Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:42:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на MuMeTo - 01.09.2012  (Прочетена 22786 пъти)
 
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #60 -: септември 01, 2012, 18:08:18 »

Честита сватба!  Bravo  Bravo  Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!  give_rose



Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #61 -: септември 01, 2012, 18:44:00 »

Честита сватба и от мен danceg Пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много радостни моменти и безкрайна любов butterfly
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2012, 11:24:38 »

Честито на младото семейство!!!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 04, 2012, 10:11:14 »

Честито, семейство! Бъдете винага толкова влюбени и щастливи!  give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #64 -: септември 04, 2012, 11:37:50 »

Благодаря ви,момичета!!!  give_rose Да ви се връщат хубавите пожелания!!! Съжалявам,че ме хвана липсата,но се надявам да ме разберете  blush Та да започна с обещаната снимка на мишоците ни  blum Като на свитъчето пише :
"Винаги съществува в света някой, който чака друг, било то в пустинята или в големия град. И когато тези двама души се срещнати и очите им се намерят, цялото минало и бъдеще губи значението си и само е важен този момент."


* DSC00086.JPG (74.72 KB, 448x336 - видяно 310 пъти.)
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 04, 2012, 11:40:27 »

страхотни са! give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 04, 2012, 12:14:41 »

Миме, много готини подаръчета! Супер много ми харесват и мишочетата, и текста.  good
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #67 -: септември 04, 2012, 12:27:05 »

А сега да почвам разказа за моминскотооо Bravo На половинката ергенското беше на 25,08(събота),пък моето на 29,08(сряда). Наложи се да ги разминем,защото голяма част от приятелите ни са млади родители,а не всички имат на кой да оставят децата и естествено,ако бяха по едно и също време...аз щях да си остана без парти  sad пък и се зарекох,че в зависимост в какво състояние се приберат ще си направим сметка,какви да ги вършим ние  LAUGHTER За жалост на половинката партито не е било много забавно  nea но пък ние компенсирахме  yahoo
Събрахме се аз,кумата,шаферката(която е на 17,но слава богу нямаше проблеми) и още 3 мацки.Отиваме ние набарани,нагласени в 22:30 в No Limit,(за което мъжете ни бъзикаха,че толкоз рано и тн,а после завиждаха).Седнахме си на едно сепаренце,а заведението празно,само една групичка момчета на една маса срещу нас(а за малко мислехме да седнем до тях)няма танцьори,няма нищо....Викаме си какво стана...ама си поръчахме една бутилка водка(а пък аз поръчвайки 1л момичетата почнаха да ми казват че ще ни е много и тн....е да ви кажа не остана  biggrin ) След малко разбрахме и че мъжката компания на среща е ергенско парти Girl_hide Няма и час след това и влиза и една групичка момичета със заешки ушички...познайтеее още едно моминско....  Bravo Накрая се оказа,че заведението ще си работи кажи речи за нас... а и трите сватби на 01,09 ...
Голяма веселба бешеее danceg Запознахме се с другите младоженци и кумове,цяла вечер имаше поздрави,а бе направо супер!!!!
Тръгва една от приятелките ми към бара и аз ги подхванах,че не искам да ми викат стриптизьори и тн...послушаха ме...но пък DJ-я реши друго  blush качи ме на сцената пред всички уж да танцувам и като ми изпрати единия танцьор,който бил в почивен ден и отишъл да пийне в бара,той извика и този на смяна и като ме заподхвърляха на сцената,направо умрях от срам  blush а моите приятелки ми се подхилкват и само търсят телефони да ме снимат  Ashamed
Имаше после шоу и с другите младоженци,докато на момчето булката не дойде и май му поразвали купона  sad другите мацки се предадоха и си тръгнаха,ние поседяхме още малко с част от останалите ергени....
Но въпреки всичко си изкарахме уникално весело,цяла нощ не сме седнали,дори високите токчета не ни сломиха...Определено мислим да повторим този купон!!!Даже след сватбата мислехме да се пренесем в No Limit за afterparty,но не ни останаха сили....
Та изсипах мацките с таксито по домовете им и се прибрах при най-прекрасния за мен мъж,за да приключа подобаващо върховната вечер  blush !!!
Е на следващия ден не се чувствах толкоз добре blum супер изморена и едвам гледаща,но затрупана от задачи в последните два дни до сватбата.....
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #68 -: септември 04, 2012, 12:30:34 »

Мерси,момиче и ние много си им се радваме!!!Текста го харесах още на първо четене,прочетох го на половинката и свекърва ми и стана ясно,че това е нашия!!Само беше малко шашкащо,че ни ги изработиха  в последния момент и много се бях притеснила....но си заслужаваше чакането  danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: септември 04, 2012, 12:43:18 »

Определено си е заслужавало чакането  blum Много са веселяшки тия мишоци Bravo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 04, 2012, 16:01:56 »

Честито - желая ви обич, здраве и много щастие заедно


подаръците и текста са мн мн хубавки  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines