Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:13:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desirer - 07.07.2012 г.  (Прочетена 30457 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« -: юни 07, 2012, 10:22:42 »

Миличка как бързо времето отлитаа и остана само месец до твоят специален ден...поелавам ти спокойни приготовление и накрая да изживееш едни незабравим ден - твоят ден  give_rose give_rose give_rose give_rose


* svatbaaa.jpg (66.7 KB, 500x761 - видяно 297 пъти.)
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 07, 2012, 10:24:30 »

Честита темичка  danceg
Да я напълниш само с положителни емоции  good
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 07, 2012, 10:25:31 »

Хайдеееее,часовникът тик-такаааа.....  Сватбаааа Времето бързо минава и скоро ще си ГОСПОЖААА!Чакаме подробности  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 07, 2012, 10:26:54 »

Честита темичка чакаме подробности покраи подготовката
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #4 -: юни 07, 2012, 10:43:31 »

леле момичета, много благодаря за темичката, така се радвам  yahoo
Да разкажа за подготовката:
Ресторанта е капариран още Януари месец - Берлин, но все още не сме ходили на дегустация и не сме уточнявали менюто. Тортата също ще я поръчвам, чрез тях работят с Гаврош, но и по този въпрос няма много развитие smile.
Роклята и воалът са капарирани в Холидей, чакам да я коригират и да си ги взимам -предполагам след седмица, две.
Обувките са налични, имам два чифта, за съжаление нещо и двата ме убиват от тук от там - разтъпквам ги сега. (сдобих се с два чифта, които трябва да разтъпквам).
Младоженецът е готов от всякъде -  Yes
С фото, видео, ДЖ, украса - тепърва ни предстоят последни уточняващи срещи, но всички са капарирани. Същото е и за грим и прическа. Халките от 100 години ги мъдрихме и на края ще станат готови чак на 20 юни евентуално  pardon. Това е за сега, за да не ви отегчавам smile
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #5 -: юни 07, 2012, 10:55:42 »

Честита темика и от мееееен !  Flower
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 07, 2012, 11:09:21 »

Честита темичка smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: юни 07, 2012, 12:35:53 »

Честита тема give_rose Желая ти този оставащ месец да премине само в позитивни емоции и накрая една неповторима  Сватбаааа
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #8 -: юни 07, 2012, 14:15:56 »

Благодаря за пожеланията smile. Качих малко снимчици в галерията. Воала мисля, че го копирах от сайта на pronovias, но ще видим какво ще е изпълнението му в Холидей smile. Нямам още украсено шампанско и се чудя от къде да го диря и него smile уфф ние от януари месец сме без кола и ми е голяма мъка ходенето на всякъде. Да ви питам сега тези бутониери и гривнички (за жените) ще са от живи цветя и ще са само за най-близките роднини, та въпроса ми е аз ли трябва да ги закича всичките, които са към 12 или кумата, кума, младоженеца и неговите гости си идват в нас вече закичени?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 07, 2012, 14:18:34 »

е ти сякаш ми прочете мислите за закичването....и аз се чудех същото crazy
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 07, 2012, 14:20:00 »

desirer, можеш да закичиш който искаш, няма задължителни неща.
Аз съм решила да закича само младоженеца и моите родители. С всички други гости ще помага кумата и шаферките. Не мисля да се занимавам и с това  crazy
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 07, 2012, 14:22:19 »

чашите ти са много красиви и изчистени...а по отношение на шампанското във всеки един сватбен магазин могат да ти направят шампанско и изобщо всичко което ти е необходимо още smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #12 -: юни 07, 2012, 14:37:09 »

Значи да разбирам, че закичването ще се извърши в моя дом. Че гледам аз разни снимки от тук от там на сватби и младоженеца пристига закичен и веднага в моята глава е въпросът "Е кой го закичи сега и кога?" smile Иначе при мен са както казах около 12 човека за закичване, все най-близките мисля аз да я извърша тази  процедура smile.
Благодаря Цвета, на чашите мисля само една лентичка в лилаво и толкова smile. И шампанското ще го измисля, само да се добера аз до сватбен магазин smile.
Купих си и жартиер, за 16лв и му се радвам и му се кефа и си го гледам. Викам си 16лв малко скъпичко, ама ще ми остане за спомен. И след един ден вадейки го, пак да му се порадвам и се сещам, че няма да остане за мен  crazy
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #13 -: юни 07, 2012, 15:24:15 »

Честита тема - за закичването - закичват се кумовете, родителите и на двете страни и шаферите. Ако има някое малко шаферче задължително , това е от мен  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 07, 2012, 16:10:36 »

Desirer, честита темичка!
Виждам, че подготовката тече с пълна пара! Bravo За закичването - да ти кажа аз лично не исках да закичвам и изобщо не знам кой кога и къде се е закичил blum Защото от много булки преди това бях чувала, че на всички им треперели ръцете, чупели топлийки и се препотявали 100 пъти angry Но дали ще ги закичиш ти или не, си го решаваш сама, няма правилно и грешно - ще е така, както вие си го направите Wink А за жартиера - може да измислите мъжа ти да хвърли нещо друго и после жартиера да ти остане Wink При нас мъжа ми хвърли импровизиран жартиер, който в случая беше панделката от сватбените чаши, защото булката си беше забравила жартиера blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines