Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:41:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198685 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #150 -: юли 24, 2012, 22:33:59 »

 :offtopic:Това го приемам като приятна шегичка в горещите летни дни?!?Уби рибата направо.
Всеки един ресторант , който ти харесва, вероятно има затворен част. Даже тези с градините са прекалено малко за град като София. Виж таблицата на дамата по горе, избери от там според броя на гостите и ориентировъчната цена, след това виж как изглежда от снимките в нета и отиди на място. Иначе в темата има много препоръчани ресторанти, повечето без градини. Разрови малко назад. Да досадно е и е трудно, но ще прочетеш интересни неща.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #151 -: юли 24, 2012, 23:22:10 »

Предполагам mila_angel  е чужденка или от доста време не живее в България, поне по начина по който се изразява. Най-вероятно си организирата сватбата от чужбина, затова Делийски е прав - преровете темата за ресторантите и със сигурност ще намерите голяма част от това което Ви интересува  good.
Активен
mila_angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #152 -: юли 25, 2012, 10:30:31 »

Вярното предположениет Ви, DjNick Mc, аз съм чужденка и вече 2 години живея в Пловдив и тук ще си правя сватбата, ако годеникът ми ще ме издържи Wink
Благодаря за съвет, ами аз прерових темета с ресторанти, намерих си няколко варианти, само исках да попитам, можеби някой знае добро местенце за зимното време.
Активен
mila_angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #153 -: юли 25, 2012, 10:47:45 »

Deliysky, намерих табличката с ресторанти, само дали вярно забрах, че те са всички в София?..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 25, 2012, 11:08:38 »

 да за софия са, виж тук за пловдив всичко за сватбата :
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32951.0.html
Активен
mila_angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #155 -: юли 25, 2012, 11:50:15 »

благодаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #156 -: юли 25, 2012, 11:59:34 »

Темата за Пловдив е с много инфо, прочети и по старите теми. Ако има нещо питай на лично съобщение , ще ти помогнем.Извинявай , ако съм те засегнал, не предположих , че си чужденка. В Пловдив има много хубави ресторанти.
Активен
mila_angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #157 -: юли 25, 2012, 14:16:35 »

Deliysky, няма нищо страшно  smile
Благодаря за предложението Ви, със сигурност ще имам доста въпроси  Wink
Активен
snejana90
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 27, 2012, 11:46:20 »

здравейте smile ние вече си имаме ресторант, а относно украсата решихме да си я направим самички smile По този повод се разрових в нета и намерих страхотни клипчета smile ето това е много добра идея http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=YxhSxD1XgrA
Активен
viki88
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #159 -: юли 27, 2012, 13:44:38 »

Здравейте, може ли някой да ми каже къде да намеря договор с ресторант за сватба ?
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #160 -: юли 31, 2012, 14:40:46 »

Здравейте!
Прегледах една известна част от темите за ресторантите.
В общи линии ситуацията е следната:
150 души, с опция да отпаднат до 20-ина (статистически погледнато), куверт...до към 50 лв. вероятно.
В общи линии се спрях на следните варианти:
1. Интерпред
2. Форум
3. България
4. Стара София
Последният мисля ще е малък за подобно събитие.
В Интерпред е добре, че се внася всичкото пиене от празнуващите, но пък не ми харесва украсата от 4 лв. на стол. Толкова ли са зле без калъфи? Като цяло се опитвам да избегна частта с украсата за сметка на клиента. Гледах снимки от хотела във ФБ, повече отзиви няма да са излишни.
Форум също е доста приличен, в България няма много внесена яснота като куверта, украса, внасяне на каквото и да е, доплащане.
Също ще е добре ако добавите други варианти, съобразно параметрите. Най-малкото да спестим обикалянето.
Сватбата ще е евентуално юни'2013 г. и се надявам сега да има места.
Благодаря предварително!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 31, 2012, 21:34:24 »

Здравейте!
Прегледах една известна част от темите за ресторантите.
В общи линии ситуацията е следната:
150 души, с опция да отпаднат до 20-ина (статистически погледнато), куверт...до към 50 лв. вероятно.
В общи линии се спрях на следните варианти:
1. Интерпред
2. Форум
3. България
4. Стара София
Последният мисля ще е малък за подобно събитие.
В Интерпред е добре, че се внася всичкото пиене от празнуващите, но пък не ми харесва украсата от 4 лв. на стол. Толкова ли са зле без калъфи? Като цяло се опитвам да избегна частта с украсата за сметка на клиента. Гледах снимки от хотела във ФБ, повече отзиви няма да са излишни.
Форум също е доста приличен, в България няма много внесена яснота като куверта, украса, внасяне на каквото и да е, доплащане.
Също ще е добре ако добавите други варианти, съобразно параметрите. Най-малкото да спестим обикалянето.
Сватбата ще е евентуално юни'2013 г. и се надявам сега да има места.
Благодаря предварително!

Можеш директно да оставиш само ресторант България, защото останалите нямат 120 места, да не говорим за 150 smile Кувертите в "България" са 43, 45 и 50 лв, украсата вие си я плащате, внасянето на алкохол е безплатно, доколкото помня - за ядките също.
Principi di Piemonte в Интерпред е много хубав ресторант, но бяхме на сватба от 65 души и беше съвсем ОК, но даже не го обмисляхме за нашата сватба от 90 души, тъй като няма как да се поберат толкова. Форум е малък, не повече от 80 души, а за Стара София само съм чувала, че не е за повече от 70 души.

На твое място бих проверила парк-хотел Москва (но основния ресторант), парк-хотел Витоша, Флоримонт Експо (предлага се към Сватбения център).
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #162 -: юли 31, 2012, 21:59:40 »

Можеш директно да оставиш само ресторант България, защото останалите нямат 120 места, да не говорим за 150 smile Кувертите в "България" са 43, 45 и 50 лв, украсата вие си я плащате, внасянето на алкохол е безплатно, доколкото помня - за ядките също.
Principi di Piemonte в Интерпред е много хубав ресторант, но бяхме на сватба от 65 души и беше съвсем ОК, но даже не го обмисляхме за нашата сватба от 90 души, тъй като няма как да се поберат толкова. Форум е малък, не повече от 80 души, а за Стара София само съм чувала, че не е за повече от 70 души.

На твое място бих проверила парк-хотел Москва (но основния ресторант), парк-хотел Витоша, Флоримонт Експо (предлага се към Сватбения център).

В България ще е ли нужна наистина  украса от типа столови калъфки или...?
За там как стои въпроса с безалкохолни?
В Интерпред до 120 със сигурност няма опции?

Форум го описват до 200 души за сватби, незнам защо са го писали, след като не е за над 80 човека. Софията и мен ме притеснява, че е за по-компактни събития. Парк-хотела ми е леко соц, поне по спомени, Витоша не можах да видя повече детайли към момента, но ще го имам предвид. Флоримонт предполагам ще е на кетъринг, тъй като не виждам да предлагат кухня, а само зали.
Благодаря за отговора!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 31, 2012, 23:04:36 »

В България ще е ли нужна наистина  украса от типа столови калъфки или...? -> Според мен не е задължително, но вие си преценяте
За там как стои въпроса с безалкохолни? Има в куверта, ще трябва да питаш допълнително
В Интерпред до 120 със сигурност няма опции? Ако имаш предвид именно Principi di Piemonte, ресторантът има две зали, но те са си отделно и няма как в голямата зала да се поберете повече от 70-80 души макс. Все пак имай предвид, че трябва да ви остане и място за танцуване.

Форум го описват до 200 души за сватби, незнам защо са го писали, след като не е за над 80 човека. Голямата зала казват, че е за 90 души и има една за 30 души, според тях. Мен ако питаш, този ресторант не е за голяма сватба, иначе условията им са много добри. Можете да отидете да видите
Софията и мен ме притеснява, че е за по-компактни събития. Парк-хотела ми е леко соц, поне по спомени, Витоша не можах да видя повече детайли към момента, но ще го имам предвид. Флоримонт предполагам ще е на кетъринг, тъй като не виждам да предлагат кухня, а само зали.Мда, в сайта има и цената на куверта и вариантите.
Активен
viki88
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #164 -: август 01, 2012, 02:13:08 »

Има един голям ресторант в Овча купел не се сещам как се казваше, ама предполагам, че лесно ще се намери и Акорд в Хаджи Димитър пише че събира 130 човека
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines