Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 05:31:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Geri_stme - 07.07.2012 г.  (Прочетена 50031 пъти)
 
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 29, 2012, 08:29:56 »

Да направя една поправка,в по горният пост съм допуснала грешка.Писала съм,че съм се спряла на цветята Талии,но са Далии  smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #91 -: юни 29, 2012, 08:42:49 »

geri_stme горе главата, радвай се това са хубави моменти, недей да се напрягаш и ядосваш, давай по спокойно, че да не стресираш организма и я някоя пъпка да избие smile, усмихвай се и ако някой те ядосва не му обръщай внимание.
Относно медицинското, как го направихте този невролог, ние май не сме, на мен лекарката ми вика да ходя на сеанс при психиатър  shok
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 29, 2012, 08:45:51 »

Не,ние не сме ходили на невролог и на психо,а лекарката(все пак нали е лична) знае,дали се водиш на отчет някъде и тя слага заключението.Но забравила да сложи печат,че то сто печата върху това медицинско и тази от съвета видя,че няма печат и вика,айде обратно sad
Иначе си направихме изследвания само за васермана.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #93 -: юни 29, 2012, 10:13:05 »

Лелел хиляди извинения  blush Сега намирам темичката ти. Изчетох всичко в нея. Reading Да те поздравя за изненадите  който обичаш да правиш, бъдещият ти съпруг е щастливец. И разбира се за медения МЕСЕЦ толкова е хубаво, че ще можете да се насладите на една дъъъъъъъъъъълга почивка след организацията на едно толкова важно събитие. Bravo А затова как се чувстваш сега, не е нищо нова за една бъдеща булка и то на финалната права   girl_wink Няма да се притесняваш, това е нормално състояние, ако ще се почувстваш по добре поплачи си малко, за да спадне напрежението и ще ти олекне.  smile И после се залавяш с последните задачки за сватбения ден.  blum  girl_wink
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 29, 2012, 10:21:34 »

Благодаря ти много Ради,много мили думи give_rose
Наистина е моментно състояние,знам го,ще ми мине:)
От думите ти ми стана по-леко.На никой не се оплаквам,защото и без това всички около мен са достатъчно притеснени и затова реших тук,където намирам разбирателство smile
Знам,предполагам,че всяка булка е така на финалната права,затова спирам,да се оплаквам smile
А относно изненадата,утре милото ще си я получи и после ще разкажа smile
Последните задачки,са да изчистим с майка ми в къщи(то това правим от.........вече не помня от кога) и да помисля за украса в къщи  butterfly
Още веднъж ти благодаря,Ради give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 29, 2012, 12:48:30 »

Миличка видях, че си писала, че е дошло ред за моминското....пожелавам ти едно незабравимо моминско и страшно много да се забавляваш  give_rose
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 29, 2012, 13:11:25 »

 give_rose Благодаря,Цвети smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 29, 2012, 13:25:42 »

Пожелавам ти весело изкарване на моминското-забавлявай се от сърце! give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 29, 2012, 22:17:50 »

Моминско партииииии  yahoo.Пожелавам ти многооо да се забавляваш  Party time
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 30, 2012, 16:50:11 »

 yahoo Многоооооооо се забавлявах smile Беше супер и моминското и след това,когато ни събраха двете партита в дискотеката yahoo
Приятелките ми подариха много секси неща,забавлявахме се женската част,но времето мина така неусетно и после в дискотеката с компанията на милото и там се забавляваха още повече.........с две думи ГОЛЯМ КУПОН стана.Направихме една  репетиция за сватбата, "по разчупихме гипса"-както казва моя приятел smile Че ние и двамата с него,така се бяхме стегнали нещо,едно притеснение ни беше налегнало,но след снощи са сме вече малко по-подготвени smile
Ще кача малко снимки по-късно,че сега се прибираме(по свършихме малко задачки,ходихме до ресторанта за уточняваме на меню,бройка,разпределение на гостите,купихме някои дребни неща,които ни бяха останали) Bravo
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 01, 2012, 09:15:06 »

Забравих,да разкажа,за изненадата,за жалост втората част не ми се получи,защото трябваше да по свършим доста задачки вчера,но си я запазвам за следващ път(той не знаеше,че има и втора част).
Мислех брат му да му даде бележката,къде да отиде,но така се получиха нещата,че след партитата ни останах и аз да спя в неговите родители.
Станахме малко преди обяд и му викам:Хайде мило,ставай имаме много работа да вършим днес,после да се приберем и да се подготвим,че вечерта пак трябваше да излизаме.
И тръгнахме от тях пеша към Родина,когато стигнахме спа студиото(което се намира в един малък търговски център до съдебната палата) и му викам ела за малко,да видя нещо.Стигаме пред студиото и понеже той знаеше,че имам изненада,но не знаеше,кога ще му я дам,веднага се сети,че сега става въпрос именно за нея.Влизаме вътре и той веднага си помисли,че съм го довела да го епилират funnytooth и ми вика(ама едно тихичко):мило,ама аз преди два дни съм се епилирал(и жената,която ми посреща го чу и двете запознахме да се смеем laugh) И тя само му каза:Не г-не,бъдещата Ви съпруга е решила да ви изненада,влизайте вътре и се събличайте(той хич не е от притеснителните,ама тогава седи и гледа и се чуди,шегува ли се с него тази жена(по скоро момиче),като му вика да се съблича).Поднах си от смях ROFL.Той се осмели,влезе,вътре са му казали вече как да се съблече и какво ще му правят.
И след тежката пиянска нощ и недоспиването,това каза ми той:БЕШЕ НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО,КОЕТО НЯКОИ Е ПРАВИЛ ЗА МЕН.Както бях споменала в предишен пост,той обожава,да го масажират.
После като излезна ме погледна с такива мили очи,много му беше харесало и беше трогнат от жеста ми.
Каза,че сега не знае,какво би ми подарил той,но определено в най-скоро време и аз ще получа нещо неочаквано(той е именно по неочакваните подаръци,може на самия ден на някакъв празник,да е забравил или пък да е нещо малко,но след това прави страхотни изненади,когато най-малко очаквам).
Получи се супер изненада,определено ми трябваше това,да го видя как ще реагира,а не да го оставя сам да ходи,както първоначално го бях замислила.
И така да привършвам моят доста дълъг пост,вече имам снимки на част от нещата,които си направих сама тази седмица,а и някоя и друга любителска снимчица от партито(но от общата част в дискотеката,от самото моминско още не са ми ги изпратили) smile
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 01, 2012, 17:36:18 »

Снимчица 1


* DSC04894.JPG (46.85 KB, 300x225 - видяно 1701 пъти.)
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 01, 2012, 17:37:48 »

2


* DSC04914.JPG (61.14 KB, 350x263 - видяно 1688 пъти.)
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 01, 2012, 17:39:16 »

Това сме ние от дясно и бъдещите ни кумове smile


* DSC04917.JPG (55.97 KB, 350x263 - видяно 1708 пъти.)
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 01, 2012, 17:40:37 »

4


* DSC04922.JPG (66.78 KB, 350x263 - видяно 1700 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines