Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:56:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Еlizabet4eto - 07.07.2012 г.  (Прочетена 53688 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #195 -: юли 15, 2012, 20:57:37 »

flyin , и аз тръпна в очакване на снимките smile
Да продължа с разказа (голяма концентрация ми трябва, защото вече имам чувството, че този ден само съм го сънувала  tease)
Та след църквата дойде една от доста забавните части - снимките!!! Bravo Добре, че фотографите ни бяха толкова готини, защото фотосесиите си бяха доста разтоварващи на фона на целия ден.
Първо се снимахме (по-скоро ни снимаха, защото ние пихме вода, почивахме си и си лафихме) в "градска обстановка" smile После, разминавайки се с една булка,  отидохме в един парк с много удобна за нас локация (близо до хотела). Там се снимах със сиво-бялата кобила Марта (естествено по идея на безкрайно креативните КаСтудио). Тя беше доста опърничева и не знам какво се е получило, но беше много забавно.
След това ми вързаха една люлка и се започна едно люлеене, позиране, хилене  funnytooth По едно време дори се качих права на люлката...  tease Младоженецът и кумовете отстрани се смеят, но аз съм фикусирана и не се поддавам на опитите им да ме разсмеят (поне не повече от 10 пъти)...
Не знам дали можете да си представите, какво е да се разхождаш по тревата с булчинска рокля с 1000 пласта, но в един момент в полата ми се беше навъдило голямо разнообразие насекоми. Хвърчащите много ме дразнеха и голяма част от тях намериха смъртта си в роклята ми...
И така стабилно фотографирани и с цял куп обитатели в тоалета ми се метнахме на колата ииии към хотела smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 16, 2012, 00:56:20 »

elizabet4eto Честито, пожелавам ви дълго семейно  щастие! Била си прекрасна булка!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 16, 2012, 09:40:48 »

Не знам дали можете да си представите, какво е да се разхождаш по тревата с булчинска рокля с 1000 пласта

О, много добре те разбирам blum Чак роклята и сандалните ми бяха позеленели от това газене из тревата  funnytooth

Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #198 -: юли 22, 2012, 09:25:20 »

С голямо извинение за дългите паузи, ще завърша разказа си (мразя недовършените неща).  smile
Като стигнахме хотела имахме малко време да се поснимаме, защото трябваше да се съберат всички гости. Викнахме шаферите и шаферките (които между другото бяха много отдадени на своите задачи - голяма съм късметлийка). Полигавихме се малко и с известно закъснение се качихме в ресторанта.
Там първият ритуал беше минаването през 3те ленти на живота, които шаферите и шаферките бяха опънали пред нас. Минахме по бялата пътека, в чийто край ни чакаха родителите. Моментът със захранването беше много емоционален. След това дойде ред на разчупването на питатааа  Bravo Така както съм 1,50 и моят човек се наложи да приклекне, за да можем и двамата да хванем питата, такова голямо парче отчупих, че чак гостите се изненадаха. След това бях понесена на ръце към масата - украсена с 3 цветни аранжировки, кафези и свещници, мнооого красиво беше всичко.
Хапнахме по едно доматче от салатата и дойде ред на речта на кумовете. Много беше разчупена, много в наш си стил, трогателна и естествено пуснахме някоя сълзичка с кумата.
После беше нашият танц. За моя изненада и двамата бяхме много спокойни, гостите ни пляскаха и ни се радваха и аз се чувствах като че ли печелим състезание по спортни танци. Е, като се гледахме на видеото, се оказа, че не е точно така  ROFL Посля побързах да си сменя роклята и честна дума това бе едно от най-добрите ми решения, защото освен че свалих всички насекоми от себе си, се чувствах супер лека и не седнах цяла нощ.
След това моментите малко ми се разбъркват, но едно е сигурно, дансингът и за секунда не остана празен. Гвоздеят на програмата бяха 3те песни, които баща ми изпълни на живо, голяма еуфория предизвика! Преди тях обаче беше танца  на баща и булка. Е тук вече беше ред сълзи, ред сополи. И то не само от нас двамата, но и накъдето и да погледнех из залата. (жалко че операторът не беше обърнал камерата към гостите, но пък се надявам на снимки).
Имаше обещания, които трябва да си дадем с младоженеца, имаше и въпроси за нас, които водещият зададе на няколко гости и ако отговореха правилно - ние се целувахме, ако пък не - пиеха на екс.
Друга част от програмата бяха китайските фенери, които пускахме във въздуха. Е това е нещото от сватбата, което бих си спестила... Гостите се радваха и им беше интересно, нооо колко ли фенери на падаха на долния етаж, тези, които политаха не тръгваха към морето, а летяха настрани. Чак гасяха един стол от ресторанта  tease Абее въобще много ги мислех тези фенери и не бих си го причинила пак.
После дойде ред на тортата - безкрайно вкусна между другото. И много красива макар и една от лентите да не беше точният цвят, ефектът се получи още по-добър. Няколко човека на самата сватба ме помолиха за контакти на сладкарницата.
Хвърлих след това букетът. Хвана го приятелката на един приятел на младоженеца. За жартиерът пък имаше голяма борба и го хвана може би наистина един бъдещ младоженец по мое мнение  blum 
И така купонът продължи до към 2-3 часа. Нашите приятели до самия край не седнаха. После разбрах, че са продължили на плажа, но ние нямахме тази сила...
Денят наистина мина като миг и сега дори ми е малко носталгично.
Ще кача 1-2 любителски снимки, защото все още само с такива разполагам. smile
Дано не съм ви отегчила и ви благодаря, че ме подкрепяхте и бяхте до мен през цялата подготовка!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 22, 2012, 09:34:58 »

Ооо много ми хареса играта с гостите и пиенето на екс cap
Радвам се, че си довърши разказа Bravo И няма как да ни отегчиш give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 22, 2012, 09:57:07 »

супер разказ и снимки  Bravo give_rose give_rose give_rose
а от къде поръчахте торта?
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #201 -: юли 22, 2012, 21:53:22 »

тортичката беше Ламоре smile Гостите наистина останаха очаровани, много вкусна беше  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 22, 2012, 22:14:41 »

браво!  smile ще чакам снимки на тортата
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 30, 2012, 16:07:37 »

Честито,Елизабетче give_rose
Пожелавам Ви много heart и дълъг и щастлив семеен живот smile
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 04, 2012, 08:05:24 »

Здравей, честито и от мен, макар и с малко закъснение. Какво стана с професионалните снимки? Много искам да ги видя, хареса ми идеята ти за прическа и грим.  give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 04, 2012, 09:12:19 »

Еlizabet4eto, чак сега изчетох разказчетата.....страхотен ден е бил...видях и снимките в страницата на КАСтудио и изглеждаш прекрасно  yahoo исками се да видя и още снимки от големият Ви ден.... Girl_hide
Да сте много щастливи и да се обичате много, и да сте едно прекрасно семейство!
Прочетох за танца ти с баща ти....кога го направихте, малко след официалната част по посрещането и вашият танц ли..и още нещо, на коя песен танцувахте с тате, че аз още не съм избрала! blush
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #206 -: август 06, 2012, 19:57:24 »

geri_stme, Mariquita, mari_m, много ви благодаря за милите думи и че сте се сетили за мен  give_rose Аз все още нямам снимки, но като получа, ще споделя  smile
Относно танца с баща ми, беше след официалната част, имаше си специален анонс, специално клипче, а песента беше I loved her first.  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 07, 2012, 07:32:17 »

Честита месечинка  heart .С пожелания да празнувате още мнооооооого такива и много да се обичате! любов заедно
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 07, 2012, 07:41:34 »

Миличка честита месечинка...бъдете винаги толкова сладки и влюбени  give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #209 -: август 07, 2012, 07:43:56 »

Елизабетче, надникнах в снимките на NBoutique и видях всички прекрасни детайли, които сте сътворили! Наистина останах очарована!  Bravo Не е нужно да споменавам с какво нетърпение чакам още снимки...  Wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines