Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:00:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли Facebook, ЗА или ПРОТИВ този начин на общуване сте?  (Прочетена 7411 пъти)
 
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« -: май 25, 2012, 10:39:13 »

Имате ли профил в социалната мрежа? Защо? Харесвате ли този виртуален начин на общуване? Изкажете мнение!  yahoo
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1 -: май 25, 2012, 11:04:13 »

Против съм smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 25, 2012, 11:14:27 »

аз съм ЗА, намерих всичките си съученици и познати, които са ми много симпатични, но в ежедневието иначе няма как да общувам с всички тях, просто не остава физически време. А така гледам снимки, радвам им се . Даже имам добавени  вече булки и от тук в ФБ - така си следим сватбите . pc_love Computer
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 25, 2012, 11:46:46 »

Имам, но влизам много рядко. Нямам нищо против такъв виртуален начин на общуване с хората с които рядко се виждаме, но все пак предпочитам реалните контакти. Така че нито съм твърдо За, нито категорично Против.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 25, 2012, 12:46:50 »

аз съм ЗА, намерих всичките си съученици и познати, които са ми много симпатични, но в ежедневието иначе няма как да общувам с всички тях, просто не остава физически време. А така гледам снимки, радвам им се . Даже имам добавени  вече булки и от тук в ФБ - така си следим сватбите . pc_love Computer

Подкрепям Wink Няма загубени телефонни номера, не се губи връзката между хора който ги разделя живота, разстоянието и т.н.
Поддържам връзка със съученици, приятели от селото, в което никога няма да върна, но в дълъг период от живота ми са ми били изключително близки, с роднини който живеят далеч, дори намерих хора от предучилищната  blum blum
Не търся нови контакти, просто поддържам старите такива  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #5 -: май 25, 2012, 13:02:37 »

аз съм ЗА, намерих всичките си съученици и познати, които са ми много симпатични, но в ежедневието иначе няма как да общувам с всички тях, просто не остава физически време. А така гледам снимки, радвам им се . Даже имам добавени  вече булки и от тук в ФБ - така си следим сватбите . pc_love Computer

Аз също съм ЗА.Фейсбук е добра социална мрежа с много възможности (и с много недостатъци), която тепърва ще се развива, надявам се успешно.Моят профил е: https://www.facebook.com/dimi.dukov  ,ако някой от форума желае да станем виртуални приятели, добре дошъл...

П.П. Не е препоръка за покупка на акции или финансови инструменти.
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #6 -: май 27, 2012, 10:05:44 »

Аз съм против - там пишат предимно комплексари които се чудят на кой да се изфъкат със снимките си или на познатите си къде са били или какво да правили...
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 30, 2012, 14:45:19 »

Не ползвам,но не съм против,в наши дни ,когато голяма част от приятелите и роднините ти са в друг град/държава е добър и полезен начин за връзка,за някои професии също е необходим.
Аз лично си предпочитам skype и заради видео-връзката,facebook ми идва 'сложничък' blush
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 30, 2012, 14:54:31 »

Аз съм за. Вярно е, че има много глупости и спам там, но наистина се откриват много стари познати. Има и хубава страна!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 30, 2012, 15:08:37 »

има доста минуси-клюки, губене на време, но пък има и плюсове и не съм против  good имах доста време, даже играх и на игрички в началото (като повечето), от няколко месеца съм го изтрила и ако ми трябва нещо гледам от на милото, изтрих го защото ми губеше доста време (и сега има ефект)
може един ден пак да си направя...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 30, 2012, 15:47:22 »

Аз определено съм за...както казвате и Еми и Веси открих там много хора, които не съм виждала с година...а и чесно казано от началото до сега много си разчистих приятелите и сега съм оставила там хора, които са ми приятни..всички останали ги махнах smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2012, 15:49:30 »

и аз разчистих сума ти... те сами отпадат като видиш че не си правят труда дори годежа да ти честитят там, или рожден ден . тестът е безотказен  yea Blush
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #12 -: юни 04, 2012, 08:02:26 »

и аз разчистих сума ти... те сами отпадат като видиш че не си правят труда дори годежа да ти честитят там, или рожден ден . тестът е безотказен  yea Blush

много правилно! за жалост има доста злонамерени хора там които само слухтят за инфо покрай теб или нещо от сорта. аз така като почнах да трия и... те много малко останаха и го закрих защото тези които останаха ги виждам постоянно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 04, 2012, 11:43:25 »

аз имам към 130 човека, след сватбата ще се разбере много ясно кои ще бъдат изтрити ! soldier-girl
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: юни 04, 2012, 12:01:07 »

Аз също съм ЗА facebook!  judges
Понеже от 3 години уча и живея в друг град,който е на голямо разстояние от родния cray и мога да си ходя доста рядко....та чрез facebook имам възможността да си пиша с много от приятелите ми и по този начин не губя връзка с тях,а и много обичам да им разглеждам снимките,по този начин малко или много се разтъжвам ,поне докато дойде време за реалните ни срещи danceg Вярно е и че има много хора ,които само слухтят и клюкарстват,но това на мен не ми пречи...все пак всеки има право да си използва фейса ,както намери за добре
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines