Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198505 пъти)
 
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #255 -: август 24, 2012, 09:17:48 »

Здравейте smile
Включвам се и в тази тема smile
Започвам да планирам сватба за следващата година и първо съм решила да запазя ресторант! След като изчетой почти цялата тема във форума и събрах малко лични впечатления от други сватби и конференции, на които съм ходила се спрях на няколко варианта - "Бижу" (Силвър хаус), "Берлин парк Витоша", "Каса Бояна", "Галант" (Панчарево), "Света София" и "Шато" (Драгалевци). За всички други открих коментари тук (къде добри, къде лоши), но за "Шато" не намерих нищо... sad Може и аз да съм пропуснала в цялото това количество информация Wink ... но все пак моля ако някой има впечатления от там да сподели blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #256 -: август 24, 2012, 09:50:25 »

За всички други открих коментари тук (къде добри, къде лоши), но за "Шато" не намерих нищо... sad Може и аз да съм пропуснала в цялото това количество информация Wink ... но все пак моля ако някой има впечатления от там да сподели blush

Здравей, Мария!

Честито за бъдещата ви сватба. Ние с годеника ми ходихме в 6ато през месец март и това бяха впечатленията ми:

"Отг: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 8
« Отговор #322 -: март 23, 2012, 13:12:13 »

"Иначе, за тези, които правят малки сватби, ние посетихме "6aTо хотел" в неделя (това е оригиналното име). Мястото има голям потенциал, раздвижена градина, интересна кръгла кула с гледка към София и прилежаваща към нея дълга тераса, на която в момента правят пулт за диджей - ще има музика на открито. Също така в градината слагат маси и в неделя всичко беше заето, което говори за това търсени ли са. Дооформят тепърва и барбекю помещението с голяма камина и място за сядане наблизо, има и две малки беседки. Ресторантът е тъмен, но интересно и добре направен, с малки маси за до двама човека и маси с дивани до едната от стените с прозорци.

Плюсовете са :
-градината на две нива
-детски кът встрани
-кула и тераса с гледка към планината и към София,
-превъзходна кухня на добри цени,
-любезен персонал,
-прилежаща (макар и малка) хотелска част,
-подарък за младоженците - стая в хотела и отстъпки от цените им за една година,
-интересно не-скъпо меню в 4 варианта, публикувани и на сайта, най-скъпият от които е 44лв.,
-възможността за сватба на открито,
-паркинг,
-хотелът е наистина "в природата" с много дървета и зеленина наоколо.

Минусите са:
-подходящ е за малка сватба - до около 40-50 човека (но за който търси такова място е напълно удачно),
-на практика хотелът и ресторантът са много по-малки от това, което човек си представя на снимките в сайта им,
-още не са приключили довършителните работи по кулата и барбекюто и на практика човек не успява да види хотела  и градината в целия им блясък, но има страхотен потенциал и според мен е особено подходящ за по-малки сватби.

На това място идеално биха се получили по-коктейлни, градински тържества, вечерни тихи сватби и като цяло по-западен тип празнуване за хора, които залагат на по-семплата и "зелена" обстановка на открито, каквато имат много малко места от всичките ми впечатления дотук, включително и от скъпите рестортанти с градини."


6ато имат и фейсбук страница тук, където даже вече са сложили снимки от две сватби, които са правили тази година. Постът ми е писан през март тази година, така че е възможно част от нещата да са се променили. Дано съм ти била полезна.

Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #257 -: август 24, 2012, 09:56:14 »

Благодаря ти, Деничка Звездичка  good
На мен на снимките много ми допадна - някак бутиково е smile От друга страна, ние ще сме с 60-65 гости и явно няма да се поборем така, че да ни е напълно комфортно. Все пак ще отида да разгледам, пък ще видим....
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #258 -: август 24, 2012, 15:35:37 »

Благодаря на всички за предложенията, ще ви държа в течение.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 24, 2012, 18:25:32 »

Да Ви се похваля,
Бяхме решили сватбата да е догодина, но снощи нещо размислихме и днес вече запазих ресторант Берлин smile
Уникално красив е, а и мацката от ресторанта изглежда много готина, надявам се всичко да мине добре
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #260 -: август 24, 2012, 21:39:26 »

Честито, това е много хубаво, на мен също Берлин ми е един от вариантите (за догодина). Миналата година едни прители се ожениха там. А след ресторанта им отвориха пияно бара - само за компанията от сватбата. Само към храната имам малко забележки, но се преживява... Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 25, 2012, 09:27:08 »

Да Ви се похваля,
Бяхме решили сватбата да е догодина, но снощи нещо размислихме и днес вече запазих ресторант Берлин smile
Уникално красив е, а и мацката от ресторанта изглежда много готина, надявам се всичко да мине добре
Това да не е същия ресторант , от който 3-4 страници по -назад Kanna се оплаква,погледни назад, ако е той!
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #262 -: август 26, 2012, 20:24:20 »

Това да не е същия ресторант , от който 3-4 страници по -назад Kanna се оплаква,погледни назад, ако е той!

Абсолютно същият е. Все по-ядосана съм им, но не желая да занимавам болшинството с преживяванията си. Веднъж ги споделих, мисля е достатъчно, но като гледам след мен и други недоволни се появиха... Споделяйте хора, безценно е...
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #263 -: август 27, 2012, 10:08:34 »

Абсолютно същият е. Все по-ядосана съм им, но не желая да занимавам болшинството с преживяванията си. Веднъж ги споделих, мисля е достатъчно, но като гледам след мен и други недоволни се появиха... Споделяйте хора, безценно е...
Здравей, Kanna
След впечатленията, с които останах за Берлин миналата година на сватбата на мои приятели бях доста изненадана от това, което ти сподели за ресторанта, но след това разбрах, че въпросната сватба е била втората, която изобщо са организирали там. Явно това е причината за различните мнения - тогава още са се стараели, а сега правят нещата през пръсти след като добиха популярност. Въпреки че както писах по-рано и тогава храната не беше особено добра.
Аз лично ти благодаря за това, че сподели впечатлението си във форума - това ме накара да изместя Берлин доста по-назад в списъка ми с ресторанти.
Но позволи да ти дам един съвет - всичко вече е минало, не им се ядосвай, а запази хубавите спомени от сватбата си. Все пак това е бил твоя ден и съм сигурна, че въпреки проблемите с ресторанта е бил прекрасен.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 27, 2012, 10:41:57 »

Писала съм много пъти, но не мога да се сдържа и пак ще пиша  blush Не знам каква е причината за толкова различните мнения за Берлин, но аз съм адски доволна от този ресторант! Всичко беше супер и съм сигурна че такова отношение и внимание не бихме могли да намерим на друго място. А за храната - все още помня божествения вкус от дегустацията на менюто, на самата сватба по разбираеми причини нямах възможност да ям  pardon но една от гостенките (не е била на маса на роднини или официална и т.н., за да е била със "специално" меню) изрично ме попита за името на яденето, за да може да иде и пак да яде същото, толкова много й беше харесало. Общо взето, ако сега пак трябваше да избирам, пак там бих избрала да сме  Wink
п.с. и само да спомена, че не ми плащат за реклама  smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #265 -: август 27, 2012, 10:52:39 »

п.с. и само да спомена, че не ми плащат за реклама  smile

 Offtopic Ха ха ха ха! ylith, и ти ли внимаваш да не бъдеш разпердушинена? Не знам защо понякога личните впечатления се тълкуват толкова лошо! Аз пък от къде да бъда сигурна, че не ти плащат  tease  Wink
Всичко в кръга на шегата и да разведрим малко темичката.
Активен
dani_dilov
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #266 -: август 27, 2012, 11:17:11 »

Така е обичайно ни плащат  tease yahoo danceg
Активен
princess_if
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 27, 2012, 11:45:42 »

Здравейте!
Съвсем нова съм във всичко това, тепърва се ориентирам, започвам проучвания и мисля варианти. Има нещо, което обаче веднага изскача като възможен проблем - след измениенията в милото ни родно законодателство... ако запазим ресторант (а не градина), вътре няма да може да се пуши, нали? Тъй като 80%, ако не и повече, от гостите ни са пушачи - това си е сериозен проблем sad Наясно ли сте как стоят нещата ? Единственото решение градинско парти ли е или може и някъде в ресторант да ни разрешат да пушим? Wink
Активен
dani_dilov
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #268 -: август 27, 2012, 11:50:08 »

Няма разрешение за пушене това е ....Преживява се  не се плашете това не е грижа с пушенето ...
Свиква се то на работно място е так на обществени места е така ...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 27, 2012, 12:05:18 »

princess_if ние си решихме проблема като ресторанта беше с градина и пушачите пушеха там и мисля, че решението ни беше добро, защото така или иначе вътре нямаше как да се пуши smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines