Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 18:49:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunset - 30.06.2012 г.  (Прочетена 56450 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 20, 2012, 20:27:53 »

 yahoo какъв сватбен ден само,Сън!Било е много вълнуващо и емоционално,направо страхотно,а ти си била много красива булка  Bravo
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 20, 2012, 20:39:49 »

yahoo какъв сватбен ден само,Сън!Било е много вълнуващо и емоционално,направо страхотно,а ти си била много красива булка  Bravo

Мерси, мила! give_rose Сватбеният ден беше наистина уникален. От толкова емоции дори не ми се ядеше. През целия ден абсолютно нищо не ядох, дори в ресторанта. Алкохол почти не пих. На всеки пожелавам такава емоция. Girl_hide
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #182 -: юли 21, 2012, 12:11:33 »

Сън, толкова си нежна и красива...имали сте прелестна сватба  Bravo give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 21, 2012, 13:31:35 »

Sunset, прекрасен сватбен ден сте имали!!! А от снимките изглеждате невероятно красиви!  Bravo
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 21, 2012, 18:46:15 »

Сънсет, много си красива ! Прелестна булка с абаносови коси  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 23, 2012, 08:03:04 »

Благодаря ви, момичета! give_rose Много сте мили. Само забележете на една от снимките кой държи букета.  ROFL
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 23, 2012, 08:09:30 »

Ееее миличка страхотни сте....а за букета те разбирам... на мен толкова ми беше тежък и ми пречеше, че все ми се искаше да го метна някъде  sarcastic funnytooth
« Последна редакция: юли 23, 2012, 08:14:17 от cveta_d86 » Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #187 -: юли 23, 2012, 08:22:41 »

Много сте хубави! Мога ли само да попитам с колко гости беше сватбата ви?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #188 -: юли 23, 2012, 08:35:13 »

Сън, поздравления! Прекрасна си!! Освен в тандема фото и видео, забелязах и други прилики с теб.  smile Относно твоето "хапване и пийване" направо сме си в един отбор. Явно се боях да не изчезне дансинга и изобщо не седнах на масата. Като изключим минералната вода, нищо не бях докоснала. От ресторанта на сутринта ми бяха запазили непокътнатата порция храна, за да опитам поне нещо от менюто  girl_wink.
А за букета, какво да ти кажа... Преди подписването спряхме за 2-3 снимки до един билборд, който ни бяха направили. След като приключихме и потеглихме в един момент забелязах, че букета ми го няма!!! Твоят поне е на сигурно място, гледайки снимката  Wink (мноооого е сладка). За части от секундата изпаднах в паника и се виждах като единствената булка в света без букет. Младоженецът и шофьорът не знаеха как да реагират. В един момент момент, гледайки безпомощно във всички посоки, забелязах розите си на задния капак на колата (добре, че дизайнът на колата е бил точно такъв с някаква броничка или не знам как точно се казва и това го е придържало да не падне). С нас нямаше други коли, тъй като желанието ми беше всички да чакат пред Обредния дом и съответно и фотографите избързаха. Кой да види зарязания от булката букет  pardon Щура история....
От сърце ви пожелавам много щастие и нестихваща любов!!!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 23, 2012, 09:14:39 »

Благодаря ви много! Цвети, Tonina, аз не само букета, ами и чантата си по едно време му връчих. Имаше един момент, когато слизахме по стълбите на църквата (те са тооолкова много), в който мъжът ми държеше мен, роклята ми, чантата и букета. laugh Tonina, ти си търсела букета си, аз през цялото време не знаех къде ми е чантата. Чак в църквата видях, че съм я дала на свекърва ми и тя, милата, вместо да я даде на някой, докато трае венчавката (нали все пак родителите стоят отделно и се открояват), я държа през цялото време.

RunawayBride, сватбата ни беше от 148 души, като 11 от тях бяха деца, а петима бяха хората, които бяхме наели за самия ден.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #190 -: юли 23, 2012, 18:07:39 »

хахах, това с чантата и букета ми напомни на нашето подписване - фотографа изришно предупреди, че булките имат навика да дават букета си на най-близкия до тях човек - обикновено съпруга и кума и в никакъв случай те да не го взимат, че после били интересни снимките......и ние много стриктно спазвахме съвета му....по едно време аз нали съм си маймуна закачлива викам под носа на фотографа да дам букета на кума.....кума - готов веднага да го вземе, но фотографа, милия, такава физиономия направи, че всички паднаха от смях, когато им показах, че се шегувам  sarcastic
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 24, 2012, 08:06:18 »

хахах, това с чантата и букета ми напомни на нашето подписване - фотографа изришно предупреди, че булките имат навика да дават букета си на най-близкия до тях човек - обикновено съпруга и кума и в никакъв случай те да не го взимат, че после били интересни снимките......и ние много стриктно спазвахме съвета му....по едно време аз нали съм си маймуна закачлива викам под носа на фотографа да дам букета на кума.....кума - готов веднага да го вземе, но фотографа, милия, такава физиономия направи, че всички паднаха от смях, когато им показах, че се шегувам  sarcastic

 ROFL Това е много вярно. Кумът също ми държеше букета по едно време. Всички гледаха да ми угодят. Имам чувството, че и челна стойка да ги бях накрала да направят, щяха да се съгласят.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 26, 2012, 08:35:48 »

Момичета, вече имаме снимки. yahoo Албумът ни е страхотен. Ще гледам съвсем скоро да кача и тук.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #193 -: юли 26, 2012, 10:04:21 »

супер, супер.....чакаме с нетърпение smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 26, 2012, 10:19:03 »

И аз, и аз чакам  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines