Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:32:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 3 част  (Прочетена 177853 пъти)
 
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 04, 2014, 20:37:51 »

Здравейте! Относно воалите в ebay - бях много притеснена от тези цени - да не би като качество да прилича на мрежи за комари. Даже бяхме решили да поръчаме едно пробно, да видим за какво става въпрос. Говорих с една приятелка обаче и тя каза, че нейното було било купено от там и качеството си било ок. Та сега се чудя дали да си купя 3-4 була в различни цветове, преди да съм тръгнала за България или да изчакам да купим роклята и тогава да го поръчаме, а мъжът ми да го донесе, като идва непосредствено преди сватбата.
И все пак факт, че за един буквално парцал от тюл изобщо нямам намерение да плащама 100-200 лв. Ако успеем да намерим в Асеновград около 20-30 лв обаче ще бъде по-добре, отколкото да купя за 5-10 от ebay И да го чакам в последния момент и да стискам палци да пасне с роклята.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #421 -: август 05, 2014, 04:06:32 »

Здравейте, имам още един воал, 3м.

Петя, да го беше постнала преди една седмица...тюх, в такава паника бях за воала. В крайна сметка си поръчах по интернет, към 43 паунда заедно с доставката. Не е края на света, но не е и евтино...  sad
Активен
kamelia_ivanov
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #422 -: август 05, 2014, 04:10:43 »

много е важно как ще се закрепя булото за косата !
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #423 -: август 05, 2014, 19:25:51 »

Да се включа и аз тук  smile Поръчах си воал от olx, 3 метра, нов, с пришита дантела по края- 60лв. Доволна съм от качеството.  good Момичито ги има налични, дойде за 2 дни.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #424 -: август 14, 2014, 04:17:34 »

Моят пристигна и е ужасен...голямо разочарование...Дантелата е като пластмасова, целия е увиснал и абсолютно безжизнен...въобще, огромна грешка. Няма да съм с воал, въпреки огромното си желание.  cray
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #425 -: август 14, 2014, 07:53:17 »

Ivanjelina, напръскай го с вода и го подсуши със сешоар и ще се оправи, не го отписвай а го пробвай в самия ден, много по различно ще е като се видиш с воала и роклята, и моя като го видях намачкан за малко да ме откаже. Друг вариянт е си взимаш само тюл и отиваш при някоя шивачка да ти го направи. Воала завършва визията и според мен е много хубаво да имаш! girl_wink
Активен
my_fairytale
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #426 -: август 14, 2014, 07:58:25 »

Аз много искам було , и то дълго, тип испанско се води, но досега съм намирала няколко такива, но с цената прекаляжат - под 200 лж. няма. Затова реших да поръчам по интернет, имам време до 27 септември, така че ще се пробвам.

Иванджелина, ти от къде поръча? Нямаш ли време да си вземеш друго було?
Аз уж чета мнения за продавачите, от които мисля да поръчам, ама то никога няма гаранция, а наистина е важно тюлът да е нежен и фин и да пада красиво.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 14, 2014, 08:15:26 »

Наистина, опитай всичко възможно и тогава го захвърли. Щом си искаш воал, пребори се да имаш! girl_wink
Това, което аз разбрах от пробите ми на рокля, а и сега от ателието, в което се шие моята е, че когато роклята има тюл, добре е тюла на воала да е същия, защото иначе се разминават като нюанс, материя, вид, как се чупи, пада и т.н. Моята например е с италиански тюл и воала ще е от същия вид тюл - по-скъп е, но и по-фин, нежен и красив на вид smile Повечето воали са с обикновен тюл, който е по-твърд + една твърда и некачествена дантела, може и да развали цялата визия на роклята pardon Така че, всичко е въпрос на вкус, но пик и на съобръжения blum
« Последна редакция: август 14, 2014, 08:17:20 от Feli » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #428 -: август 14, 2014, 08:27:55 »

И моята рокля е с италиянски тюл,вола също...като тръгнах да гледам за воали идеа си нямах,че има различен тюл хех но с обиколките се осведомих smile Наистина и според мен воала придава завършен вид на всяка булка  good
my_fairytale и аз съм на 27.09  yahoo
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #429 -: август 14, 2014, 11:53:31 »

Да, именно, моят не е с мек и качествен тюл, а от онези твърдите, ужасните. И дантелата е от ония пластмасови и твърди, дето изглеждат евтино от километри. Изненадах се, защото поръчах при същите шивачи, които ми шиха роклята, а с нея се справиха много добре. А за мен 40 паунда не са никак малко, нямам възможност да купувам нов тепърва.  sad
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #430 -: август 14, 2014, 12:23:13 »

Ухаааа каква е тая ценааа  girl_impossible Мислих че си го взела евтин....
Моя от сватбен магазин ми струваше 35 лв...е съвсем изчистен,без дантела, само със сатенена лента по края.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 14, 2014, 12:28:43 »

Ухаааа каква е тая ценааа  girl_impossible Мислих че си го взела евтин....
Моя от сватбен магазин ми струваше 35 лв...е съвсем изчистен,без дантела, само със сатенена лента по края.
Моя ще е същия и ще ми струва 38 лв. /в София smile/ Може би за това е една идея по-скъп, но ми се вижда евтин на фона на тези от Сватбен център София - там започваха от 60 лв. нагоре...
ivanjelina, доста пари си дала, но не се отказвай, опитай с пране какво ще стане pardon
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #432 -: август 15, 2014, 03:32:11 »

Ами да, точно затова толкова се разочаровах, не е евтин. Е, не е Проновиас за 300-400 лв и нагоре, но все пак...очаквах повече.
Добре, момичета, благодаря ви, ще пробвам с пране...дано омекне малко, тая пущина.  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #433 -: август 15, 2014, 08:44:24 »

Сега се сетих нещичко. Има препарати, които колосват, т.е. правят плата твърд. Дали няма да има нещо подобно, с което да се омекоти воала? Не говоря за обикновен омекотител.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: август 15, 2014, 09:39:36 »

Ivanjelina пусни дисрутт където си го ролъчал, че не отговаря ва описанието,  върни гои си купи от България като се прибереш.  Повапвай ми ако не си вземеш воал, а толкова го искаш после все ще си спомняш и ще ти разваля спомените от сватбата,  веднъж се жениш и не си струва за вякакми 50-100 лева да не си угодиш
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines