Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 21:29:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198426 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 01, 2012, 12:07:44 »

Искам да дам положителни отзиви за ресторант Синкевица, Габрово - перфектно и старателно обслужване, много вусна храна и страхотно добр цени на кувертите! Комплекст позволява изнесения ритуал да бъде в градината и има хубава тераса с маси за коктейла! Всичко беше на ниво!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #331 -: октомври 02, 2012, 14:53:24 »

Здравейте,
Искам да изкажа  положителните си отзиви от  х-л Принцес. Сватбата ни беше в зала Диамант. Идеална е за големи сватби - събира до 450 човека. Сватбата ни беше далеч по-малка smile. Приемливи ценови условия, нормални такси  (само за внасяна на алкохол и безалкохолно и за overtime, т.е. няма други безумни такси). Разполагат с бели покривки за маси и столове, както и с 2 цвята панделки - златисти и червени (не се плаща допълнително, дават ги безплатно). Без каквито и да било такси също ползвахем вазите им, както и техни плата за плодове. Отношение и кореспонденцията с тях - коректна и точна. Ясни условия, нямаше никакви неприятни изненади до последния момент, а дори и 2-3 дни след сватбата, когато ходихме да си взимаме разни останали неща.Разбира се, всичко си следяхме стриктно и ние. До последно променяхме бройката, даже окончателната я казахме 1-2 дни преди сватбата. Въпреки че в договора беше написана една бройка, ние платихмес  5 куверта по - малко (защото имаше отказали се гости в последните дни преди сватбата).  Служителката, на която плащахме гледаше договора, но ние й обяснихме, че след това сме променяли бройката. Тя се обади по телефона на колежката си и веднага промени сумата , която оставаше за плащане (без цупене , без дусене - изключително мили и учтиви). Сигурна съм, че в повечето ресторанти щяха да ни кажат, че ние сме заявили тази бройка и не ги интересува промяната в последния момент. В деня на сватбата - никой не ни е занимавал с организационни въпроси. Нито са ни питали кога да изнасят сватбената торта, нито са питали кога да слагат вечерята. Всички гости са доволни от храната - казаха, че предястието и тортата (която е превена в кухнята на х-л Принцес) били  униклано добри. Ако някой го интересува точни цени - да ми пише на лични.
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #332 -: октомври 02, 2012, 21:26:19 »

Здравейте!
Някой с отзиви за Best Western Plus City Hotel?
http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/celebrations-and-weddings/weddings-22.html
Независимо за организирана или присъствие на сватба. smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #333 -: октомври 03, 2012, 16:47:34 »

Здравейте!
Някой с отзиви за Best Western Plus City Hotel?
http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/celebrations-and-weddings/weddings-22.html
Независимо за организирана или присъствие на сватба. smile
Здравей  smile
нямам представа какъв капацитет те интересува, но в Best Western ресторанта е малък(60-70 човека), единствено залата е за повече. Ако ти допада помещение без прозорци, сравнително изчистено - по-скоро подходящо за конференции и тн...  pardon Ако сте предвидили по-голямо перо за декорация ще е добре. Иначе управителя е много любезен и отзивчив, условията там са добри  good  smile Ако искаш дай повече информация (брой гости, цена на куверт, други изисквания) и ще дам идеи  smile
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #334 -: октомври 03, 2012, 23:12:49 »

Здравей  smile
нямам представа какъв капацитет те интересува, но в Best Western ресторанта е малък(60-70 човека), единствено залата е за повече. Ако ти допада помещение без прозорци, сравнително изчистено - по-скоро подходящо за конференции и тн...  pardon Ако сте предвидили по-голямо перо за декорация ще е добре. Иначе управителя е много любезен и отзивчив, условията там са добри  good  smile Ако искаш дай повече информация (брой гости, цена на куверт, други изисквания) и ще дам идеи  smile

Интересуваше ме най-вече как се представят.
Благодаря за инфото досега! smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #335 -: октомври 05, 2012, 11:39:58 »

tupunci
ще останете доволни  там good
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #336 -: октомври 05, 2012, 12:18:53 »

Здравейте!
Някой с отзиви за Best Western Plus City Hotel?
http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/celebrations-and-weddings/weddings-22.html
Независимо за организирана или присъствие на сватба. smile

Относно Best Western City Hotel мога да споделя следното:
Ресторанта е за около 50-60 деши, залата за до 120 души без проблем за дансинг. Много добра кухня, дисциплиниран и коректен персонал, много еродиран и разбран управител. Няма забележки поне от партитата на които сам присъствал (а те не са малко). Ефективно работещ климатик !!! Няма проблем с музиката. Имат градина, удобна за пушачите.
« Последна редакция: октомври 05, 2012, 12:20:25 от DjNick Mc » Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #337 -: октомври 07, 2012, 11:45:54 »

Момичета здравейте и от мен smile. Моля ви да споделите впечатления от ресторанта my choice ( sky way ), че нещо много се замотахме в избора на ресторант в софия за 100 човека girl_impossible. Притесняват ме колоните в ресторанта , според мен 1/3 от гостите няма да имат добра видимост. Отделно не съм сигурна, че ще има достатъчно място за танци на дансинга. За алкохола ни искат по 4лв за бутилка отворен домашен алкохол sad, иначе като цяло управителката и ресторанта ни харесва. Другият ни избор е холидайн ин , но там е по-скъпо като цена и не разрешават внасянето на домашен алкохол. А родителите ни са вече готови с виното и ракията........Казаха ни да не се съобразяваме с това и да си изберем ресторант, който ни харесва, но пук от друга страна домашното винаги излиза по-евтино... Та в голяма Делема сме кой да изберем....помагайте give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 07, 2012, 11:51:44 »

Момичета здравейте и от мен smile. Моля ви да споделите впечатления от ресторанта my choice ( sky way ), че нещо много се замотахме в избора на ресторант в софия за 100 човека girl_impossible. Притесняват ме колоните в ресторанта , според мен 1/3 от гостите няма да имат добра видимост. Отделно не съм сигурна, че ще има достатъчно място за танци на дансинга. За алкохола ни искат по 4лв за бутилка отворен домашен алкохол sad, иначе като цяло управителката и ресторанта ни харесва. Другият ни избор е холидайн ин , но там е по-скъпо като цена и не разрешават внасянето на домашен алкохол. А родителите ни са вече готови с виното и ракията........Казаха ни да не се съобразяваме с това и да си изберем ресторант, който ни харесва, но пук от друга страна домашното винаги излиза по-евтино... Та в голяма Делема сме кой да изберем....помагайте give_rose
Аз съм твърдо ЗА Холидей Инн- заслужава си разликата в парите, ние нямаме забележки- всичко бе перфектно! good Не съм и очаквала такова обслужване- как веднъж не остана празна чаша, неприбрана чиния, не видях и клюкарене и типичните кисели мутри. А за алкохола- да, не се внася домашен там, но пък в Метро е достатъчно евтино,а и после ни върнаха дори отворените и недоизпити бутилки алкохол от ресторанта. smile Пък и като си сметнеш че ти дават безплатна торта, стая, калъфи за столове и още дреболийки, домашният алкохол отдавна ще си го избила. pleasantry
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #339 -: октомври 07, 2012, 14:32:42 »

Емче благодаря много, много полезна информация good, радвам се че си останала толкова доволна от обслужването, то май лошо мнение за холидайн ин не съм чувала girl_wink. Да попитам за църква и гражданско кои ползвахте, нещо по-близко до бизнес парка или тези в центъра? smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 07, 2012, 14:53:30 »

Емче благодаря много, много полезна информация good, радвам се че си останала толкова доволна от обслужването, то май лошо мнение за холидайн ин не съм чувала girl_wink. Да попитам за църква и гражданско кои ползвахте, нещо по-близко до бизнес парка или тези в центъра? smile
Offtopic Гражданското ни беше зала Студентска- стори ни се светличка и не е далеч. Църквата ни бе в друг град и ден. smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: октомври 07, 2012, 15:09:28 »

Здравейте. Зная че звуча като абсолютен лаик, но сега започвам с избора на ресторант и съм като пате в калчище- сватбата ще е на 17 февруари и не съм закъсняла ами не знам.С другите неща съм готова  всички джуджурии, подаръци, кошници,късмети,жартиери и дори халки си купихме, но до последно не можехме да се решим за организацията и чак сега решихме че ще разделим двете церемонии ( граждански и църковен брак - имаме си една църквичка на морето, която е с особено значение за нас и решихме да отложим църковната церемония за лятото защото държим да ни венчае "нашият" свещенник в " нашата " църквичка)  Церемонията ще е в зала Красно село - както споменаах църковен брак няма да има и търся ресторант за около 50-60 души - 10-12 от които деца, по възможност в района на Гоце Делчев, Мотописта, Стрелбище, Борово, Бели Брези, Иван Вазов. Куверта който мога да си позволя е около 40 лева . Не търся нищо претенциозно  важен е района, защото родителите ни са доста възрастни и е добре да е близо до дома ни- както се смее мъжа ми дай да намерим някоя пицария и да я превърнем в сватбена пицария :-)) Молбата ми е от тези които са обикаляли или имат информация да ме насочат ако е възможно , тъй като съм с малко дете и обикалянето ми е малко сложно.Мерси предварително 
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 07, 2012, 19:41:58 »

Здравейте. Зная че звуча като абсолютен лаик, но сега започвам с избора на ресторант и съм като пате в калчище- сватбата ще е на 17 февруари и не съм закъсняла ами не знам.С другите неща съм готова  всички джуджурии, подаръци, кошници,късмети,жартиери и дори халки си купихме, но до последно не можехме да се решим за организацията и чак сега решихме че ще разделим двете церемонии ( граждански и църковен брак - имаме си една църквичка на морето, която е с особено значение за нас и решихме да отложим църковната церемония за лятото защото държим да ни венчае "нашият" свещенник в " нашата " църквичка)  Церемонията ще е в зала Красно село - както споменаах църковен брак няма да има и търся ресторант за около 50-60 души - 10-12 от които деца, по възможност в района на Гоце Делчев, Мотописта, Стрелбище, Борово, Бели Брези, Иван Вазов. Куверта който мога да си позволя е около 40 лева . Не търся нищо претенциозно  важен е района, защото родителите ни са доста възрастни и е добре да е близо до дома ни- както се смее мъжа ми дай да намерим някоя пицария и да я превърнем в сватбена пицария :-)) Молбата ми е от тези които са обикаляли или имат информация да ме насочат ако е възможно , тъй като съм с малко дете и обикалянето ми е малко сложно.Мерси предварително 
Не сте закъсняли чак толкова, не се притеснявай smile Сватбите през зимата, особено в неделя, са значително по-малко от тези през пролетта и ранната есен, съответно не е прекалено късно да ангажирате ресторант и услуги.
За ресторант с подобни условия се сещам за хотел Централ Форум, май им беше 37 лв кувертът и вътре е доста приятно. Не съм ходила на сватба там, но не съм чела лошо мнение за тях и имат много опит с организиране на сватби.
Пожелавам ви успех  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #343 -: октомври 07, 2012, 19:49:56 »

Форум Славия. Това е най-близо до вашите изисквания.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #344 -: октомври 08, 2012, 10:26:19 »

ELCHOOOOOOO за 17 февруари не е късно - все още е студено и сватбите са малко. Което ще ви даде по-голям избор на ресторант  Wink
хотел Форум е добър вариант  good има и други варианти в този район, но не са толкова "сватбени". аз се опитах да ти пусна лично съобщение, но явно ти е пълна кутията  nea
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines