложената енергия и усилия за тази сватба. съжалявам, че ви надух главата, но много ми дойде и исках да споделя cray
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #25 -: юни 17, 2012, 09:38:53 »

Мила, не се ядосвай!  give_rose   Flower  give_rose Аз напълно те разбирам и май вече мисля, че подобни неща за съжаление се случват на доста булки. Но в крайна сметка това е ВАШАТА сватба. Не се отказвай да я направиш перфектна, защото някой няма да го оцени. Направи го за вас, все едно само вие ще сте там. А когато видят крайния резултат тези, които пускат бъзици, ще се усетят и може и да се замислят колко енергия сте вложили. Но по-важното е, че вие двамата ще се удовлетворени и няма да съжалявате, че не сте пестили усилия. А накрая ще помните една перфектна сватба, а не неадекватни изказвания или поведение.  Girl_hide
 
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 17, 2012, 09:44:38 »

Знаеш ли, май винаги има такъв момент преди сватбата, ако те успокоява ще ти кажа, че скоро ще ти мине, а сватбата ти ще е нещо невероятно, ще видиш как всички ще го оценят!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 17, 2012, 09:50:16 »

Благодаря за успокоенията, наистина имам нужда от тях и от вашия опит. Туко що поставих въпроса на едната шаферка да забравим за това и да бъдат просто гости без задължения. Тя ме разубеди и се извини за държанието си, не че търсех това, но дано нещата потръгнат.....Голяма съм ревла
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 17, 2012, 11:49:40 »

О, аз също бях стигнала до там да кажа на шаферките си, че няма нужда да са такива като не могат да се разберат за един скапан общ цвят и то без аз да имам претенции  diablo Е точно след 2 дена си бяха избрали цвят и то не кой да е цвят, а съчетание от двата цвята на сватбата... Понякога нервите изпушват, а понякога хората имат нужда да ги стегнеш  huhhuh.gif

Бях се ядосала на нашите родители, че бяха абсолютната незаинтересованост до последно. В последния момент майка ми направи включвания и й дадох няколко задачи, които тя прие на живот и смърт и беше въпрос на чест явно да намери най-уникалната погача и бутилки минерална вода в розово и кафяво, и след като не намери такива бутилки беше буря lol Майката на милото пък в последния момент (разбирайте 12 вечерта преди сватбата), че има промяна на гостите, както в плюс, така и в минус, до последно не беше дала на няколко човека поканите и ние се занимавахме и с това, реши рязко да промени плана с взимането на букета, както и с украсяването на колата... в последния момент! Но имахме най-прекрасната сватба с най-прекрасните родители! Това бяха моментни нерви и изблици точно около месец преди сватбата, а иначе всички участници, довели до нервни положения, са повече от прекрасни приятелки и майки, ама ей на - успяха да ни поизнервят  yahoo

С кумата проблеми не съм имала, но тя е ходещо слънце, не знам как бих могла да имам  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 17, 2012, 13:10:16 »

Честита темичка, Мануела! Желая ти само положителни емоции от тук нататък-спокойно, при всеки ги има тези моменти, но ти пожелавам много вълнуваща сватба  give_rose
Много ми харесват вс.направени неща в галерията  give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 18, 2012, 07:46:39 »

Успокояващо е, когато знам, че тези емоции са нормални и повечето булки преминават през тях  blum
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #31 -: юни 18, 2012, 09:51:29 »

Честита тема със закъснение  blush

За неприятните емоции, не се тормози те са задължителни просто и ние имахме. Не бяха свързани с родители, шафери или кумове, ами със самите нас. Съпруга ми  си секна кръста, после пи някви хапчета да го отпусне, но го заболя мн яко корем от тях, чак не можеше да спи нощно време, а пък аз с хрема  huhhuh.gif С това искам да ти кажа да си се гледате двамата и си правите квото искате и както го искате и се старай да не си слагаш вс на сърцето  good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2012, 21:55:04 »

Честит тема и от мен пожелавам приятна подготовка на оставащите неща и спокоен месец изпълнен само с хубави емоции smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2012, 23:17:32 »

Честита тема smile Всеки има проблеми с родители и близки, важното е, че накрая ще оценят труда ви, ще видиш  give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 02, 2012, 19:03:33 »

Здравейте момичета. Съжалявам, че не съм писала отдавна, но първо имах проблеми на работа и съответно никакво настроение, после пък се вкарах в едни филми, че на сватбата времето ще е лошо и ще вали... сега вече съм отпуска и ми е много готино  danceg danceg danceg
Всеки ден съм по улиците, толкова много задачи, че вече мисля да пия успокоителни pardon
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 02, 2012, 19:10:24 »

Успоредно със сватбата се занимавам и с моминското парти, цял ден обикалях за тоалет, накрая си взех мн яка синя рокля, купих 3 сервиза за кафе с рози и това ще подаря на моите приятелки на партито - по една красива чаша с лично послание за всяка. Кума и кумата не са двойка и изборът на подарък беше по-труден. На кума взехме комплект от 8 чаши за уиски, бутилка и купа за лед - всичко италиански кристал. Кумата ще получи картина по поръчка със спомен от детството - площадката, на която израснахме заедно с нас двете седнали на люлките. Сега се рамкира и художничката ще се заеме с издаването на сертификат, за да може да я изнесе извън граница, понеже тя не живее в България. Сигурна съм, че много ще я зарадвам.
Роклята ми все още не е излязла от шивашкия салон за корекции.... много ми е широка в бюста и всичко ми се вижда, пробвахме с подплънки и т.н. но все ми е широка и сега шивачката ще се мъчи да я стесни някак си...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 02, 2012, 20:05:25 »

Спокойно мила...сигурна съм, че и роклята ще е перфектна...и времето ще бъде слънчево и прекрасно  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 02, 2012, 20:54:38 »

Аз се  насълзих за подаръка на куматати , а тя направо не знам как ще реагира, хубаво е да имаш такива красиви моменти в живота си smile Много добра идея smile Не се притеснявай за другите неща, всичко ще се нареди и ние търчим наляво, надясно и не ни остава време за почивка, само нерви хабим...но всичко е за добре кауза, нали? smile give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 03, 2012, 10:47:25 »

Manuella, чудесни подаръци, особено този на кумата Bravo Bravo Bravo
За роклята не се кахъри - ще стане и ще ти бъде по мярка give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2012, 20:47:37 »

Малко останаааааа,всичко ще бъде прекрасно,ще видиш!Поздраавления за избора ти на подаръци  Bravo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #40 -: юли 07, 2012, 09:43:34 »

Още само ден! Нека бъде най-прекрасният!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 08, 2012, 07:42:41 »

Благодаря на всички за добрите пожелания  smile
Стоя си в нас и си пия кафенце и малко си по плаквам, но от радост  cray
Прическата и грима са ми чак от 11ч. и до тогава ще се мотам самичка, усилила съм си музиката и се кефя на сутришното слънце  danceg danceg danceg
Още не мога да повярвам, че дойде дългоочаквания ден blum
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #42 -: юли 08, 2012, 07:53:51 »

Възползвай се от тези мигове насаме. Като започне лудницата, времето ще отлети много бързо! Бъдете много щастливи днес с твоя любим!  wedding
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 08, 2012, 08:15:16 »

Мануела, пожелавам ти един незабравим ден, изпълнен само с прекрасни емоции!!!
Бъдете много щастливи!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #44 -: юли 08, 2012, 11:21:18 »

Миличка желая ти един приказен и вълшебен сватбен ден, изпълнен с много усмивки, емоции и щура веселба smile Сватбаааа И те чакаме да разказваш и да показваш снимки smile
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #45 -: юли 08, 2012, 14:17:22 »

желая ти един незабравим и прекрасен сватбен ден!!!

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 08, 2012, 18:52:55 »

ЧЕСТИТО ! Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!

Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 09, 2012, 07:44:34 »

Честито, на младото семайство, много любов и разбирателство..................
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 09, 2012, 07:59:53 »

Любовта и животът са една приказка
с общо начало и преплетени пътища -
защото любовта е, която дарява живот!
Любовта не е само миг от вечността,
тя е безгранична и вечна.
Когато пътищата се преплитат,
когато искате да задържите мига завинаги -
подарете си семейство създадено с Любов!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 09, 2012, 08:25:45 »

Честито и от мен! Пожелавам ти емоцията от този ден да е винаги с вас, цял живот да се обичате и само щастливи моменти един с друг! Наздраве!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 09, 2012, 10:55:58 »

Честито семейство, бъдете здрави, щастливи и се обичайте много. Нека вашите мечти бъдат наши пожелания smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 09, 2012, 16:03:22 »

Manuella, честито!!! Бъдете много влюбени и щастливи заедно!!! heart weddingday
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 10, 2012, 07:01:36 »

Честито,миличка!Сигурна съм,че сте имали една естраахотна и незабравима сватба.Обичайте се завинаги!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 12, 2012, 08:55:13 »

Честито и от мен! Много да се обичате и да се усмихвате, просто защото сте заедно!  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 12, 2012, 09:24:59 »

Честито и от мен! Бъдете много щастливи  Bravo Bravo Bravo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #55 -: юли 13, 2012, 16:39:59 »

Честито и от мен - любов завинаги:)
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 16, 2012, 17:53:50 »

Честито! weddingday Пожелавам ви безкрайно щастие и нестихваща любов!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 17, 2012, 15:59:41 »

Честито с малко закъснение give_rose Много любов и семеен уют ви пожелавам heart
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 30, 2012, 15:34:03 »

Благодаря на всички за страхотните пожелания!!!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 08, 2012, 09:40:52 »

Честита месечинка,Мани.Пожелавам ви да празнувате още много месечинки и да сте все така влюбени  любов заедно
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines