Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:25:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 222663 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 06, 2013, 18:49:45 »





« Последна редакция: март 06, 2013, 18:51:26 от emmmmmy » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 06, 2013, 18:55:43 »

мои любими  heart

 и два линка, че са големи снимките
http://2.bp.blogspot.com/-UHzZuzMQAeE/TlK7xVwrCkI/AAAAAAAAAyo/v5WDXc7gcBE/s1600/rose-stock-lisianthus-freesia-bouquet-pink-yellow+.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-wV7FGdSj-kg/URA8wGPGYKI/AAAAAAAAH1M/kYMQVnXbNGA/s1600/bouquet+7.jpg
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #392 -: март 06, 2013, 19:01:31 »

Първият е страхотен heart И вторият girl_wink

 Offtopic Аз като се замисля не обичам много шарении на едно място и затова много малко букети ми харесват girl_impossible
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #393 -: март 06, 2013, 19:42:50 »

Да ти кажа и моята сватба ще е слънчогледова, но когато говорих с една флористка и тя ме пита за букета, аз самата неискам да е със слънчогледи /малко са ми груби за такъв бекет/ тя, каза че така е по-добре, защото слънчогледа е труден за нагласяне на микрофона, на който се прави букета и както застане, така ще стои. Освен това тя ми каза и че слънчогледа не е много издръжлив за булчински букет. 
не е задължително да се аранжират на микрофон - може букета да е на естествена дръжка  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 06, 2013, 20:31:01 »

Ами, сигурно е така, но на мен слънчогледите не ми харесват в булчински букет, предпочитам някакво по овално цвете, а не плоско.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 07, 2013, 11:45:19 »



семпъл, но ужасно нежен


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 07, 2013, 13:15:15 »

Леле Еми, този жълтият ми взе ума! Прелестен е! Можеш ли да ми кажеш какви са цветята?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #397 -: март 07, 2013, 13:19:17 »

Леле Еми, този жълтият ми взе ума! Прелестен е! Можеш ли да ми кажеш какви са цветята?
Този букет спокойно може да се направи и с нарциси основно. А ти както си слънчогледова сватба, може да ги комбинираш някак. Обожавам нарциси heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 07, 2013, 13:22:54 »

Август дали ще има нарциси? Аз и божури исках, но една флористка ми каза да забравя за божури август, имали вносни, но по-добре да си взема орхидей в тозе случай щяло да излезе по-евтино.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 07, 2013, 13:23:59 »

Леле Еми, този жълтият ми взе ума! Прелестен е! Можеш ли да ми кажеш какви са цветята?
рататуй, всичко могат да ти доставят от холандия, просто си намери добра фирма или ми пиши да ти дам имена и адреси. за третото цвете- не знам, но виждам че има калии.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 07, 2013, 13:40:35 »

Жълтият е уникален! И аз съм слънчогледова булка. Букетът ми ще е от слънчогледи и житни класове. Мисля сама да си го правя, тъй като не харесвам строго подредените цветя, искам моя да е по лежерен така да се каже, сякаш съм го набрала от ливадата зад църквата  butterfly А в жълтия букет виждам, че има рози далии , калии и нарциси. Разкошен е и толкова ведър!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 07, 2013, 13:43:24 »

Еври, направи си един пробен,ако имаш тази възможност. гледаш ли клипчета как се прави букет? запаси се с карфици с цветни главички, изолирбанд ( слага се под панделката и държи адски ), лак за коса евтин.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #402 -: март 07, 2013, 13:46:16 »

Август дали ще има нарциси? Аз и божури исках, но една флористка ми каза да забравя за божури август, имали вносни, но по-добре да си взема орхидей в тозе случай щяло да излезе по-евтино.
Всичко има, стига да си го поръчаш от рано girl_wink Орхидеите са много красиви (също много исках), но много бързо вяхнат sad
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 07, 2013, 13:53:54 »

Да бях гледала един от рози как го направиха. Толкова изолирбанд сложи тази жена, че направо ме уби. Всяка дръжка беше обвита поотделно и после залепена за следващата и така, направи го изключително равен и стегнат.
И аз ще  си купя разни такива неща, искам и хубава дантела да си намеря от някъде, но все още не съм влизала в магазини за платове, само онлайн гледах.  Мисля дръжките да ги покрия с дантелата и кафява панделка примерно.Ще видим накрая какво ще стане
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #404 -: март 07, 2013, 14:04:54 »

Август дали ще има нарциси? Аз и божури исках, но една флористка ми каза да забравя за божури август, имали вносни, но по-добре да си взема орхидей в тозе случай щяло да излезе по-евтино.

ratatui, моята сватба беше през юли, а темата беше орхидеи в лилаво. Мислех елементът с орхидеите да присъства почти навсякъде, но... точно за тях флористката ми каза, че ще излезе страшно скъпо. Има ги почти през всеки сезон, защото се внасят от Холандия, макар че може и да не намерят точно желания от теб цвят, но едно-единствено цветче излизаше около 5 лв., а нали се сещаш за един сватбен букет колко от тях ще ти трябват... В крайна сметка реших, че ще се задоволя с една орхидея в косата (която най-накрая забравих да си сложа pardon), а моята флористка ми предложи букет пак в лилаво, но с други цветя и аз останах супер доволна от резултата yahoo. Ето това ми беше букета:

Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines