Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:59:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desirer - 07.07.2012 г.  (Прочетена 30566 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 07, 2012, 16:15:02 »

Миличка ако си по сръчна, зощото аз определено не съм...можеш да си поръчаш готова украса по интернет и да ти я доставят....ако нямаи възможност да обикаляш smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 07, 2012, 16:45:10 »

Честита темичка и от мен give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 07, 2012, 18:06:04 »

Честита тема, пожелавам ти много радости покрай подготовката smile Виждам, че вече има и снимки... харесва...
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 08, 2012, 07:57:08 »

Веднага се записвам и тук, защото не остана време а аз имам да си напиша домашното, т.е. да наваксам  blum
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #19 -: юни 08, 2012, 09:41:42 »

Благодаря отново за хубавите пожелания.  smile. Цвети и аз хич не съм сръчна в ръцете, та залагам на готовите неща smile Иначе ще имам две шаферки едната малка бонбонка на 4 годинки, вече си има и рокля, показа ми я и даже вика "Мойта рокля е най-хубава"  girl_wink. Другата шафера е моя много добра приятелка, няма да е в някакъв специален тоалет подбран от мен, каквото тя си хареса с това да дойде, тя ми е много близка и наистина ще ми помага за всичко (като една истинска шаферка) и в момента много ми помага де smile. Искам да ви питам вие осигурявахте ли транспорт на фотографа ви? Понеже ние имаме изнесен ритуал в ресторанта и после партито продължава там. Та много малка част от гостите ще дойдат до вкъщи да ме изпратят и ще останат в нас докато ние сме на фото сесия към час и половина два. И после ние отиваме в ресторанта и така. Та фотографа иска да дойде до вкъщи и после ние да му осигурим транспорт, в сватбената кола няма място и сега трябва да ангажирам още някой да се занимава с фотографа и малко гадно ми стана, защото достатъчно пари сме дали....
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 08, 2012, 09:52:41 »

да ти кажа на нас ни предстои след седмица две среща и с фотографа и с оператора и с диджея, ама не съм се замисляла за транспорт за тях  Oh my ...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 08, 2012, 09:56:31 »

Това с транспорта е голяма глупост  crazy Той да си намери транспорт... и за него ли ще мислиш в този ден?
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #22 -: юни 08, 2012, 09:59:01 »

ДЖ, ще си отиде в ресторанта за собствена сметка, той все пак и техника пренася. Видеото при нас ще дойде в ресторанта направо и ще снима изнесения ритуал и партито в ресторанта (така го направихме, от финансова гледна точка, тъй като искахме или високо качество видео или никакво). Оператора каза, че в нашия случай пак транспорта ще е за негова сметка и то защото трябва да стигне до ресторанта и никъде другаде. Но фотографа ще е с нас от рано и изрично ни предупреди, че той е без транспорт и ние трябва да му го организираме, разбира се след, като го бяхме капарирали (не че щяхме да се откажем от него, ама все пак....)
manuella оф ужас аз откачих направо, като го чух това, защото аз и лесно паля  blush, тепърва ни предстой последна среща и пак ще коментираме.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 08, 2012, 10:03:34 »

В днешно време всеки има кола... да си заеме от някой приятел, никак не е редно да го прави на въпрос изобщо.
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #24 -: юни 08, 2012, 10:12:29 »

Мила, много е кофти да ви ангажира този фотограф да му търсите транспорт и то точно в най-напрегнатия момент. Не знам по принцип как се процедира, но мисля, че е редно сам да си го уреди или поне да ви направи някаква дребна отстъпка от цената на услугата, ей така от куртоазия...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 08, 2012, 10:34:36 »

аз такова нещо не съм чувала, мислех че си влиза в цената на фотографската услуга за сватбения ден, сега остава и дрехи да ви поиска, според мен ви изнудва за да спести пари ! не отстъпвай ! diablo
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 08, 2012, 10:46:52 »

Ние също трябва да поемем идването на оператора, но за фотографа не съм се замисляла, че и за него трябва транспорт,но....все при някой гост ще се намери. Нямате ли хора, които ще дойдат с коли, извикай някой приятел у вас с молба да превози фотографа smile
Активен
karmen1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #27 -: юни 08, 2012, 11:19:17 »

Честито мила, виждам че ще сме на една дата!  yahoo yahoo yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 08, 2012, 11:47:56 »

Значи нашият фотограф се вози със собствена кола, единствено видеооператорът ни беше помолил след като дойде в София и се тръгне от младоженеца да има при кой да се качи, защото имаше и доста кадри в едно задръстване слиза между колите, качва се в младоженската, после в друга... много ефектни кадри, но иначе просто нямаше да ги има тези кадри, той нямаше нищо против и с неговата кола да се придвижи. Въпрос на избор беше, ама ада те задължава и то при положение, че фотографът няма какво толкова да снима по време на път... не знам.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #29 -: юни 08, 2012, 13:00:04 »

На  въпроса ми защо фотографа не се придвижва със собствен транспорт ми беше отговорено, че нямало време за губене да търси места за паркиране. Ние от вкъщи отиваме на фото сесия и после отиваме в ресторанта където ще е изнесеният ритуал и самата вечеря, там си има безплатен подземен паркинг, за всички smile Приятели има с коли и няма да ми откажат да го возят и място има, за който от гостите няма в такси. Идеята беше, че гостите в къщи ще останат на хапване пийване два часа, докато ние се снимаме и после ще се предвижат към ресторанта, не ми се ангажираше познат да се влачи с нас на фото сесия и да виси в колата, но пак казвам няма да ми откажат помощ. Не е голям проблем, но исках да чуя и вашето мнение и при вас как е, благодаря за отговорите give_rose. Но ако ми направи коментар, че трябва да му финансирам и  транспорт от офиса му до вкъщи вече ще има beating
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines