Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 02:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cveta_d86 - 07.07.2012  (Прочетена 63025 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 11, 2012, 10:55:03 »

Ох, Цвети, изчетох всичко на един дъх и съм жадна за още - чакам с нетърпение продължението yahoo Докато четях настръхнах, смях се, очите ми се насълзяваха от умиление  heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 11, 2012, 11:40:04 »

Продължение 2....

Та както казах запътихме се към отдалечената част на Борисовата градина и там попаднахме на нещо като игрален парк с мостове и въжета по дърветата...абе интересно беше направено "Коколандия" беше името. И вървиме си ние и всички деца /пък и родители/ са ни зяпнали и си казват едно на друго еййй булка..виж булката. А тук само да вметна бях на мойте 12 см. токчета и не ме питайте как препусках по поляните  sarcastic Мисля, че станаха много интересни снимки и чесно казано нямам търпение да ги видя, когато са готови.

След като се нащракахме едно хубаво вече дойде време да тръгваме и към ресторанта. Там всички вече бяха настанени и очакваха нашето пристигане...а аколо мен да ви се оплача само пикльовци...и кума и кумата и младоженица...и така се наложи да ги изчакам всичките първо да минат през тоалетната преди официално да ни посрещнат.

И готови сме вече на старта, ДЖ пуска Менделсон всички пляскат и ние влизаме...обаче поредния гаф...от притеснение вместа да застанем на платноно ...ми ние отидохме от другата страна...и ДЖ ни казва - "само ще помоля младоженците да минат от другата страна в/у платното" а мен ме напуши такъв смях...и си викам лелелееее тая сватба и този гаф всички ще го запомнят ..ама какво да се прави. Обаче не свърша само с това..ритнах менчето ...обаче то така и не се обърна...и цвете не се видя...ДЖ /който беше страхотен/ замаза положениеот и каза, че се е подало леко червеното...значи момиче щяло да бъде детето blum

Свекървата ни захрани без проблеми..и после най-накрая успяхме да се доберем до масата, за да седнем за 5-10 мин. После последва нашият първи танц...и като каза да поканим младото семейство Узунови на мен ми стана едно такова....абе много бях щастлива, просто това чуство не може да се опише с думи. След това заваляха поздрави за младото семество и много танци-манци. Получихме като подарък изненада от нашите кумоче 3 шампанска- за първото бебе, за сребърната сватба и за златната и ни пожелаха да се обичаме и да сме заедно с тях в тези мигове и да пием подарените шампанска.

И така неусетно времето си летеше...сигурно и другите булки ще потвърдят, че в този ден времето направо минава като един миг. И така дойде времето да резнем тортичката, която беше ама много вкусна. Та тук мъжа ми реши да си ми го върне и ме прецака много лошо....тръгнах първо аз да му давам малко торта и той ме помоли да не го цапам...и аз сега като една послушна жена естествено, че се съобразих с мнението му...и като дойде неговият ред гадината ме намаза с торта. Настана голямо цапане, защото и аз отвърнах на удара. Много се смяхме и ДЖ каза "айде сега оближи тортата от бузите му и малките деца да не гледат" biggrin

Продължение....
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 11, 2012, 11:56:03 »

Продължение 3.....

И тук се намърдва още идна лека гафче, за което само аз, кумата и една приятелка, която помагаше разбрахме. Букета за хвърляне трябваше да се дели на 3..е да ама НЕ...явно с цветарката нещо не се бяхме разбрали. Лошото беше, че ние срязахме всички връзко докато установим, че всъщност букета не се дели  ROFL Привързахме го набързо отново иии го метнах ... и отиде точно при една приятелка, която разбрах, че не била протегнала ръце, за да го хване. Мисля, че после се зарадва, че точно тя го е хванала.

Уххх ама остана ни и жартиера...ама мъжа ми беше много олеснен, тъй като на половина крак лепенката се отлепи..и така той мина леко... та моя съвет към бъдещите булки е да търсят жартиер без лепенка, за да затрудните мъжете си blum Мъжа ми го хвърли...обаче той нали е лек, та падна преди наредилите се момци... и тогава един от приятелите ни се хвърли като пантера и го взе...ей това момче много се кефеше, че го е хванал и ние много се радвахме.

Всичките ритуали вече бяха миналииии и продължихме с танците...аз танцивах с баща ми...мъжа ми с майка му и беше много красиво и емоционално..и тати ми каза, че за него винаги ще бъда неговото малко момиче. Стана ми толкова мило и мъчно едновременно...но в крайна сметка това е кръговрата на живота.

За сватбата мога да кажа само, че е една уникална, незабравима емоция, която всеки трябва да изживее, за да я разбере точно и да я почуства. Както мисля беше казала Кивчо...ако можеш бих го изживяла отново...искам пак. Просто това е еден миг за който гокато се сещам и говоря витаги ще настръхвам.

Благодаря на всички момичета, които ми отделиха време, за да пишет в темата и да четат лазказа ми. Благодаря на всички във форима и на създателите му, защото тук открих много стойностни хора, които ми помогнаха да извървя пътя до големият ден.

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ БЯХТЕ ДО МЕН!  air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 11, 2012, 12:15:34 »

Цветенце изчетох всичко на един дъх, имали сте  страхотна и неповторима сватба!!! Пожелавам ви целият живот да е изпълнен с емоции както този ден! Бъдете много, много щастливи  smile smile smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 11, 2012, 14:59:21 »

И ние ти благодарим, че разказа за всеки трепет и всяко вълнение, преживяхме с теб цялата емоция от началото на подготовката до самия й край - СВАТБАТА!!! give_rose Пращам ти много целувки kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 11, 2012, 19:02:14 »

Цвети страхотен разках и аз като теб настръхвам докато четях smile Наистина е бил приказен ден smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #231 -: юли 11, 2012, 19:44:10 »

Цвете, страхотен разказ, много ме развълнува!
Пожелавам ви винаги така да се обичате и разбирате!
 give_rose
Била си страхотна булка, в което не се и съмнявах де, чакаме още снимки!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #232 -: юли 13, 2012, 16:31:16 »

Адаш - радвам се много за веселата и пълна с емоции сватба, която сте имали - да сте живи и здрави сто години, да ви радват деца, че внуци, че правнуци ...Винаги нека живее в сърцата ви искрата на любовта ви , и през слънчевите и през бурните дни, да ви топли, да ви свети винаги.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #233 -: юли 13, 2012, 19:07:07 »

Цветенце, прекрасен разказ!!!  give_rose Денят е бил наистина много емоционален... Съгласна съм с теб, че трае колкото миг и ти пожелавам щастието и любовта помежду ви да са безкрайни!  heart
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 16, 2012, 17:52:26 »

Цвети, честито! weddingday Пожелавам ви дълго семейно щастие! Разказа ти е толкова емоционален, че направо пеперуди ми пърхат в корема и нямам търпение да дойде и моя ден... twohearts
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 19, 2012, 14:02:18 »

Цвети, чак сега прочетох разказа ти. Всичко е било много хубаво. Честито и бъдете безкрайно щастливи! give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 20, 2012, 21:01:30 »

И аз  малко със закъснение се включвам  blush .Срашно много ви се радвах докато четях разказчето ти,Цветенце  girl_in_love .Толкова сте естествени и сладки сем. Узунови  yahoo.Бъдете винаги така щастливи и влюбени!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 22, 2012, 13:32:26 »

Сладурки милички благодаря ви много за милите думи....ние днес се завърнахме от сватбеното пътешествие в Турция... беше уникално, но за съжаление и това свърши...и сега да ви кажа изпитвам лека носталгия по подготовката за сватбата smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 22, 2012, 16:14:25 »

Цветенце, страхотен разказ. Много се радвам, че всичко е било прекрасно. Чакаме снимки и от Турция вече give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 22, 2012, 19:30:13 »

Браво Цвети сигурно е било едно прекрасно пътешествие smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines