Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:22:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desirer - 07.07.2012 г.  (Прочетена 30568 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 10, 2012, 06:58:01 »

Честито ии от мен!Пожелавам ви много взаимност и уважение!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 10, 2012, 20:19:24 »

Миличка честитооооо...бъдете моного щастриви и влюбени  give_rose
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 11, 2012, 07:46:07 »

Честито и горчиво !  nazdrave Пожелавам ви много любов и отдаденост heart
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 16, 2012, 17:58:27 »

Честито!  weddingday Пожелавам ви дълъг семеен живот осеян само с прекрасни моменти!

П.С. Чакаме разказче и снимки smile.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #109 -: юли 18, 2012, 13:35:06 »

Благодаря за хубавите пожелания. Вчера се върнахме от почивка на морето, от днес съм вече на работа. Обещавам разказче и снимки при първа възможност smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #110 -: юли 25, 2012, 11:27:01 »

Момичета ето, че след 18 дена успявам да си открадна малко време и да разкажа, как мина всичко с една дума "бързо". а с повече:
Започвам от петъка преди сватбата. За този ден не бях планувала нищо конкретно, като задачки именно, защото родата на младоженеца се очакваше да пристигне същият ден. И така още в 10:00 ни събудиха една част, че влизат в София, и така се почна великото точене на роднините, което продължи до към  5 часа вечерта. Между временно сестрите на младоженеца решиха, че и те трябвало да си правят прически и грим и аз в 2 часа на обяд почвам търсене на фризьори, при моя нямаше как да стане... защото аз така исках!
След като пристигнаха всички 11 човека, викат айде да ядем, викам тук няма нищо за ядене, айде заведохме ги на ресторант, айде после до хотела да се настанят. И така в 10 вечерта, бяхме приключили с тях и се прибрахме в къщи, където беше паднала една малка бомба от всичкия народ, чашки, чиниики.... Пооправихме и отделихме малко време и за нас. Младоженеца го постригвах в 11 вечерта, не че съм фризьор, но...
Аз си спах в нашия апартамент с младоженеца, тъй като това на това легло аз съм си избрала матрака и възглавницата и няма по-хубаво легло от собственото. Та легнахме си двамата към 1, заспали сме бързо, но към 8 се събудих и край няма заспиване, викам си айде стига толко да ставам да пия кафе. Всичко беше спокойно, минах тук през форума, изпих си кафенцето, от предната вечер си бях приготвила една чанта с всичко необходими (смеехме се с кумата, че чантата е живото спасяваща, само дефрибилатор не съм била сложила). И така помотахме се, в 10 дойдоха кумовете да ни вземат и заедно отидохме до ритуалната на Красно село да се разпишем в 10:20. Мина подписването, тръгнахме да си ходим, отварям удостоверението за граждански брак и забелязвам, че името ми е сбъркано, айде обратно чакахме да оправят документа и си тръгнахме. Викам си мале фал старт на деня дано всичко да не се обърне с главата на долу. Времето беше супер мрачно, аз си умирам от ужас какви снимки ще правим... С малко забавяне тръгнахме от ритуалната и се отправихме вече аз към майка ми, а младоженеца към нашия апартамент. Пред майка ми, вече ме чакаше гримьорката и се качихме заедно, майка ми вече не беше на себе си търчеше наляво на дясно всяваше паника.
Следва продължение...
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #111 -: юли 25, 2012, 12:10:37 »

Продължение:
Гримьорката Дани, започна да гримира майка ми и сестра ми, те нещо се забавиха със сядането си за грим и това малко ни забави в последствие. Аз през това време си се размотавах в нас, в 12:30 дойде Жоро Петков - фризьора, почна с моята прическа, беше много забавно, много се смяхме с него, базици страшен човек, много свеж и приятен. Мен малко ме притесняваше, тъй като нали се води така по-известен и се притеснявах от този факт, но притеснението ми се оказа напълно излишно, и като отношение и като цени съм безкрайно очарована и благодарна на моята приятелка, която ме накара да му звънна и да си запазя при него. Без много много да се размотава направи моята прическа, която не мръдна цяла вечер, след това направи, сестра ми и майка ми, и те останаха доволни. Аз вече бях седнала да ме гримират и младоженеца започна да ми звани и да иска да идват. Викам им никакво идване, защото след мен на грим е кумата, а при нея трябва да минат първо. Тук имаше малко притеснение защото наистина изоставахме от план-графика с 30мин, но накрая се оказа, че няма нищо фатално smile. Междувременно беше дошъл фотографа, който си снимаше там разните аксесоари цветя, рокля обувки... Направи цялостно разместване в спалнята на майка ми, после като се обличахме беше едно търсене на разни неща smile. Облякох се, правихме и там снимки ала бала...вече чухме клаксоните и викам айде идват давай да се крия, притеснение пак нямаше никакво, аз каквато съм си манячка на тема контрол, чак се учудвам как през цялото време ми беше толкова спокойно.
Бях се скрила в моята стая, чувах ги как се разправят за обувки...пари ала бала, най-накрая влезнаха и при мен, целувки прегръдки снимки, закичане на по-близките. И така към 15:30 вече успешно тръгнахме на фото сесия с кумовете, която продължи до 17:30, много се надявам да са станали хубави снимки. Останалите гости останаха в майка ми, докато стане време за изнесения ритуал на терасата на "Берлин". Времето беше супер, не ни валя, което беше един  от големите ми страхове, нямаше слънце, което беше добре, защото се уморихме много от снимките, а ако имаше и слънце не знам, как щяхме да оцелеем. Тръгнахме към ресторанта, там не знам в колко пристигнахме, вече бяха пристигнали всички гости и се настаняваха пииваха шапанско и чакаха да почне ритуала, имаше някакви подготвителни неща 10 мин през, които пак се снимахме. В хотела вече беше пристигнал и видео операторът, представи се и вика е тука малко обиколки да направите, че ми трябват кадри, викам, какви обиколки, аз скапана от фото сесията, не мърдам, както и да е направихме някаква обиколка и така, аз си бях сменила обувките с високи (на фото сесията бях с по -ниски) и мъка убиват ме болят ме краката... Получихме инструкции за ритуала и почна, водещата София Андонова направи един хубав ритуал, но ми се стори безкраен, слънцето се беше върнало и ние бавно умирахме под лъчите му, гледам и гостите вече една преживяват. Ритуала свърши, поздравиха ни всички, после още малко снимки с гостите, после те почнаха да се настаняват, ние още малко снимки и така.
Посрещнаха ни в ресторанта и от там почна купона, бързо бързо смених обувките и така, танци манци хора, знаете как е smile. Има снимки от купона и ритуалите, като ги получа направо тях ще ви покажа.
Купона продължи с музика до 3 часа, до към 4 още се размотавахме из ресторанта и на края бяха останали около 10-12 човека с които останахме на терасата до 5 на лафче и пииване smile
Всичко беше невероятно, нямам оплакване от нито една услуга, която ползвахме, безкрайно съм щастлива, че с мъжа ми се хвърлихме в подготовка на сватба, всички, които още не са се решили, да действат защото всичко си заслужава smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 26, 2012, 08:17:26 »

Страхотен разказ със страхотни емоции smile било е прекрасно. Вие сте били предната сватба преди нас, ние бяхма в 11ч в Красно село smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 26, 2012, 10:03:15 »

Еха,много натоварен ден сте имали,но пък и много емоционален  Bravo.Честно да ти кажа и аз се измотих докатоо те четях  Wink.Но пък съм сигурна,че резултатът /от фотосесиите/ ще бъде уникален.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 26, 2012, 12:06:29 »

desirer, голяма суматоха е било при вас май girl_impossible Чакаме снимките с нетърпение girl_wink
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 30, 2012, 16:05:32 »

Да се включа и аз smile
Честито,дълъг и щастлив семеен живот Ви желая give_rose give_rose give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 07, 2012, 07:44:19 »

Честита месечинка миличка..пожелавам ви безгранично щастие и да бъдете винаги така влюбени  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 07, 2012, 07:52:32 »

 chee Честита месечинка!Пожелавам ви да остареете щастливи заедно!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 07, 2012, 08:45:18 »

Честита месечинка! heart
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 07, 2012, 13:56:31 »

Честита месечинка  yahoo все повече любов , все повече щастие и все повече разбирателство желая smile give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines