Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:11:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Еlizabet4eto - 07.07.2012 г.  (Прочетена 53282 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #225 -: август 31, 2012, 08:17:15 »

Мила Бети, само исках да споделя, че рано сутринта очите ми се напълниха с красота, сърцето с любов, а душата е щастлива, защото видях какъв шедьовър си сътворила! Снимките са невероятни - всичките!!!  angel
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 31, 2012, 09:23:45 »

И аз да се включа, че още снощи разцъках biggrin Бети, прекрааасни сте  heart  heart  heart
Букетът ти е уникално красив, както и бутониерите и гривните за момичетата! Приемо-предавателният протокол е жестока идея, чия беше?  Bravo

 Всичко е пипнато с такова внимание, че все едно гледах снимки от сватба на някоя холивудска звезда smile  Offtopic Като гледах снимките от подготовката, се сетих, че забравих да напиша имената на приятелките ми на обувките ми и ме хвана яд biggrin   Offtopic

Двамата с мъжа ти сте много много сладки и изглеждате ужасно влюбени  heart Направо ни разтопи с тези снимки, дано сте все така щастливи цял живот!
Активен
iuliq83
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #227 -: септември 06, 2012, 08:42:53 »

Здравей, може ли да ми кажеш как точно ти беше закрепено булото, кой те гримира и кока ти само като топка ли е? Благодаря
Активен
proxy
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #228 -: септември 07, 2012, 08:05:34 »

Аз пък бих се зарадвала много на една снимка на кока само за да схвана как е направен, че искам нещо подобно. Ако не ти е проблем пусни нещо в гръб, ако не искаш да ти се вижда лицето. Много ше съм благодарна, ако помогнеш. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines