Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 14:45:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunset - 30.06.2012 г.  (Прочетена 56449 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 19, 2012, 10:38:00 »

Сън, така хубаво разказваш, че вече нямам търпение да видя и снимките yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 19, 2012, 10:38:14 »

Sunset това е един прекрасен разказ на една приказна сватба, така се развалнувах.....   give_rose give_rose give_rose give_rose

С нетърпени ще чакаме и снимки  smile smile smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 19, 2012, 11:00:41 »

Мерси, момичета. give_rose До края на деня ще кача снимки, а тези от фотосесията още не са готови, но когато станат, ще ги споделя с вас. За самата фотосесия искахме много неща, но времето не ни стигна, хем имахме три часа, но сигурно сме изгубили поне 45 минути, ако не и повече в път, за да стигнем от едното до другото място. Може би единственото нещо, за което малко съжалявам е, че не направихме фотосесия в отделен ден. Така хем щяхме да се снимаме навсякъде, където искаме, хем щеше да остане повече време за снимки с гостите.

С мъжа ми смятаме да направим още едно море в края на този или началото на другия месец за няколко дни. Той ме навива да си взема сватбената рокля (само най- горната част, без тюловете и обръчите) и да се поснимам. Аз обожавам морето и ако се омъжвах в морски град фотосесията на плажа щеше да е задължителна, макар че вероятно за много хора е твърде банална.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 19, 2012, 11:06:26 »

И аз много харесвам морските снимки! Еднотипни са но пък морето винаги е различно! Сега съм си навила на пръста след 10 години примерно да си направим втора сватба на плажа. И тогава ще има снимки на морето!!!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 19, 2012, 11:12:47 »

И аз много харесвам морските снимки! Еднотипни са но пък морето винаги е различно! Сега съм си навила на пръста след 10 години примерно да си направим втора сватба на плажа. И тогава ще има снимки на морето!!!

Пънк, звучи супер. Дано успеете да го реализирате. Гледала съм видео от сватба на плаж. Много е красиво и непринудено. Girl_hide
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 19, 2012, 13:19:37 »

Момичета, нещо не успявам да кача снимките. Одеве уж ги качих в албума, а пък сега не се виждат. Да не би да отнема време, преди да станат достъпни?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 19, 2012, 13:22:47 »

Би трябвало веднага да се видят! Ти като им даваш доваби файл, след това трябва да дадеш - публикувай и опиши/или нещо такова/ другия вариант е да се много големи!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 19, 2012, 13:31:59 »

Аз видях една снимка, голяма красавица си  give_rose give_rose give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 19, 2012, 13:45:59 »

Благодаря ти, Езра. give_rose Аз качих няколко снимки. Качеството не е особено хубаво. Непрекъснато ми изпращат снимки, но повечето не са добре фокусирани. По- нататък ще кача снимки и от фотосесията.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 20, 2012, 08:53:54 »

Сън, много сте хубави! weddingday Колко притеснени изглеждате и двамата хихихи нормално Wink
Само ми събуди любопитството за още снимки, че тези са далечни и не мога да те видя pardon Снимките с приглушената светлина и скритото осветление са много ефектни и романтични - представих си ви как слизате по стълбите girl_in_love
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 20, 2012, 09:17:42 »

тази с балоните е супер!  hiphip ще чакаме още снимки  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 20, 2012, 10:15:52 »

Мерси, момичета. Повечето ни снимки са така, защото са правени, докато сме се движили. И аз вече нямам търпение да си вземем снимките от фотографа. yahoo
« Последна редакция: юли 20, 2012, 10:17:49 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 20, 2012, 10:27:03 »

За колко време каза, че ще са готови! при нас беше месец, но на Яков съм виждала, че и по рано са готови
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 20, 2012, 10:39:06 »

роклята е невероятна, а ти си толкова нежна и хубава smile
верно сте притеснени, сигурно и аз ще съм така, ама -нормално. smile
ресторантът е много красиво осветен, всичко е с вкус и премерено , браво ! smile smile smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 20, 2012, 19:44:27 »

Благодаря ви, момичета! Преди църквата бяхме малко притеснени заради объркването с часовете. Бързахме след гражданското веднага да влезем в църквата, за да можем да приключим преди 17.45ч. То си ни и личи.

За снимките не съм питала кога точно ще са готови, но мисля, че до края на месеца трябва да станат. Имам спомен, че преди сватбата Яков ми беше казал, че стават за около месец, та затова и не попитах повече. Ще изчакам до края на месеца и ако не са готови, ще се обадя да питам. Не искам да давам зор, понеже знам, че сега и Маринов, и Яков имат много работа.

По отношение на украсата една вечер отидох при сватбената си агентка и я държах до 22.00ч., докато реша какво искам. crazy Малко преди сватбата пък реших, че искам друго. Идеята за украсата ми беше дадена от сватбената агенция. Първоначалният ми замисъл беше сватба в бяло и тюркоазено, но после направо се влюбих в другата украса. От Нина Стил си свършиха работата страхотно. Нямам забележки. yahoo
« Последна редакция: юли 20, 2012, 20:11:59 от sunset » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines